Dąbrowa Górnicza - odbiór odpadów warsztatowych - cennik | WasteMaster

Odbiór odpadów warsztatowych w Dąbrowie Górniczej

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Formalności i dokumenty skupione wokół utylizacji odpadów warsztatowych w Dąbrowie Górniczej

Zanim oddamy nasz odpad właściwym służbom, firma powinna sprawdzić, czy nasze przedsiębiorstwo jest wpisane do BDO. Jeśli tak, to mogą legalnie rozpocząć wymianę usług z naszym warsztatem samochodowym. Utylizacja odpadów w Dąbrowie Górniczej może nastąpić tylko po wypełnieniu i okazaniu dokumentu KPO (Karty Przekazania Odpadu), w której zawarliśmy dane na temat naszych śmieci. W ten sposób państwo kontroluje to, czy wyprodukowany odpad, faktycznie jest utylizowany właściwie. Warto też zaznaczyć, że mocą rozporządzenia Ministra Środowiska, każdy odpad w Polsce ma swój unikatowy kod i kategorię. W przypadku zużytego akumulatora to 16 06 01. Oznaczenie pozostałości w ten sposób, to następny warunek, bez którego nie wywieziemy naszego odpadu.

Odbiór odpadów z warsztatów samochodowych w Dąbrowie Górniczej - dodatkowe informacje

Firmy odbierające odpady warsztatowe w Dąbrowie Górniczej współpracują lub są zespolone z miejscami skupu. Dlatego, kiedy nasza firma jest się daleko do takiej instytucji, wzrosną ceny przewozu. Znaczenie ma także konkretna oferta skupu, Twoje oddalenie od wielkich miejscowości, ale i np. ceny benzyny. Na podstawie powyższych wartości, wywóz odpadów warsztatowych w Dąbrowie Górniczej może się okazać kosztowniejszy niż zakładałeś. Jednak jeśli skorzystasz z aplikacji Wastemaster - https://app.wastemaster.pl/ - z pewością znajdziesz korzystny skup w Twojej okolicy. Mamy do dyspozycji siatkę partnerskich placówek w mniejszych miejscowościach, gdzie również działają takie skupy.

Kategorie odpadów warsztatowych w Dąbrowie Górniczej

Wszystkie części odpadów warsztatowych muszą zostać poddane utylizacji. Tylko nieliczne zostaną wykorzystane ponownie. Poniżej znajdziesz rodzaje odpadów z warsztatów samochodowych podlegajacych odbiorowi w Dąbrowie Górniczej: • oleje silnikowe, przekładniowe, smarowe, • opakowania zanieczyszczone substancjami niebezpiecznymi, • sorbenty, materiały filtracyjne, tkaniny do wycierania, ubrania ochronne zanieczyszczone substancjami niebezpiecznymi, • zniszczone opony, • filtry olejowe, • metale żelazne, • gazy w pojemnikach zawierające substancje niebezpieczne, • baterie i akumulatory ołowiane. Utylizacja odpadów warsztatowych w Dąbrowie Górniczejto trudne zadanie, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę dużą liczbę ich rodzajów. Warto przed zamówieniem usługi upewić się, czym jeszcze zajmuje się dana placówka. Jest możliwe, że tam gdzie wywieziemy zużyte oleje, przeprowadzimy również utylizację płynu hamulcowego w Dąbrowie Górniczej.

Przechowywanie pozostałości przed odbiorem odpadu z warsztatu samochodowego w Dąbrowie Górniczej

