Toruń - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Toruniu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Aktualne ceny obowiązujące na skupach metali kolorowych w Toruniu

Coraz więcej osób decyduje się na odpłatne przekazanie złomu metali kolorowych do firm zajmujących się składowaniem tego typu odpadów. To transakcja, która może załatać budżet domowy bądź firmowy. Przed jej zawarciem warto poznać ceny skupu metali kolorowych w Toruniu. W tym celu wystarczy posiadać urządzenie z dostępem do Wi-Fi. Znajdujący się na naszej stronie internetowej formularz to narzędzie, za pomocą którego można poznać precyzyjny cennik skupu metali kolorowych w Toruniu.
Ceny
Cu millbera 33,1 zł netto
Cu III niesort 29,6 zł netto
Cu wiór 29,0 zł netto
Mosiądz M 63 stare blachy 24,2 zł netto
Mosiadz chłodnice czyste bez Fe 18,9 zł netto
Brązy niemagnetyczne 23,7 zł netto
Brązy magnetyczne 22,7 zł netto
Cynk (blacha czysta) bez Fe 8,9 zł netto
Znal poamortyzacja 4,6 zł netto
Znal poprodukcja 11,0 zł netto
Ołów pokablowy czysty 7,0 zł netto
Ołów czysty 6,8 zł netto
Stal CrNiMo 18/10/2 6,3 zł netto
Stal CrNiMo 18/9 4,9 zł netto
Al. Cu chłodnice 14,7 zł netto
Profile białe nielakierowane max do 1 m 8,9 zł netto
Al. felgi rozbrojone bez Fe i Pb 8,9 zł netto
Al. Puszki 4,6 zł netto
Warunki współpracy

Co można oddać na skup złomu metali kolorowych w Toruniu?

Skup metali kolorowych w Toruniu chętnie przyjmie takie odpady jak miedziane stare kable, aluminiowe puszki po różnego rodzaju napojach, klamki czy lampy z mosiądzu, żaluzje czy nakrętki aluminiowe, zlewy ze stali nierdzewnej. W przypadku gdy nie jesteśmy pewni, czy odpad danego typu można przekazać na skup, warto skontaktować się z naszym konsultantem, który pomoże w rozwiązaniu problemu.

Jakie odpady złomu metali kolorowych przeznaczone do odebrania w ramach usługi w Toruniu?

Do odebrania w ramach usługi kwalifikowane są wszystkie kategorie złomu metali kolorowych w Toruniu. Na liście tej znajdują się w szczególności puszki aluminiowe, niesortowane aluminium, aluminium energetyczne, czyli zarówno sektor, jak i linka, profile, miedź (millbera, pobiał, wiór, kawałkowa i inne), ołów (brudny, czysty i odważniki), niemagnetyczny i magnetyczny brąz, mosiądz (żółty, pobiał, wióry, chłodnice), cynk, stal kwasowa, a więc kwasówka, wióry i gary. W przypadku, gdy masz wątpliwości lub dysponujesz innym odpadem niż te, które zostały zaprezentowane powyżej, zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Razem z pewnością znajdziemy najkorzystniejszą opcję.

Jakie wyróżnia się rodzaje odpadów, które nadają się do skupu metali kolorowych w Toruniu?

Odpady zaliczane do złomu metali kolorowych dzieli się na różne grupy. W podziale tym szczególne znaczenie mają właściwości, dlatego wymienia się złom metali nieżelaznych i stopów metali. Z tego wydziela się jeszcze podkategorie złomu użytkowego. Aluminium, miedź, cynk i ołów należą do kategorii metali nieżelaznych. Z kolei brąz i mosiądz zalicza się do kategorii stopów metali. Złomem użytkowym są przedmioty z metalu, które można przeznaczyć do recyklingu, na przykład części użytkowe pojazdów.

Czy umieszczenie oferty dotyczącej złomu metali kolorowych w narzędziu WasteMaster wiąże się z ponoszeniem jakichś wydatków?

Opublikowanie ogłoszenia w aplikacji WasteMaster nie jest związane z ponoszeniem jakichkolwiek wydatków. Jest to bowiem usługa bezpłatna. Dodajesz konkretne zapytanie, a w zamian zyskujesz najkorzystniejsze oferty dotyczące usługi. Dlatego oszczędzasz swój cenny czas.

Czy otrzymanie ofert wpływa na konieczność akceptacji jednej z nich?

Po otrzymaniu najlepszych ofert odbioru złomu metali kolorowych nie musisz akceptować jednej z propozycji. Od Ciebie zależy, jaką decyzję podejmiesz w tym aspekcie. Dlatego warto skorzystać z tego rozwiązania, gdyż nic nie tracisz, a wiele możesz zyskać.

Jakie są ceny złomu metali kolorowych w Toruniu?

Ceny skupu metali kolorowych w Toruniu zależne są przede wszystkim od tego, o jakim typie odpadu mówimy. Najwyższą cenę uzyskasz za złom miedzi, ponieważ stawki zaczynają się już od kwoty 32 zł za kg. Cena ta dotyczy miedzi millbera. Inny rodzaj miedzi, który jest też bardzo wysoko płatny to płaskowniki i trakcję. Tutaj możesz uzyskać 31 zł za kg i więcej. Z kolei najmniej płatne są kable miedziane, gdyż cena wynosi 1 zł za kg. Wśród złomu metali kolorowych docenia się ponadto odpady mosiądzu oraz brązu. Za mosiądz żółty możesz otrzymać 19,50 zł za kg, a brąz 19 zł za kg. Stawki za odpad cynku kształtują się na poziomie 2 zł za kg. Natomiast za ołów w najgorszej sytuacji dostaniesz 0,50 zł za kg. W przypadku aluminium cechą charakterystyczną jest duża rozpiętość cenowa, ponieważ można tutaj otrzymać od 0,50 zł za kg do nawet 7 zł za kg. Warto śledzić sytuacje, ponieważ stawki dotyczące skupu złomu metali kolorowych ulegają nieustannym wahaniom. Zaprezentowane przez nas ceny w powyższym przykładzie dotyczą okresu styczeń 2022

Jak w praktyce przebiega usługa odbioru złomu metali kolorowych w Toruniu?

Najpierw wybierasz najkorzystniejszą ofertę spośród przedstawionych rozwiązań. Po wybraniu właściwej firmy oferującej skup metali kolorowych w Toruniu otrzymasz potwierdzenie na podany adres mailowy. Co więcej, przedsiębiorstwo, które będzie zajmowało się realizacją zlecenia, również uzyska dane dotyczące zamówienia. Warto wiedzieć , że przydzielony przez nas Opiekun Klienta zadba i przeprowadzi Cię przez kolejne kroki. W zakres jego zadań wchodzą takie kwestie jak: ustalenie terminu odbioru, typu pojazdu i wiele, wiele więcej. Złom metali kolorowych odbiera się samochodami dostawczymi typu HDS, czyli pojazdami z samo załadunkiem lub kontenerami. Jest również możliwość podstawienia kontenera z opcją jego planowanej wymiany w przypadku regularnego dostarczania dużych ilości odpadu. W przypadku, gdy masz jakiekolwiek wątpliwości, która metoda będzie najlepsza, zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą. Pracownik naszej firmy wykorzystując swoje doświadczenie, postara się udzielić Ci wsparcia w rozwiązaniu kłopotu.

Jakie działania należy zrealizować, aby dobrze przygotować odpady do skupu metali kolorowych w Toruniu?

Określenie skup metali kolorowych w Toruniu nie odnosi się tylko do jednego typu odpadów . Zatem w pierwszej kolejności potrzebne jest przeprowadzenie dokładnej segregacji odpadu. Co więcej, dobre rezultaty przyniesie również szczegółowe oczyszczenie odpadu z zanieczyszczeń. W rezultacie uzyskasz wyższą stawkę za odpad. Sporą pomocą będzie również magazynowanie odpadów metali kolorowych w jednym miejscu. Procedura ta w znacznym stopniu ułatwi załadunek odpadów.

