Złom metali kolorowych

Miedź, mosiądz, aluminium? A może kable? Wystaw ofertę bezposrednio na rynek odpadowy

Skup złomu metali kolorowych w Kędzierzynie-Koźlu

Pomoc aplikacji przy wyborze oferty.

Sprawdzając firmy nabywające odpad metali kolorowych, można wziąć pod uwagę czynniki takie jak: lokalizacja, proponowana cenę oraz ilość złomu. Na tej podstawie można podjąć decyzję o tym, od kogo kupić cenne odpady, jak i od kogo je odbierać. Wyboru można dokonać z aplikacją WasteMaster.

Jakie rodzaje odpadów możemy spotkać w firmach realizujących skup złomu metali kolorowych w mieście Kędzierzyn-Koźle?

Rodzaje złomu metali kolorowych to: złom metali nieżelaznych i stopy metali nieżelaznych. Metale takie dzieli się również na metale lekkie i metale ciężkie. Metale nieżelazne to: aluminium, cynk, miedź oraz ołów. Stopy metali to: mosiądz, brąz oraz znal. Aplikacja WasteMaster pomaga znaleźć skup złomu metali kolorowych w Kędzierzynie-Koźlu .
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Kędzierzynie-Koźlu
Złom aluminium
5000 kg
Złom aluminium
Bieruń
Złom kablowy
5500 kg
Zabrze
Złom cynku
4500 kg
Koszalin
Złom miedzi
4500 kg
Złom miedzi
Słupsk
Złom cynku
500 kg
Gubin
Złom stali stopowych
2500 kg
Kożuchów
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu metali kolorowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom metali kolorowych w Kędzierzynie-Koźlu
Kędzierzyn-Koźle
Firma Handlowa ZŁOM-MAX Łukasz Bajer
Kędzierzyn-Koźle
Firma Handlowa ZŁOM-MAX Łukasz Bajer
Zdzieszowice
Firma Handlowa ZŁOM-MAX Łukasz Bajer
Krapkowice
EKOLOGIKA S.C. WIESŁAW GREMBECKI, MIKOŁAJ GREMBECKI
Klisino
FHU PODSTAWKA Piotr Podstawka
Rudy
Jerzy Ciechanowicz, Skup Surowców Wtórnych
Kędzierzyn-Koźle
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakie firmy mogą realizować odbiór złomu metali kolorowych w Kędzierzynie-Koźlu ?

Odbiór złomu metali kolorowych w mieście Kędzierzyn-Koźle może realizować wiele firm z tej branży, czyli w skupach złomu. Klienci zainteresowani ofertą z tego zakresu mogą sprzedawać dowolne metale nieżelazne i oczekiwać, że otrzymają za to dobrą cenę. Każda transakcja odbywa się szybko i z korzyścią dla klienta.

Cennik aplikacji WasteMaster.

Oferta sprzedaży lub skupu złomu metali kolorowych w Kędzierzynie-Koźlu w aplikacji WasteMaster jest bezpłatna. Można jednak wybrać konto Premium i być wyróżnionym wśród innych ofert. Wtedy opłata wynosi 99 złotych i należy ją opłacić, by mieć dostęp do wszystkich walorów wynikających z korzystania z aplikacji.

Klasyfikacja odpadu.

Złom metali kolorowych klasyfikowany jest na skupach złomu w nawiązaniu do wewnętrznych ustaleń. Można natomiast zetknąć się z podstawowym podziałem na odpady z: aluminium, miedzi i mosiądzu oraz na stopy z dowolnych surowców nieżelaznych. Wstępna klasyfikacja wpływa na późniejszą cenę odpadów dostarczonych do skupu.

Czy szukać firmy oferującej skup złomu metali kolorowych w Kędzierzynie-Koźlu ?

Skupy obsługują klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa. Usługa obejmuje: klasyfikację złomu, jego demontaż i transport. Odbiór złomu metali kolorowy w mieście Kędzierzyn-Koźle zawsze odbywa się na wcześniej ustalonych zasadach. W aplikacji znajdziesz wszystkich odbiorców, którzy zajmują się recyklingiem metali kolorowych.

Cena surowca.

Cena podawana jest dla konkretnego rodzaju surowca. Często podawana jest za 1 kilogram złomu. Opłacalne odpady z tej kategorii to: cyna, miedź i mosiądz. Aluminium, brąz, ołów oraz stale stopowe mają w cennikach niższą kwotę. Złom ten jest uważany na rynku odpadów za dochodowy.

Grupa metali nieżelaznych.

Odpad tego typu, a więc metali kolorowych to spora grupa wyrobów. Obejmuje ona między innymi: miedź, aluminium, brąz, mosiądz, cynk. Zużyte metale kolorowe przeznacza się na złom, a następnie poddaje recyklingowi. Ich cechą charakterystyczną jest to, że nie mają w składzie żelaza.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Aniela
Pomyliłam się w trakcie wpisywania ilości złomu, jaki mamy w fabryce. Dobrze, że od razu mogłam wszystko cofnąć i poprawić. Widać, że aplikacja wychodzi naprzeciw użytkownikom.
Judyta
Skupujemy i przerabiamy każde ilości puszek aluminiowych. Klienci, którzy znaleźli w nas aplikacji mogli od razu zobaczyć, że mamy atrakcyjne ceny i zajmujemy się transportem. Dlatego zgłasza się do nas coraz więcej klientów.
Bogumił
Wystawiam ofertę i po kilku minutach dostaję propozycję od firm, które chcą kupić moje odpady? Nie wierzyłem, że to możliwe, a jednak!
Sara
Gabinet kosmetyczny prowadzę od dawna. Zawsze wszystkimi śmieciami zajmował się pośrednik. Od jakiegoś czasu pan przestał się u nas pojawiać. Nie chciałam się zagracić i właśnie w tym samym czasie usłyszałam o WM. Szybko znalazłam zaufanego, nowego pośrednika.
Marceli
Sama decyduję o tym, czy c [...]