Zanim oddasz swoje odpady warsztatowe w Dąbrowie Górniczej, musisz zadbać o ich właściwe przechowywanie. Bezpieczeństwo priorytetem! Pamiętaj, że każda substancja może być groźna albo powodować incydenty, zarówno w Twojej firmie, jak i w tej odbierającej odpady warsztatowe w Dąbrowie Górniczej od Ciebie. Każda pozostałość musi być szczelnie zabezpieczona. Zużyte czyściwo w Dąbrowie Górniczej składowane w miejscu, gdzie nie zabrudzi niczego szkodliwą zawartością. Beczki oleju szczelne i trudnopalne, akumulatory uszczelnione, a silniki zapakowane tak, aby nikt się nie skaleczył o wystające części. Zużyte filtry olejowe w Dąbrowie Górniczej w związku z tym, że mogą ulec recyklingowi, muszą być przechowywane w specjalnym miejscu, gdzie nie ulegą dodatkowemu zanieczyszczeniu. Jeśli zaciekawiły Cię oleje, sprawdź naszą stronę: https://mamodpad.wastemaster.pl/skup-przepracowanego-oleju. Pamiętaj o względach bezpieczeństwa, bez których firma przeprowadzająca odbiór odpadów z Twojego warsztatu samochodowego w Dąbrowie Górniczej może odmówić odebrania śmieci.

Organizacja odbioru odpadów z warsztatu w Dąbrowie Górniczej

Zadbaj o swój serwis i pozbądź się swojego odpadu tak sprawnie, jak to możliwe. Składowanie go w serwisie, powoduje zagrożenie zdrowia i życia, więc nie ryzykuj. Niebezpieczne odpady warsztatowe w Dąbrowie Górniczej mogą narobić wiele problemów, chociażby być źródłem groźnych incydentów. Dlatego warto regularnie realizować wynajem firmy odbierajacej odpady warsztatowe w Dąbrowie Górniczej. Z jej pomocą śmieci szybko znajdą się w skupie, gdzie oddajemy zużyte filtry oleju w Dąbrowie Górniczej. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o odbiorze odpadów warsztatowych w Dąbrowie Górniczej i ogólnie o radzeniu sobie z takimi pozostałościami - przeczytaj poniższy wpis blogowy.

Jak zutylizować filtry oleju w Dąbrowie Górniczej?

Na pytanie zadane w powyżej jest jedyna odpowiedź: w specjalnym skupie. Na własną rękę niestety nie jesteśmy w stanie przeprowadzać takich zabiegów, niezbędnym jest zatem, żeby oddać odpady warsztatowe w Dąbrowie Górniczej w odpowiednie ręce. Zabrania się również wyrzucania odpadów warsztatowych w Dąbrowie Górniczej do śmieci zmieszanych lub komunalnych. W przypadku warsztatów, gdzie produkowanych śmieci jest naprawdę sporo, jedynym wyjściem jest oddanie ich do skupu, gdzie oddamy np. zużyte filtry oleju w Dąbrowie Górniczej.

Co może zrobić Wastemaster?

Chcesz zorganizować utylizację odpadów warsztatowych w Dąbrowie Górniczej? Chcesz się zająć utylizacją czyściw w Dąbrowie Górniczej? Zapraszamy do nas, a my za darmo wycenimmy Twojego odpadu i znajdziemy najlepsze oferty dopasowane do Twoich indywidualnych preferencji. Wypełnij formluarz lub zadzwoń do nas. Z nami oszczędzisz i czas i pieniądze!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Polecam każej firmie! Profesjonalny odbiór odpadów warsztatowych.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Bardzo intuicyjna aplikacja pomogła mi w zutylizowaniu filtrów oleju w Dąbrowie Górniczej. Nawet ja się w niej odnalazłam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Odbiór odpadów z warsztatów samochodowych to była moja zmora, nigdy nie miałem czasu, żeby się za to brać, a na końcu i tak firmy liczyły sobie za dużo za wykonaną usługę. Jednak dzieki Wastemaster szybko i sprawnie znalazłem stałego (i przede wszystkim korzystnego) dostawcę usługi. Już nie muszę się martwić o wywózkę śmieci!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Odbiór odpadów z warsztatu samochodowego w Dąbrowie Górniczej nigdy nie był prostszy. Dzięki za wsparcie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Produkujemy miesięcznie wielkie ilości śmieci. Dzięki aplikacji udało mi się znaleźć rzetelną firmę odbierającą odpady warsztatowe w Dąbrowie Górniczej, która wywozi regularnie śmieci z mojego serwisu!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat