Tychy - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Tychach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Złom metali kolorowych - obowiązujące ceny w Tychach

Bardzo szybko kształtujące się ceny skupu metali kolorowych w Tychach, mogą ulec zmianie nawet w przeciągu kilku dni. Z uwagi na to, osoby dysponujące tego rodzaju odpadami, powinny poznać najnowszy cennik skupu metali kolorowych w Tychach. Pozwoli im to na zawarcie intratnej transakcji finansowej, polegającej na sprzedaży tego surowca do wyspecjalizowanych firm, trudniących się jego odbiorem. Metodą na poznanie ceny obowiązującej w skupie metali kolorowych jest otwarcie naszego narzędzia internetowego. To formularz, który jest przeznaczony do wyceny złomu metali kolorowych.
Ceny
Cu millbera 37,8 zł netto
Cu III niesort 33,6 zł netto
Cu wiór 32,6 zł netto
Mosiądz M 63 stare blachy 24,6 zł netto
Mosiadz chłodnice czyste bez Fe 21,5 zł netto
Brązy niemagnetyczne 27,0 zł netto
Brązy magnetyczne 26,0 zł netto
Cynk (blacha czysta) bez Fe 10,0 zł netto
Znal poamortyzacja 5,4 zł netto
Znal poprodukcja 10,8 zł netto
Ołów pokablowy czysty 7,3 zł netto
Ołów czysty 7,2 zł netto
Stal CrNiMo 18/10/2 10,1 zł netto
Stal CrNiMo 18/9 6,4 zł netto
Al. Cu chłodnice 17,0 zł netto
Profile białe nielakierowane max do 1 m 9,9 zł netto
Al. felgi rozbrojone bez Fe i Pb 9,8 zł netto
Al. Puszki 4,5 zł netto
Warunki współpracy

Gdzie mogę znaleźć skup złomu kolorowych w Tychach?

Skup złomu kolorowego w Tychach odbywa się w profesjonalnych punktach odzyskiwania surowców wtórnych od klientów indywidualnych oraz od przedsiębiorstw. Złom jest klasyfikowany, odbierany od klienta, a wcześniej zdemontowany, kiedy jest to potrzebne. Skup złomu metali kolorowych w Tychach odbywa się przy pomocy specjalistycznych pojazdów. W WasteMaster informujemy, gdzie możesz przekazać metale kolorowe.

Oferowane ceny - skup metali kolorowych w Tychach 

Ceny zależą od rodzaju surowca. Cena skupu metali kolorowych w Tychach wyznaczana jest więc indywidualnie. Najbardziej opłacalne są: cyna, miedź i mosiądz. Aluminium, brąz, ołów oraz stale stopowe mają niższe ceny. Zwykle kwota podawana jest za 1 kilogram przekazanego do skupu złomu kolorowego w Tychach.

Klasyfikacja - skup złomu kolorowego w Tychach

Metale kolorowe każdy skup klasyfikuje według oddzielnych, wewnętrznych ustaleń. Można jednak zetknąć się z podstawowym podziałem na złom: aluminium, miedzi i mosiądzu oraz na stopy z poszczególnych surowców. Na tej podstawie wyznaczana jest też później cena za określone wyroby. W punkcie takim jak skup złomu kolorowego w Tychach podawana jest ona indywidualnie.

Opłata za korzystanie z aplikacji WasteMaster.

Wystawienie oferty sprzedaży lub skupu metali kolorowych w Tychach w aplikacji WasteMaster jest nieodpłatne dla klientów indywidualnych oraz dla przedsiębiorców, którzy nie zamierzają korzystać z funkcjonalności konta Premium w zakresie ewidencji wytwarzanych odpadów. Kiedy ktoś korzysta z konta Premium, wtedy opłata wynosi 30 złotych miesięcznie.

Skup metali kolorowych Tychy - jakie rodzaje metali nieżelaznych możemy oddać na skup?

Główne rodzaje złomu metali kolorowych to: złom metali nieżelaznych i stopy metali nieżelaznych. Metale nieżelazne rozdziela się na metale lekkie i metale ciężkie. Metale z pierwszej grupy to: aluminium, cynk, miedź oraz ołów. Stopy metali to mosiądz, znal i brąz. Podmioty skupujące złom kolorowy w Tychach można odnaleźć dzięki naszej aplikacji.

Oferty w aplikacji.

Wybór oferty dotyczącej sprzedaży złomu metali nieżelaznych może być trudny, ponieważ zajmuje się tym wiele firm. Można wobec tego sugerować się informacjami na temat ceny skupu metali kolorowych w Tychach, umieszczonymi w WasteMaster. W aplikacji zgromadzone są wszystkie informacje. Głównie warto skierować uwagę na skupy złomu kolorowego w Tychach, w jakich cena jest aktualizowana codziennie.

Skup złomu metali kolorowych Tychy - czy jest realizowany przez profesjonalne firmy?

Odbiór złomu metali kolorowych realizowany jest w profesjonalnych punktach, a więc w skupach złomu metali kolorowych w Tychach. Na rynku odpadów wyróżnia się skupy zajmujące się pozyskiwaniem wyłącznie surowców wtórnych z tej kategorii, jak i skupy, w jakich oprócz metali kolorowych zbiera się też inne surowce.

Cechy odpadu.

Odpad tego typu obejmuje wszystkie metale nieżelazne. Są to na przykład: miedź, aluminium, brąz oraz mosiądz. Całą grupę metali kolorowych łączy bardzo dobre przewodnictwo cieplne. Recykling pozwala na ich dalszą obróbkę i możliwość wykorzystania w przyszłości.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałam, ile zapłacę za pobiał miedzi, więc postanowiłam zadzwonić do WasteMaster i dzięki temu zgromadziłam najistotniejsze informacje z zakresu cen skupu metali kolorowych w Tychach.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Potrzebowałam znaleźć najtańszy skup metali kolorowych w Tychach i wszystko się udało dzięki pomocy konsultanta. Wywiązują się ze swoich zobowiązań!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Znajomy polecił mi WasteMaster i jestem naprawdę z tego zadowolona! W kilka chwil zamieścili moje ogłoszenie w aplikacji i dzięki temu znalazłam szybko i wygodnie skup złomu metali kolorowych w Tychach.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałem do wyrzucenia sporo miedzianych kabli, ale nie byłem przekonany, czy najbliższy skup metali kolorowych w Tychach jest najtańszą opcją. Skontaktowałem się z WasteMaster i okazało się, że miałem rację. Ale w zamian znaleźli dla mnie dużo korzystniejszą placówkę i to całkiem za darmo!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki apce WasteMaster, wyszukałam skup złomu kolorowego w Tychach, który stał się moim stałym partnerem biznesowym. Polecam bardzo ich usługi!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Ceny złomu kolorowego
12-11-2021
Ceny złomu kolorowego

Posiadanie wiedzy na temat tego, jakie są aktualne ceny złomu kolorowego, może być przydatne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Popularny złom kolorowy to ogó...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon