Odbiór odpadów warsztatowych w Strzegomiu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
Jest zainteresowanych usługą

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Wyceń przez telefon
Wyceń przez telefon
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jak wybrać najlepiej?

WasteMaster pomoże Ci dokonać najbardziej trafnego wyboru w związku z odpadami warsztatowymi w Strzegomiu. Za darmo wskażemy Ci koszt Twojego odpadu, a następnie stworzymy listę potencjalnie interesujących Cię ofert. Decyzja, którą z nich wybierzesz należy do Ciebie! Chcesz się zająć utylizacją odpadów warsztatowych w Strzegomiu? A może tylko chcesz zutylizować czyściwo w Strzegomiu? Specjaliści z WasteMaster pomogą Ci we wszystkim!

Różnorodność odpadów warsztatowych w Strzegomiu

Poniżej znajdziesz kategorie odpadów, które zostaną odebrane z Twojego warsztatu samochodowego w Strzegomiu: • oleje silnikowe, przekładniowe, smarowe, • opakowania zabrudzone substancjami niebezpiecznymi, • sorbenty, materiały filtracyjne, tkaniny do wycierania, ubrania ochronne toksyczne substancjami niebezpiecznymi, • zużyte opony, • filtry olejowe, • metale żelazne, • gazy w pojemnikach zawierające substancje niebezpieczne, • baterie i akumulatory ołowiane. Utylizacja odpadów warsztatowych w Strzegomiu jest skomplikowana, ze względu właśnie na dużą różnorodność wytwarzanych w autoserwisach pozostałości. Zanim zwrócisz pozostałość do skupu, upewnij się, że tam gdzie utylizujesz płyn hamulcowy w Strzegomiu, można również oddać zużyte akumulatory. Nie wszystkie skupy przerabiają wszelkie materiały.

Jak zorganizować odbiór odpadów z warsztatu w Strzegomiu?

Jeśli chcesz, aby Twój autoserwis prawidłowo działał musisz zadbać o każdy detal. Odpady warsztatowe w Strzegomiu potrafią naruszyć system pracy nawet w dużym autoserwisie. Często są szkodliwe, powodują wypadki. Co zrobić, żeby się ich sprawnie pozbyć? W jakich miejscach utylizować filtry oleju w Strzegomiu? Jak znaleźć najtańszą ofertę od firm odbierających odpady warsztatowe w Strzegomiu? Na te wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź w powyższym artykule. Odpady warsztatowe w Strzegomiu już nigdy nie sprawią Ci kłopotu!

Gdzie oddamy zużyte filtry oleju w Strzegomiu – oto jest pytanie

Nie można wrzucać śmieci tego typu do zwyczajnych odpadów komunalnych – tam wciąż zagrażają przyrodzie i zdrowiu ludzkiemu. Niewielkie ilości niegroźnych odpadów możemy zanieść np. do PSZOK-u, ale nie jest to właściwa opcja dla właścicieli autoserwisów. Odpady warsztatowe w Strzegomiu muszą być zarejestrowane w BDO, zatem jeśli po prostu "znikną", państwo obciąży nasz serwis karami finansowymi. W takim razie, gdzie oddawać zużyte filtry oleju w Strzegomiu? Do specjalistycznych skupów!

Ceny odbioru odpadów z warsztatów samochodowych w Strzegomiu

Skupy są zwykle zespolone bądź ściśle współpracują z firmami odbierającymi odpady warsztatowe w Strzegomiu. Stąd też ważnym czynnikiem wpływającym na cenę usługi, jest odległość Twojego warsztatu od placówki utylizującej odpady. W podobny sposób: im dalej, tym wyższa cena. Podobnie sprawa ma się w wypadku miejsc oddalonych od wielkich miast na mapie Polski. Ceny benzyny również mają znacznie w kontekście zmian kwoty za wywóz śmieci. Mimo iż brzmi to pesymistycznie, nie trać nadziei! Firma WasteMaster jest wyspecjalizowana w wyszukiwaniu najlepszych ofert w niewielkich miastach. Dowodem na to jest nasza sieć partnerów. Sprawdź naszą aplikację i sam się przekonaj: https://app.wastemaster.pl/

Formalności i dokumenty skupione wokół utylizacji odpadów warsztatowych w Strzegomiu

Zanim oddamy nasz odpad właściwym służbom, firma powinna sprawdzić, czy nasze przedsiębiorstwo jest zarejestrowane w BDO. Jeśli tak, to mogą legalnie rozpocząć współpracę z naszym warsztatem samochodowym. Utylizacja odpadów w Strzegomiu może nastąpić tylko po wypełnieniu i okazaniu formularza KPO (Karty Przekazania Odpadu), w której zawarliśmy dane na temat naszych śmieci. W ten sposób państwo kontroluje to, czy wyprodukowany odpad, faktycznie jest utylizowany właściwie. Warto też zaznaczyć, że mocą rozporządzenia Ministra Środowiska, każdy odpad w Polsce ma swój indywidualny kod i rodzaj. W przypadku zużytego akumulatora to 16 06 01. Oznaczenie pozostałości w ten sposób, to następny warunek, bez którego nie wywieziemy naszego odpadu.

Zanim zorganizujesz odbiór odpadów z warsztatu samochodowego w Strzegomiu

Zanim wywieziesz swój odpad, musisz zadbać o jego prawidłowe przechowywanie. Często odpady warsztatowe w Strzegomiu są niebezpieczne lub szkodliwe dla środowiska przyrodniczego. Właśnie z tych względów musisz zapewnić szczelne opakowania, hermetyczne pudełka, zniwelowanie zagrożenia skaleczeniem się czy odpowiednie ułożenie ogumienia. Przepisy BHP obligują Cię do tego. Ponadto przy odbiorze odpadu warsztatowego w Strzegomiu, także jesteś zobowiązany zachować te względy bezpieczeństwa. Zużyte czyściwo w Strzegomiu, ze względu na prawdopodobną toksyczność musi zostać zabezpieczone w szczelnym pudełku. A zużyte filtry olejowe w Strzegomiu nie mogą zostać wymieszane z innymi substancjami. Więcej o olejach przeczytasz pod poniższym linkiem – https://mamodpad.wastemaster.pl/skup-przepracowanego-oleju. Pamiętaj o tych zasadach, bo bez nich podmiot odbierający odpad z warsztatu samochodowego w Strzegomiu może zerwać wiążącą was umowę.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałem, gdzie oddać zużyte filtry olejowe w Strzegomiu, ale przy pomocy aplikacji, szybko znalazłem skup w moim mieście. Polecam ,naprawdę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Współpraca z Wastemaster bardzo mnie zaskoczyła. Nigdy nie sądziłam, że tak szybko pozbędę się tych zużytych filtrów olejowych.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie dałbym rady sam ogarnąć odbioru odpadów z mojego warsztatu samochodowego. Jestem sam, a zleceń mam dużo. Ale jedna przerwa z telefonem w ręce i załatwiłem całość. Naprawdę to była duża oszczędność czasu i wysiłku.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie znam się na tych wszystkich kodach odpadów warsztatowych w Strzegomiu, ale miły Pan z obsługi wyjaśnił mi co i jak. Nie sądziłem, że to takie proste!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Szybki i sprawny wywóz odpadów warsztatowych. Nic dodać, nic ująć.

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon