Tychy - odbiór odpadów warsztatowych - cennik | WasteMaster

Odbiór odpadów warsztatowych w Tychach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Zastanawiasz się gdzie oddać zużyte filtry oleju w Tychach?

Nie można wyrzucać śmieci tego rodzaju do zwykłych pojemników. A tylko niewielkie ilości można zwrócić do PSZOK-u - i to nie w każdym wypadku. Serwisy produkujące masy odpadów warsztatowych w Tychach muszą oddawać swoje pozostałości do specjalnych skupów. Muszą być także zarejestrowane w BDO. To, gdzie oddamy zużyte filtry oleju w Tychach, będzie wyświetlane w systemie. Zatem nie warto oszukiwać - za brak ewidencjonowania odpadów grozi wysoka grzywna. Z Wastemaster znajdziesz skup, który na pewno bardziej Ci się opłaci niż, uiszczanie wielkich kar.

Podział odpadów warsztatowych w Tychach na różne rodzaje

Utylizacja odpadów warsztatowych w Tychach jest skomplikowana ze względu na wielką różnorodność materiałów wytwarzanych w autoserwisach. Niezawsze tam, gdzie zostawiamy akumulatory, otrzymamy usługę utylizacji zużytych filtrów w Tychach. Dlatego wcześniej należy doprecyzować, czym jeszcze zajmuje się dana placówka. Niżej zostaje zamieszczony wykaz odpadów, które są odbierane z warsztatów samochodowych w Tychach: • oleje silnikowe, przekładniowe, smarowe, • pudełka zanieczyszczone substancjami niebezpiecznymi, • sorbenty, materiały filtracyjne, tekstylia do wycierania, ubrania ochronne zanieczyszczone substancjami niebezpiecznymi, • zużyte opony, • filtry olejowe, • metale żelazne, • gazy w pojemnikach zawierające substancje niebezpieczne, • baterie i akumulatory ołowiane.

Dokumenty, rejestry, ewidencje - czyli co jest mi potrzebne do przeprowadzenia utylizacji odpadów warsztatowych w Tychach?

Aby przeprowadzić prawidłową utylizację pozostałości musisz być zarejestrowany w BDO, a także wprowadzać aktualne rejestry pozostałości w tym systemie. Przedstawicielowi placówki utylizującej śmieci musisz oddać ostatnie dokument, a całość procesu będzie zakończona. Musisz mu oddać KPO (Kartę Przekazania Odpadu), w której zawrzesz najważniejsze informacje o swoich odpadach. Pamiętaj o oznakowaniu ich zgodnie z rozporządzeniem Ministra Klimatu - za pomocą numeru. Wówczas firma odbierze odpady z Twojego warsztatu samochodowego. Utylizacaja odpadów w Tychach już leży po ich stronie - Ty ukończyłeś sukcesem plan legalnego pozbycia się odpadu!

Zasady rządzące odbiorem odpadów z warsztatu samochodowego w Tychach

Jednak nie wystarczy tylko załadować odpady do ciężarówki, która przewozi go do skupu. Według polskiego prawa należy dopełnić szeregu formalności, a także odpowiednio zabezpieczyć odpady warsztatowe podczas odbioru w Tychach. Składowanie w miejscach losowych takich pozostałości jest niezgodne z przepisami BHP. Każdy z odpadów, już w Twoim miejscu pracy, musi otrzymać prawidłowe zabezpieczenie. Zużyte czyściwo w Tychach musi stać w hermentycznych pojemnikach (ze względu na niebezpieczne substancje, którymi nasiąknęło). Tak samo zużyte filtry olejowe w Tychach muszą być przechowywane w szczelnych pudełkach, których nie wyciekną reszki toksycznych cieczy (więcej o olejach znajdziesz na naszej witrynie pod tym linkiem: https://mamodpad.wastemaster.pl/skup-przepracowanego-oleju). W związku z tym, podczas odbioru odpadów z warsztatu samochodowego w Tychach konieczym jest, aby zachować analogiczne zasady. Oleje w nieprzeciekających beczkach, zużyte akumulatory zabezpieczone przed przeciekaniem, silniki muszą być opakowane tak, by wykluczyć zagrożenie przecięcia się, a lakiery i inne potencjalnie niebezpieczne substancje, muszą być zabezpieczone przed wydostaniem się Miej na uwadze bezpieczeństwo nie tylko swoje i swoich współpracowników, ale i ludzi odbierających odpady warsztatowe w Tychach.

Jak możemy Ci pomóc?

Wastemaster oferuje darmową usługę obejmującą: bezpłatną wycenę, konsultację, a także stworzenie listy potencjalnych ofert, które mogłyby wzbudzić Twoje zainteresowanie. Potrzebujesz załatwić utylizację czyściwa w Tychach? Pomożemy Ci w zorganizowaniu prawidłowej utylizacji odpadów warsztatowych w Tychach - dołącz do nas i skorzystaj!

Czy organizacja odbioru odpadów z warsztatu w Tychach jest trudna?

Ład w miejscu pracy to bardzo ważna rzecz. Zwłaszcza w autoserwisie, gdzie znacząca jest precyzja i odpowiednie materiały, Niestety odpady warsztatowe w Tychach wytwarzają wiele kłopotów. Są często niebezpieczne, trudne w przechowywaniu i utylizacji, czasami mogą wywoływać wypadki w miejscu pracy. W związku z tym, dobrym rozwiązaniem jest regularne korzystanie z usług firm odbierających odpady warsztatowe w Tychach. Zajmą się one dowiezieniem odpadów warsztatowych w Tychach do miejsca utylizacji, gdzie zajmą się nimi specjaliści. Zatem na pytanie, gdzie oddamy zużyte filtry olejowe w Tychach jest jedyna odpowiedź - do specjalnego skupu. Jednak czy organizacja całego procesu jest trudna? Przeczytaj poniższy artykuł i oceń sam!

Podstawowe informacje na temat odbioru odpadów z warsztatów samochodowych w Tychach

Zanim odpad zostanie zneutralizowany, trzeba go przygotować do wywozu i oddać firmom odbierającym odpady warsztatowe w Tychach. Tego, w jaki sposób zabezpieczyć pozostałości, dowiesz się w dalszej części artykułu. Sam wywóz odpadów warsztatowych w Tychach jest procesem wliczonym w koszt skupu. Jednak w związku z tym, dalekość od miejsca składowania odgrywa bardzo dużą rolę w kontekście zmieniania się ceny. Im dalej od dużych miast, czy skupu - tym wyższa cena. Nie martw się! Wastemaster posiada siatkę placówek z mniejszych miejscowości - nawet jeśli nie mieszkasz w wielkej aglomeracji, to znajdziemy coś dla Ciebie! W tym celu wypróbuj naszą aplikację - https://app.wastemaster.pl/

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie dałbym rady sam ogarnąć odbioru odpadów z mojego warsztatu samochodowego. Jestem sam, a zleceń mam sporo. Ale jedna przerwa z telefonem w ręce i załatwiłem wszystko. Naprawdę to była spora oszczędność czasu i wysiłku.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zarządzam serwisem i często miałam kłopot ze znalezieniem najtańszego placówki utylizującej czyściwo. Aplikacja Wastemaster pokazała mi dostępne ogłoszenia i tak zyskałam regularnego partnera biznesowego. Polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Odbiór odpadów z warsztatów samochodowych to była moja zmora, nigdy nie miałem sił, żeby się za to brać, a na końcu i tak firmy liczyły sobie za dużo za wykonaną usługę. Jednak dzieki Wastemaster szybko i sprawnie znalazłem stałego (i przede wszystkim taniego) dostawcę usługi. Już nie muszę się martwić o wywózkę śmieci!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Szybki i profesjonalny transport odpadów warsztatowych. Nic dodać, nic ująć.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zarządzam warsztatem i często miałam kłopot ze znalezieniem najtańszego placówki utylizującej czyściwo. Apka Wastemaster pokazała mi dostępne oferty i tak zyskałam stałego partnera biznesowego. Polecam!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat