Inne odpady poprodukcyjne

Sprawdź oferty na swój odpad z działalności gospodarczej!

Recykling odpadów poprodukcyjnych we Wrocławiu

Jak odbywa się recykling odpadów poprodukcyjnych we Wrocławiu?

Realizowany przez wyspecjalizowane przedsiębiorstwa recykling odpadów poprodukcyjnych we Wrocławiu, to bardzo skomplikowany proces. Wymaga on dysponowania przez te podmioty odpowiednim parkiem maszynowym, jak również wykwalifikowanym personelem pracowniczym.

Cechy charakterystyczne odpadu.

Do tej kategorii odpadów należą różnego typu odpady, które nie są wyrobami ubocznymi, powstałymi po procesie produkcyjnym, realizowanym przez wybrane firmy. Warto wspomnieć, że wiele przedsiębiorstw, zajmujących się procesami produkcji, właściwie zarządza odpadami.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty we Wrocławiu
Odpady z krematoriów
4500 kg
Sosnowiec
Odpady z produkcji ceramiki
1000 kg
Odpady z produkcji ceramiki
Nowa Ruda
Odpady z procesów termicznych - pozostałe
9500 kg
Gniezno
Odpady z procesów termicznych - pozostałe
2500 kg
Odpady z procesów termicznych - pozostałe
Białogard
Odpady z elektrowni
600 kg
Odpady z elektrowni
Sopot
Odpady z produkcji ceramiki
1500 kg
Przemyśl
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Recykling odpadów poprodukcyjnych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające inne odpady poprodukcyjne we Wrocławiu
Brzeg Dolny
Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami EkoVita Jolanta Pietrzak
Żarów
ECO-SERVICE S.C. Kinga Kisielewska, Michał Kisielewski
Konin
ZUO Konin
Bytom
ECO-SERVICE S.C. Kinga Kisielewska, Michał Kisielewski
Bolechowo
EKRO Sp. z o.o.
Katowice
Firma HALLER S.A.
Wrocław
Inne, popularne kategorie odpadów

Które firmy oferują szybki odbiór odpadów produkcyjnych we Wrocławiu?

Firmami, które co roku wytwarzają ogromne ilości odpadów, są wszelkiego typu przedsiębiorstwa, zaliczane do branży wytwórczej i produkcyjnej. To podmioty, które na bieżąco realizują cykle produkcyjne, dlatego też wytworzone przez nie odpady muszą być właściwie utylizowane. W znalezieniu firmy oferującej szybki odbiór odpadów poprodukcyjnych w mieście Wrocław pomoże Ci łatwa w obsłudze aplikacja WasteMaster.

Charakterystyczny podział odpadu.

Za odpady tego typu uznaje się artykuły farmaceutyczne, środki ochrony roślin, chemię, odpady laboratoryjne, odpady mineralne i metaliczne, odpady tworzyw sztucznych, odpady opakowaniowe, tekstylne. Do tej grupy należą też niektóre substancje i przedmioty.

Cena odpadu.

Popularne i cenione na rynku firmy przedstawiają na swoich stronach internetowych nie tylko zakres prowadzonej przez siebie działalności, ale również bardzo dokładny cennik, jaki obowiązuje za recykling odpadów produkcyjnych w mieście Wrocław. Warto wybierać profesjonalnie działające podmioty, które posiadają przystępne ceny, jak również rabaty i zniżki dla stałych klientów.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Anastazja
Wystawiam ofertę i po kilku minutach dostaję propozycję od firm, które chcą kupić moje odpady? Nie wierzyłem, że to możliwe, a jednak!
Aneta
Utylizacja odpadów – nie twierdzę, że moja branża jest łatwa. Natomiast, coś czuję, że od chwili, gdy pojawił się WasteMaster wszystko będzie znacznie prostsze. Możemy docierać do nowych klientów, jak i oni mogą się do nas sami zgłaszać.
Teodora
Co jakiś czas mam trochę odpadów do zutylizowania. Jako osoba fizyczna wybieram tylko kategorię, podkategorię i miejscowość. Firmy zainteresowane tym co mam same się do mnie zgłaszają. To bardzo wygodne.
Irena
Gdyby jeszcze jakiś czas temu ktoś powiedział mi, że do mojego sklepu po odpady będą przyjeżdżać inni, puknąłbym się w czoło. Ale teraz kiedy znam WasteMaster wiem ze to możliwe.
Irma
Klienci indywidualni zazwy [...]