Kontenery na odpady budowlane w Józefowie

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny? Zadzwoń
Numer telefonu do kontatku
+48 22 103 2854
Abonament BDO Standard - 199 zł (netto) za miesiąc*
 • wpis do BDO za 0 zł
 • ewidencja odpadów do 10 KPO i 10 wpisów do KEO w miesiącu
 • preferencyjne ceny za odpad
 • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Abonament BDO - Premium 399 zł (netto) za miesiąc*
 • wpis do BDO za 0 zł
 • ewidencja odpadów do 25 KPO i 25 wpisów do KEO w miesiącu
 • preferencyjne ceny za odpad
 • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Kontener na odpady budowlane Józefów – cennik

Cennik wywozu gruzu w Józefowie zaczyna się od 500 zł w górę. 500 zł to cena za podstawienie najmniejszego dostępnego w ofercie kontenera na odpady budowlane KP-2 (2 m3). Cena pozostaje bez mian bez względu na to, czy będziemy składować czysty gruz, czy odpady budowlane zmieszane. Cena kontenerów na gruz w Józefowie wzrasta wraz ze zwiększeniem ich pojemności oraz ładowności, co jest raczej zrozumiałe. Za wynajem największego kontenera KP-7 trzeba zapłacić 750 zł.

Podane stawki są kwotami netto, a więc bez obowiązującego podatku VAT. Cennik kontenerów na odpady budowlane w Józefowie ma charakter informacyjny. W przypadku wynajmu długookresowego (powyżej 14 dni) obowiązują inne stawki, które są ustalane na podstawie indywidualnych preferencji klienta. Prosimy o wcześniejszy kontakt.

Ceny
Odbiór + załadunek (za każdy 1 m³) 200-300 zł netto
Worek BigBag (1m³) - zł netto
Kontener KP-2 (2m³) 500 zł netto
Kontener KP-3 (3m³) 600 zł netto
Kontener KP-5 (5m³) 650 zł netto
Kontener KP-7 (7m³) 750 zł netto
Kontener KP-9 (9m³) zł netto
Kontener KP-12 (12m³) zł netto
Kontener KP-15 (15m³) zł netto
Kontener KP-18 (18m³) zł netto
Warunki współpracy

Wywóz gruzu w Józefowie to usługa, która cieszy się coraz większą popularnością. Chętnie korzystają z niej nie tylko osoby prywatne, lecz także przedsiębiorcy, którzy mają zalegający gruz na swoich posesjach. Niedawno cieszyłeś się remontem, a teraz zostało Ci posprzątać cały ten gruz i inne odpady budowlane? Jeżeli tak, to skorzystaj z usługi takiej jak wywóz gruzu w Józefowie i zapomnij o kłopotliwych i przykrych śmieciach. To już ostatni etap do tego, aby móc w pełni cieszyć się odświeżonymi wnętrzami i nowym wyglądem swojego domu. Nie czekaj ani chwili dłużej i zobacz naszą ofertę na wywóz gruzu w Józefowie. Oferta obejmuje również wywóz innych odpadów budowlanych.

Kontenery na gruz w Józefowie to specjalistyczne pojemniki, dzięki którym uda Ci się wygodnie i szybko pozbyć niechcianego gruzu. To właśnie nimi transportowany jest gruz do ich miejsca docelowego. Wszystko organizowane jest w ten sposób po to, aby zwiększyć bezpieczeństwo przewozu. Gruz nie może być transportowany zwykłymi pojazdami, gdyż mógłby stwarzać zagrożenie w ruchu drogowym. W naszej ofercie znajdą Państwo takie kontenery na gruz w Józefowie jak:

 • KP-2 o pojemności 2 m3 i wymiarach: 1,2 m podstawa (2,3 m góra) x 1,3 m x 1 m,
 • KP-3 o pojemności 3 m3 i wymiarach: 1,3 m podstawa (2,3 m góra) x 1,3 m x 1,2 m,
 • KP-5 o pojemności 5 m3 i wymiarach: 3,4 m x 1,6 m x 0,9 m tył (1,1 m przód),
 • KP-7 o pojemności 7 m3 i wymiarach: 3,4 m x 1,65 m x 1,1 m (1,2 m jeżeli wybierzemy zakryty).

