Chemiczne

Twoja firma generuje odpady chemiczne? Poznaj oferte na ich zagospodarowanie bezposrednio od recyklerów!

Utylizacja odpadów chemicznych w Toruniu

Czy utylizacja odpadów chemicznych w mieście Toruń jest regulowana przepisami prawnymi?

Prawidłowa utylizacja odpadów chemicznych w Toruniu to zadanie, które należy powierzyć wyłącznie specjalistycznym przedsiębiorstwom. Dzięki temu można mieć pewność, że utylizacja przebiegnie zgodnie z literą prawa.

Określenie odpadu jako nieorganicznego.

Odpady chemii nieorganicznej to wodorotlenki, tlenki metali, rtęć, arsen, metale ciężkie, kwas chlorowodorowy, obejmują kwas siarkowy, kwas azotowy, sole i roztwory. To substancje o różnych stopniu toksyczności.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Toruniu
Odpady chemii organicznej
800 kg
Wody popłuczne, odpady stałe, osady, odpady stałe, odpady ciekłe, Odpady chemii organicznej
Bystrzyca Kłodzka
Odpady chemii organicznej
2500 kg
odpady ciekłe, odpady ciekłe, sorbenty, osady, rozpuszczalniki organiczne
Siechnice
Odpady chemii organicznej inne niż niebezpieczne
9500 kg
Skórzewo
Odpady produkcji środków ochrony roślin
6500 kg
Gorlice
Odpady chemii nieorganicznej inne niż niebezpieczne
9500 kg
Odpady chemii nieorganicznej inne niż niebezpieczne
Giżycko
Odpady produkcji tworzyw
2500 kg
Braniewo
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów chemicznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające chemiczne w Toruniu
Toruń
NICROMETAL S.A.
Łubianka
NICROMETAL S.A.
Bydgoszcz
NICROMETAL S.A.
Bydgoszcz
PW ROBAC Krzysztof Boniecki
Barcin
APW-MEDICAL PAWEŁ WOJCIECHOWSKI
Rypin
EKO-UTIL PAWEŁ LEWANDOWSKI
Toruń
Inne, popularne kategorie odpadów

Cennik za umieszczenie oferty w aplikacji WasteMaster.

Wystawienie oferty odpadów chemicznych w aplikacji WasteMaster zostało stworzone z myślą o osobach pragnących, jak najszybciej pozbyć się odpadów chemii organicznej i nieorganicznej. Wychodząc naprzeciw potrzebom wielu klientów, nasza aplikacja internetowa jest bezpłatna. Umożliwia to szybkie i skuteczne znalezienie oferty wraz z utylizacją odpadów chemiczncyh w Toruniu.

Jak wybrać przedsiębiorstwo mające w swojej ofercie odbiór odpadów chemicznych w mieście Toruń?

Istnieją firmy, które zajmują się odbiorem odpadów chemicznych w Toruniu. Do tego typu przedsiębiorstw zaliczają się przede wszystkim znane i cenione firmy, świadczące usługi związane z odbiorem i zagospodarowaniem toksycznych oraz neutralnych związków chemicznych z zakresu chemii organicznej i nieorganicznej.

Porównywanie cen przy pomocy aplikacji WasteMaster.

Ceny, z jakimi związana jest utylizacja odpadów chemicznych w Toruniu można z łatwością poznać poprzez skorzystanie z naszej aplikacji internetowej. To działanie wyklucza marnowaniem czasu na przeszukiwanie ofert przedsiębiorstw, ogłaszających się na portalach internetowych.

Które firmy oferują utylizację odpadów chemicznych w Toruniu?

Utylizacja to usługi oferowane przez wybrane, wyspecjalizowane przedsiębiorstwa. Korzystając z naszej aplikacji internetowej można otrzymać aktualne dane teleadresowe tych przedsiębiorstw. Dzięki temu można powierzyć wywóz wybranym przez siebie podmiotom.

Skuteczna utylizacja odpadu.

Zadanie w postaci niszczenia odpadów chemii organicznej i nieorganicznej, warto powierzyć podmiotom oferującym utylizację odpadów. Na ich stronach internetowych przestawiony jest pełny zakres świadczonych przez nich usług w tym zakresie.

Odpady organiczne.

Do kategorii odpadów chemii organicznej zalicza się osady, odpady stałe, odpady ciekłe, wody popłuczne, ługi macierzyste, rozpuszczalniki organiczne i sorbenty. To związki chemiczne neutralne i toksyczne.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Ireneusz
Jesteśmy dużym zakładem i wobec WasteMaster mieliśmy spore oczekiwania. Teraz mogę powiedzieć tylko tyle, że nie żałuję, że wybraliśmy takie narzędzie do kontaktów z klientami oraz zaprezentowania własnej oferty.
Wiola
Odziedziczyłam po rodzicach działkę rekreacyjną. Była zaniedbana i było na niej mnóstwo złomu: metale, papier, gruz, plastik i różne niezidentyfikowane cuda. Nie miałam pojęcia jak się za to zabrać aż do włączenia WasteMaster. Teraz już jest czysto!
Tadeusz
Zależało mi na tym, żeby sprzedawać elektrozłom firmom stosującym ekologiczne metody utylizacji. W apce szybko wyróżniono takich przedsiębiorców. Nie miałem problemów z ich znalezieniem.
Aleksandra
Działamy jako skup złomu żeliwnego od niedawna i chcieliśmy się wybić wśród konkurencji. Zamieściliśmy ogłoszenie w WasteMaster i od razu zauważyliśmy wzrost zainteresowania usługami.
Emanuela
Bardzo cieszę się, ze nie [...]