Jak zamówić usługę odbioru złomu metali kolorowych w Toruniu w aplikacji WasteMaster?

Ze względu na duży podział złomu kolorowego, stworzyliśmy nasz system zamawiania usługi, aby był jak najbardziej przyjacielski użytkownikowi. Nauczeni doświadczeniem umożliwiliśmy dwie możliwości zamawiania usług. Pierwszy sposób szczególnie polecamy gdy nie jesteśmy pewni, jaki dokładnie rodzaj odpadu posiadamy lub do której kategorii go przypisać. Dzięki kontaktowi telefonicznemu nasz konsultant pomoże w identyfikacji odpadu, uzupełni wszystkie niezbędne informacje oraz umieści w imieniu klienta ogłoszenie. Drugą możliwością jest umieszczenie ogłoszenia przy pomocy aplikacji lub poprzez stronę mamodpad. Wystarczy zarejestrować konto oraz umieścić ogłoszenie, podając rodzaj odpadu, jego ilość i oczywiście lokalizację. Po pojawieniu się ogłoszenia w naszej giełdzie nasz Opiekun klienta dokona analizy rynku, wybierając najlepsze oferty na zagospodarowanie wskazanego odpadu.

Czym kierować się przy wyborze kontrahenta na odbiór złomu metali kolorowych w Toruniu?

Przede wszystkim powinniśmy kierować się naszymi oczekiwaniami co do takiego kontrahenta. Warto przy tym nie kierować się wyłącznie cena, ale również takimi aspektami jak termin odbioru, opinie o firmie. Wybierając nasza aplikacje do porównania ofert, zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa transakcji.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Chciałem zacząć inwestować w swoje złomowisko tak samo jak przed pandemią. Potrzebowałem na to funduszy, czyli nowych klientów. I wiedziałem, że muszę ich pozyskać szybko. Cieszę się, że właśnie pojawił się WasteMaster i o nic nie musiałem się martwić.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

W naszym warsztacie samochodowym często gromadzimy odpady. Są to niewielkie ilości metalu. Jednak przyznam, że do tej pory nie wiedziałem, co z nimi zrobić. Teraz wystarczy, że w aplikacji dodam opis i zdjęcia, a oferty same się pojawiają.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nasza firma budowlana od dawna borykała się z problemem odpadów. Gromadziliśmy ich coraz więcej, nie zawsze też odwoziliśmy w dobre miejsca. Odkąd sprawdzam wszystko w WasteMaster te problemy zniknęły.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

W naszym warsztacie samochodowym często gromadzimy odpady. Są to niewielkie ilości metalu. Jednak przyznam, że do tej pory nie wiedziałem, co z nimi zrobić. Teraz wystarczy, że w aplikacji dodam opis i zdjęcia, a oferty same się pojawiają.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałem ilości hurtowe złom [...]

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje
06-05-2022
Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje

Osoby dysponujące dużą ilością odpadów w postaci metali kolorowych i nieżelaznych powinny zainteresować się tematem skupu złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje. Z pon...

Więcej -->
Skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje
04-05-2022
Skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje

Klienci indywidualni i firmowi dysponujący sporą ilością odpadów, często poszukują wiedzy z zakresu skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje, które war...

Więcej -->
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Praktycznie o skupie złomu kablowego
22-04-2022
Praktycznie o skupie złomu kablowego

Poniższy tekst można zakwalifikować do kategorii praktycznie o skupie złomu kablowego. W jego treści można znaleźć wiele przydatnych informacji, traktujących o tym, czym jest zł...

Więcej -->
Najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium
21-04-2022
Najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium

Osoby zainteresowane sprzedażą metalu o symbolu Al, powinny poznać najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium. To odpad, który może powstawać, zarówno w zakładach p...

Więcej -->
Skup cynku – wszystko co powinieneś wiedzieć!
20-04-2022
Skup cynku – wszystko co powinieneś wiedzieć!

Osoby zainteresowane sprzedażą metali kolorowych i nieżelaznych często poszukują informacji na temat taki, jak skup cynku- wszystko co powinieneś wiedzieć? Informacje zawarte w ...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat