Złom metali kolorowych

Miedź, mosiądz, aluminium? A może kable? Wystaw ofertę bezposrednio na rynek odpadowy

Skup złomu metali kolorowych w Olkuszu

Jakie dwa główne rodzaje odpadu możemy spotkać w firmach oferujących skup złomu metali kolorowych w mieście Olkusz?

Złom metali kolorowych dzieli się na dwa główne rodzaje: złom metali nieżelaznych i stopy metali nieżelaznych. Pierwsza grupa to: cynk, aluminium, miedź, ołów. W drugiej zaś znajdują się: mosiądz oraz znal. Metale nieżelazne i ich stopy dzieli się na grupy metali lekkich i ciężkich. W aplikacji pokazujemy klasyfikację i zaznaczamy, który skup złomu metali kolorowych w Olkuszu może spełnić oczekiwania.

Opłata za korzystanie z aplikacji WasteMaster.

Wystawienie oferty sprzedaży lub skupu złomu metali kolorowych w Olkuszu w aplikacji WasteMaster jest nieodpłatne dla klientów indywidualnych oraz dla przedsiębiorców, którzy nie zamierzają korzystać z funkcjonalności konta Premium. Kiedy ktoś korzysta z konta Premium, wtedy opłata wynosi 99 złotych miesięcznie.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Olkuszu
Złom cynku
1500 kg
Złom cynku
Łobez
Złom ołowiu
3500 kg
Złom ołowiu
Sulechów
Złom kablowy
700 kg
Złom kablowy
Namysłów
Złom silników
7000 kg
Tuchola
Złom kablowy
6000 kg
Krotoszyn
Złom kablowy
3500 kg
Puławy
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu metali kolorowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom metali kolorowych w Olkuszu
Olkusz
ALBA Sp. z o.o.
Olkusz
Marek Orliński 1.PRZEDSIĘBIORSTWO OLMARK 2.wspólnik spółki cywilnej OBRÓT ZŁOMEM I SUROWCAMI WTÓRNYMI
Bukowno
TOMAD FILIP DZIODZIO
Jerzmanowice-Przeginia
AGNIESZKA WODNICKA FHU AGMET
Sławków
LE GALL POLSKA Sp. z o.o.
Trzebinia
FH PROMET Adam Sztybór
Olkusz
Inne, popularne kategorie odpadów

Cechy i składowe odpadu.

Odpad tej kategorii zawiera metale nieżelazne, cechujące się specyficznym połyskiem. Jest to grupa wyrobów między innymi takich jak: miedź, aluminium, brąz lub mosiądz. Oddając te wyroby do recyklingu, zyskuje się pewność, że będą one poddane ponownej obróbce.

Aktualne ceny.

Aktualne ceny są podawane za konkretne odmiany złomu. Pracownicy skupu wszystko klasyfikują i udzielają odpowiedzi osobom zainteresowanym sprzedażą. Metale nieżelazne uchodzą za jedne z bardziej dochodowych. Cena jest podawana często za 1 kilogram złomu.

Czy warto umawiać się na odbiór złomu metali kolorowych w Olkuszu?

Skupy złomu to miejsca, w jakich warto oddawać złom. Profesjonalne punkty skupujące metale nieżelazne są legalne, a klienci mogą oczekiwać, że transakcje będą dla nich korzystne. W skupie można szybko i korzystnie pozbywać się odpadów, uchodzących w branży za dochodowe. Warto również zawsze zapytać, czy jest możliwy odbiór złomu metali kolorowych w mieście Olkusz.

Kto organizuje skup złomu metali kolorowych w Olkuszu?

Organizowane są one głównie przez skupy złomu. Firmy najpierw klasyfikują surowce wtórne, a następnie pomagają w ich demontażu i przewozie. Odbiór złomu metali kolorowych w mieście Olkusz odbywa się z transportem, kiedy jest to konieczne. Sprawdź w naszej aplikacji, gdzie możesz skorzystać z takich usług.

Czynniki wpływające na cenę.

Ceny są duże przede wszystkim ze względu na to, że jest to złom, z jakiego można wykonać wiele urządzeń. Dlatego odpady z metali kolorowych uważa się za uniwersalne. Cena metali kolorowych zależy też od ich rodzaju. Na cenę złomu metali nieżelaznych wpływa też lokalizacja skupu oraz czy jest realizowany odbiór złomu metali kolorowych w Olkuszu. Inny czynnik wpływający na cenę skupowanego surowca to jego ilość. Im więcej kilogramów, tym cena jest wyższa.

Oferty firm w aplikacji.

Oferty firm należy przeglądać pod kątem propozycji uwzględniających bieżącą cenę. Kilka skupów złomu można porównać w aplikacji WasteMaster. Warto sprawdzić, która firma zapewnia szybkie transakcje i od razu może zapłacić. Jeśli jest się w posiadaniu większych ilości metali kolorowych, to można też sugerować się tym, gdzie zapewniony jest transport lub demontaż większych części.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Iga
To niesamowite, ale korzystając z WasteMaster czuję się, jakby aplikacja dokładnie wiedziała, czego potrzebuję.
Kaja
Chciałem zacząć inwestować w swoje złomowisko tak samo jak przed pandemią. Potrzebowałem na to funduszy, czyli nowych klientów. I wiedziałem, że muszę ich pozyskać szybko. Cieszę się, że właśnie pojawił się WasteMaster i o nic nie musiałem się martwić.
Mira
Każdy mechanik samochodowy taki jak ja wie doskonale, ile odpadów produkuje codziennie. Raz na jakiś czas musiałem się tego pozbyć i zajmowało to sporo czasu. Odkąd korzystam z WasteMaster nie jest to już dla mnie dużym kłopotem.
Lucjan
Miałem do sprzedania dużo złomu stalowego. Ważne było dla mnie, żeby ktoś to odebrał z mojego miejsca pracy. W aplikacji sprawdziłem, które firmy oferują transport i już po paru minutach miałem wszystko umówione.
Mirosław
Każdy chyba wie, jak ważne [...]