Jak widać w naszej ofercie kontenerów na gruz w Józefowie nie ma dostępnych worków Big-Bag, gdyż te podstawiamy tylko na terenie Warszawy. W okolicznych miejscowościach proponujemy tylko kontenery metalowe o podanych wyżej pojemnościach oraz wymiarach.

Wynajem kontenerów na odpady budowlane w Józefowie, w tym także gruz, można zamówić u nas telefonicznie lub drogą mailową. Istnieje również opcja zamówienia poprzez formularz znajdujący się na stronie. Zapewniamy, że podstawimy kontener w wybranej przez klienta lokalizacji na terenie Józefowa. Standardowy wynajem kontenerów na odpady budowlane w Józefowie trwa do 14 dni. Jeżeli od razu wiesz, że w tym czasie nie uda Ci się zapełnić kontenera lub potrzebujesz więcej czasu, istnieje możliwość wynajmu długoterminowego. Wtedy długość wynajmu kontenerów na gruz w Józefowie jest ustalana indywidualnie z klientem tak, aby maksymalnie wpasować się w jego potrzeby. Każde nasze zamówienie staramy się traktować spersonalizowanie, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że każdy z nas ma nieco inne oczekiwania oraz priorytety. Jeżeli interesuje Cię szybki i komfortowy wynajem kontenerów na gruz w Józefowie, możesz na nas liczyć. Czekamy na Państwa telefony!

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co się dzieje z gruzem oraz innymi odpadami po tym, jak zorganizujesz wywóz odpadów budowlanych w Józefowie? Może niektórych to zaskoczy, ale nawet gruz jest poddawany procesowi recyklingu. Na początku jest przesiewany, a następnie rozdrabniany na miał. W ten sposób może zostać wykorzystany ponownie np. w drogownictwie. W przypadku pozostałych odpadów budowlanych te są najpierw odpowiednio sortowane, aby móc zobaczyć, co da się z nich odzyskać. Wśród surowców wtórnych mogą znaleźć się szkło, styropian, folie czy nawet złom. Wszystkie te materiały świetnie nadają się do odzysku. Jak widać, wywóz odpadów budowlanych w Józefowie nie tylko pomaga nam pozbyć się kłopotliwych odpadów, lecz także pomaga dbać o środowisko. Dzięki temu śmieci nie trafiają na dzikie wysypiska czy do lasów, a w przeznaczone dla nich miejsca, w których eksperci wiedzą, jak z nich skorzystać lub w jaki sposób prawidłowo je zutylizować. To tylko jeden z powodów, dla których warto skorzystać z takiej usługi jak wywóz odpadów budowlanych w Józefowie!

Zamawiając kontenery na odpady budowlane w Józefowie, musimy wiedzieć, że nie wszystkie odpady mogą trafić do wynajętych przez nas metalowych pojemników. Niektóre z nich wymagają odrębnych procedur oraz utylizacji i nie mogą zostać przez nas wywiezione. Jakich odpadów nie wrzucimy do kontenerów na odpady budowlane w Józefowie? Przede wszystkim odpadów niebezpiecznych. Do odpadów niebezpiecznych należą np. odpady medyczne, odpady chemiczne, zużyte akumulatory (żelowe, ołowiane etc.), stare opony, oleje przepracowane, baterie, świetlówki i wszystkie tym podobne przedmioty i materiały. Ich nieodpowiednie składowanie może zagrażać środowisku, dlatego ich utylizację należy powierzyć w profesjonalne i wyspecjalizowane ręce. Właśnie dlatego odpady niebezpieczne nie mogą trafić do kontenerów na odpady budowlane w Józefowie.

Nie znalazłeś oferty jakiej potrzebujesz?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość nie jest Ci obojętna - skontaktuj się z nami. W aplikacji WasteMaster znajdziesz skup złomu w Józefowie, który spełni oba te oczekiwania. Sprawdź i przekonaj się, że warto!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Kontener na śmieci wynajem cena – Jaka jest cena za wynajem kontenera na śmieci?
17-06-2022
Kontener na śmieci wynajem cena – Jaka jest cena za wynajem kontenera na śmieci?

Wynajem kontenera na śmieci jest zależny od kilku zmiennych. Cena zmienia się dla poszczególnych rodzajów odpadów, wielkości kontenerów oraz lokalizacji. Im bardziej jednolity ł...

Więcej -->
Kontener na gruz 7 m3 cena – Jaka jest cena za kontener na gruz 7 m3?
12-06-2022
Kontener na gruz 7 m3 cena – Jaka jest cena za kontener na gruz 7 m3?

To, ile zapłacimy za wynajem kontenera o pojemności 7 m3, jest uzależnione od ładunku, którym wypełnimy zbiornik oraz od tego, gdzie chcemy go zamówić. Na przykładzie Warszawy: ...

Więcej -->
Kontener 5 m3 cena – Jaka jest cena za kontener 5 m3?
09-06-2022
Kontener 5 m3 cena – Jaka jest cena za kontener 5 m3?

W zależności od miasta, do którego chcemy zamówić taką usługę, tyle wyniesie cena za podstawienie kontenera o pojemności 5 m3. Dodatkowo rodzaj odpadu, który zostanie do niego w...

Więcej -->

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Fotografia przedstawia mężczyznę montującego izolację z różowej wełny mineralnej. Jest to ilustracja do bloga o tytule: "Utylizacja wełny mineralnej".
31-10-2023
Utylizacja wełny mineralnej

Jesteś świeżo po remoncie? A może zawodowo zajmujesz się odświeżaniem i budowaniem domów? Jeśli tak – z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak kłopotliwym zabiegiem potrafi być org...

Więcej -->
Fotografia przedstawia zdjęcie placu budowy z lotu ptaka - na zdjęciu widoczni są budowlańcy oraz dźwigi i rusztowania. Jest to obrazek ilustrujący bloga o tytule: "Gdzie wyrzucać odpady budowlane i poremontowe".
11-09-2023
Gdzie wyrzucać odpady budowlane i poremontowe?

Remontujesz swoje mieszkanie? A może należysz do szczęśliwców, którzy budują dom? Czy może prowadzisz firmę remontowo-budowlaną? Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedz...

Więcej -->
Obrazek przedstawiający określony rodzaj kontenerów na odpady i ich wielkości. Cały kadr jest wypełniony kontenerami w kolorach pomarańczowych, niebieskich i czerwonych.
10-04-2023
Rodzaje kontenerów na odpady i ich wymiary

Kontenery są niezwykle przydatne zarówno na wielkich placach budowy, jak i przy lokalnych remontach. Dzięki nim sprawnie zbierzesz odpady w jednym miejscu, a także uporządkujesz...

Więcej -->
Wywóz odpadów budowlanych 2023. Nowe przepisy i obowiązek segregacji
19-12-2022
Wywóz odpadów budowlanych 2023. Nowe przepisy i obowiązek segregacji

Nadchodzący 2023 rok przyniesie wiele zmian, jeżeli chodzi o branże budowniczą oraz zagospodarowanie odpadów budowlanych i rozbiórkowych. 1 stycznia 2023 wchodzą w życie nowe pr...

Więcej -->
Wynajem kontenera na odpady budowlane
08-09-2022
Wynajem kontenera na odpady budowlane

Robisz remont? Wyburzasz budynki? Budujesz? Na pewno w związku z tymi działaniami, wytwarzasz odpady budowlane. Nie wiesz co z nimi począć? Przeczytaj poniższego bloga i dowiedz...

Więcej -->
Wynajem kontenera na odpady zmieszane
01-09-2022
Wynajem kontenera na odpady zmieszane

Potrzebujesz kontenera na śmieci zmieszane? Nie jesteś pewien, czy Twój odpad się do nich klasyfikuje? Ile kosztuje wynajem kontenera na odpady zmieszane? Przeczytaj poniższego ...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master