Złom metali kolorowych

Miedź, mosiądz, aluminium? A może kable? Wystaw ofertę bezposrednio na rynek odpadowy

Skup złomu metali kolorowych w Kościerzynie

Składowe odpadu.

Odpad tego typu, czyli metali nieżelaznych dotyczy wyrobów niemających w składzie żelaza. Mają one zauważalny połysk i uważane są za doskonałe przewodniki ciepła. Złom kolorowy obejmuje przede wszystkim: złom miedzi, złom mosiądzu, złom brązu oraz złom aluminium.

Informacje w aplikacji.

Przedsiębiorcy, którzy zainteresowani są odpadami metali kolorowych od innych firm, pośredników albo klientów indywidualnych mogą sugerować się informacjami zamieszczonymi w aplikacji WasteMaster. Wtedy sprawdzają: lokalizację, proponowaną cenę oraz ilość złomu.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Kościerzynie
Złom Brązu
900 kg
Białystok
Złom aluminium
4000 kg
Złom aluminium
Prudnik
Złom stali stopowych
6000 kg
Słupsk
Złom mosiądzu
1500 kg
Aleksandrów Łódzki
Złom silników
7000 kg
Śrem
Złom miedzi
6000 kg
Złom miedzi
Konstantynów Łódzki
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu metali kolorowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom metali kolorowych w Kościerzynie
Somonino
RYSZARD ROMPA FHU
Sierakowice
RYSZARD ROMPA FHU
Kartuzy
P.H.U. "Hossa" Kamil Cybula
Kartuzy
RYSZARD ROMPA FHU
Kamienica Królewska
We-Met. PH.” – Janusz Wenta
Starogard Gdański
„PREFMET” Andrzej Jankowski
Kościerzyna
Inne, popularne kategorie odpadów

Koszty w aplikacji WasteMaster.

Wystawienie oferty dotyczącej sprzedaży lub skupu złomu metali kolorowych w Kościerzynie w aplikacji WasteMaster jest bezpłatne. Płatna 99 złotych jest jedynie wersja dla przedsiębiorców, zdecydowanych na korzystanie z pakietu Premium. Klienci indywidualni oraz mający pozycję Lidera Rynku usługę realizują nieodpłatnie.

Cena.

Ceny metali kolorowych różnią się pomiędzy sobą w zależności od tego, o jaki surowiec chodzi. Przyjmuje się jednak, że odpady z metali kolorowych są bardzo dochodowe i dlatego jest to złom chętnie zbierany. Szczególnie opłaca się zbierać miedź oraz mosiądz. Czysty ołów, puszki i kable zrobione z metali kolorowych są również w cenie.

Gdzie mogę znaleźć skup złomu metali kolorowych w Kościerzynie?

Skup odbywa się w profesjonalnych punktach odzyskiwania surowców wtórnych od klientów indywidualnych oraz od przedsiębiorstw. Złom jest klasyfikowany, odbierany od klienta, a wcześniej zdemontowany, kiedy jest to potrzebne. Odbiór złomu metali kolorowych w mieście Kościerzyna odbywa się przy pomocy specjalistycznych pojazdów. W WasteMaster informujemy, gdzie możesz przekazać metale kolorowe.

Czy odbiór złomu metali kolorowych w Kościerzynie jest bezpieczną opcją?

Odbiór złomu metali kolorowych w mieście Kościerzyna może być realizowany w skupach złomu. Transakcje skupu metali kolorowych są zgodne z prawem, bezpieczne oraz opłacalne dla klientów. Ze względu na spore zapotrzebowanie, skupy złomu metali kolorowych w Kościerzynie są coraz częściej spotykane. W miejscach tych można liczyć na korzystne ceny za odpady.

Jakie odpady możemy oddać na skup złomu metali kolorowych w mieście Kościerzyna?

Złom metali kolorowych dzieli się na dwa główne rodzaje: złom metali nieżelaznych i stopy metali nieżelaznych. Pierwsza grupa to: cynk, aluminium, miedź, ołów. W drugiej zaś znajdują się: mosiądz oraz znal. W tych dwóch podgrupach wyróżnia się również metale lekkie i metale ciężkie. W aplikacji wskazujemy rodzaje złomu i gdzie odbywa się skup metali kolorowych w Kościerzynie.

Klasyfikacja odpadu.

Złom metali kolorowych klasyfikowany jest na skupach złomu w nawiązaniu do wewnętrznych ustaleń. Można natomiast zetknąć się z podstawowym podziałem na odpady z: aluminium, miedzi i mosiądzu oraz na stopy z dowolnych surowców nieżelaznych. Wstępna klasyfikacja wpływa na późniejszą cenę odpadów dostarczonych do skupu.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Otylia
Zajmujemy się na co dzień sprzątaniem klatek schodowych. Wiąże się to z tym, że często mamy dużo odpadów różnego typu. Teraz, wystarczy że zrobimy im zdjęcia, a aplikacja sama wskazuje, gdzie mamy je przekazać J
Zyta
Jestem przekonany, że aplikacja przysłuży się integracji rynku odpadowego w Polsce. Już teraz widać, że z jej pomocą nawiązuje się coraz więcej relacji.
Juliusz
Skupujemy złom od firm z województwa mazowieckiego. Obszar działalności mamy duży, wobec czego cieszę się, że mogliśmy to uporządkować. Z tego, jak sprawnie działa wastemaster jestem bardzo zadowolony.
Melania
Nasza firma budowlana od dawna borykała się z problemem odpadów. Gromadziliśmy ich coraz więcej, nie zawsze też odwoziliśmy w dobre miejsca. Odkąd sprawdzam wszystko w WasteMaster te problemy zniknęły.
Wiesława
Nie chciałem pobierać kole [...]