Gorlice - odbiór odpadów warsztatowych - cennik | WasteMaster

Odbiór odpadów warsztatowych w Gorlicach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Podział odpadów warsztatowych w Gorlicach na różne rodzaje

Utylizacja odpadów warsztatowych w Gorlicach jest utrudniona ze względu na dużą różnorodność materiałów wytwarzanych w autoserwisach. Niezawsze tam, gdzie oddajemy akumulatory, otrzymamy możliwość utylizacji zużytych filtrów w Gorlicach. Dlatego wcześniej należy doprecyzować, czym jeszcze zajmuje się dana placówka utylizacyjna. Niżej zostaje zamieszczony wykaz odpadów, które są odbierane z warsztatów samochodowych w Gorlicach: • oleje silnikowe, przekładniowe, smarowe, • opakowania zanieczyszczone substancjami niebezpiecznymi, • sorbenty, materiały filtracyjne, tekstylia do wycierania, ubrania ochronne zanieczyszczone substancjami niebezpiecznymi, • zużyte opony, • filtry olejowe, • metale żelazne, • gazy w pojemnikach zawierające substancje niebezpieczne, • baterie i akumulatory ołowiane.

Przechowywanie pozostałości przed odbiorem odpadu z warsztatu samochodowego w Gorlicach

Zanim wywieziesz swoje odpady warsztatowe w Gorlicach, musisz zadbać o ich właściwe składowanie. Bezpieczeństwo priorytetem! Pamiętaj, że każda substancja może być groźna albo powodować incydenty, zarówno w Twojej firmie, jak i w tej odbierającej odpady warsztatowe w Gorlicach od Ciebie. Każda pozostałość musi być dokładnie zabezpieczona. Zużyte czyściwo w Gorlicach składowane w miejscu, gdzie nie zanieczyści niczego toksyczną zawartością. Beczki oleju szczelne i trudnopalne, akumulatory uszczelnione, a silniki opakowne tak, aby nikt się nie skaleczył o wystające części. Zużyte filtry olejowe w Gorlicach w związku z tym, że mogą ulec recyklingowi, muszą być przechowywane w specjalnym miejscu, gdzie nie ulegą dodatkowemu zanieczyszczeniu. Jeśli zainteresowały Cię oleje, odwiedź naszą stronę: https://mamodpad.wastemaster.pl/skup-przepracowanego-oleju. Pamiętaj o warunkach bezpieczeństwa, bez których firma organizująca odbiór odpadów z Twojego warsztatu samochodowego w Gorlicach może odmówić odebrania ładunku.

Co dzięki nam zyskasz?

Dzięki współpracy z Wastemaster bezpłatnie otrzymasz wycenę swoich śmieci, jak i rówieżstworzymy listę propozycji ofertowych, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. Chciałbyś zutylizować odpady warsztatowe w Gorlicach? Czy tylko interesuje Cię utylizacja czyściwa w Gorlicach? Pomożemy Ci ze wszystkim! Wypełnij formularz lub zadzwoń do naszego konsultanta - to nic nie kosztuje!

Odbiór odpadów z warsztatów w Gorlicach - wszystko, co musisz wiedzieć

Zarządzanie odpadami to uciążliwa część prowadzenia każdej firmy. Trudno wygospodarować chwilę, zwłaszcza jeśli mamy dużo pracy w związku z prowadzeniem firmy. Odpady warsztatowe w Gorlicach to szczególny przypadek pozostałości, gdyż może on stanowić zgarożenie w środowisku pracy. Z tego powodu najlepiej się ich najszybciej pozbyć. Ta kwestia rodzi pytania typu: gdzie zutylizować filtry oleju w Gorlicach lub dokąd oddać wszystkie odpady warsztatowe w Gorlicach? Specjalne firmy odbierające odpady warsztatowe w Gorlicach wszystkim się za Ciebie zajmą. Ale jak znajleźć najkorzystnijeszą z ich? Przeczytaj artykuł i powiększ swoją wiedzę!

Odbiór odpadów z warsztatów samochodowych w Gorlicach - ciąg dalszy

Pozostałości przed utylizacją muszą być prawidłowo zabezpieczone. W miejscu pracy, obowiązują nas zasady BHP które należy taże stosować w kontekście transportu śmieci. Firmy odbierające odpady warsztatowe w Gorlicach nie mogą zostać narażone podczas procesu transportu ładunku do miejsca utylizacji. Należy zadbać o bezpieczeństwo wszystkich. Jednak w zależności od Twojej lokalizacji, tak będzie się kształtowała cena za całą usługę. Skupy najczęściej są zespolone z firmami transportowymi. W związku z tym, im dalej od miejsca skupu, tym wzrasta cena przewozu odpadów warsztatowych w Gorlicach. Ponadto, jeśli mieszkamy poza wielkimi miastami, to również może wpłynąć na cenę. Jeżeli skorzystasz z usług Wastemaster, przekonasz się, że znalezienie dobrej okazji na "prowincji" nie jest takie trudne! Dzięki naszej sieci zaprzyjaźnionych skupów, mamy w naszej ofercie także i małe miasteczka. Sprawdź naszą aplikację i przekonaj się sam: https://app.wastemaster.pl/

Formalności i dokumenty skupione wokół utylizacji odpadów warsztatowych w Gorlicach

Zanim oddamy nasz odpad odpowiednim instytucjom, firma powinna sprawdzić, czy nasze przedsiębiorstwo jest zarejestrowane w BDO. Jeśli tak, to mogą legalnie rozpocząć współpracę z naszym warsztatem samochodowym. Utylizacja odpadów w Gorlicach może nastąpić tylko po wypełnieniu i okazaniu formularza KPO (Karty Przekazania Odpadu), w której zawarliśmy informacje na temat naszych śmieci. W ten sposób państwo kontroluje to, czy wyprodukowany odpad, faktycznie jest utylizowany właściwie. Warto też podkreślić, że mocą rozporządzenia Ministra Środowiska, każdy odpad w Polsce ma swój unikatowy kod i rodzaj. W przypadku zużytego akumulatora to 16 06 01. Oznaczenie śmieci w ten sposób, to kolejny warunek, bez którego nie oddamy naszego odpadu.

Gdzie oddać zużyte filtry olejowe? w Gorlicach

Zabrania się wyrzucania odpadów warsztatowych w Gorlicach do śmieci regularnych. Ze względu na skład poszczególnych elementów mogą stanowić tam niebezpieczeństwo dla środowiska naturalnego i zdrowia ludzkiego. Małe ilości odpadów można zanieść do PSZOK-u, ewentualnie na stację benzynową, ale nie jest to właściwe rozwiązanie dla serwisów samochodowych. Każdy przedsiębiorca w Polsce, produkujący jakiekolwiek odpady, jest zobowiązany do rejestrowania swoich pozostałości. Musi być wpisanym do BDO. Zatem gdzie utylizuje się filtry oleju w Gorlicach? Odpowiedź to: w specjalnie do tego przeznaczonych miejscach skupu.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Bardzo intuicyjna aplikacja pomogła mi w zutylizowaniu filtrów oleju w Gorlicach. Nawet ja potrafiłam się w niej odnaleźć!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Mój mąż był zaskoczony sprawnością odbioru odpadów z jego warsztatu smochodowego. Warto skorzystać!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

W dosłownie kilka godzin znalazłam idealną firmę skupującą zużyte czyściwa w Gorlicach. Realna oszczędność czasu!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

W dosłownie kilka godzin znalazłam idealną firmę skupującą zużyte czyściwa w Gorlicach. Prawdziwa oszczędność czasu!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Usługi, które oferuje Wastemaster były bardzo solidne. Mam też świadomość, że zużyte filtry olejowe, zostały zutylizowane w jak najbardziej ekologiczny sposób.

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat