Złom metali kolorowych

Miedź, mosiądz, aluminium? A może kable? Wystaw ofertę bezposrednio na rynek odpadowy

Skup złomu metali kolorowych w Dąbrowie Górniczej

Klasyfikacja metalu.

Klasyfikację każda firma prowadzi odrębnie, na podstawie wewnętrznych ustaleń. Podstawowy podział to podział na: aluminium, miedź i mosiądz oraz na stopy z dowolnych surowców nieżelaznych. Metale nieżelazne klasyfikuje się, zwracając uwagę na to, jakie są w danym czasie najbardziej pożądane na rynku.

Ilość odpadu a cena.

Ceny metali kolorowych uzależnione są od ilości dostarczonego surowca i tego, czy jest on zanieczyszczony. Kolejno, cena za złom kolorowy zależy też od tego, jaki to rodzaj, i gdzie jest zlokalizowany złom. Na cenę również wpływ będzie miał ewentualny odbiór złomu metali kolorowych w Dąbrowie Górniczej. Surowce z tej grupy są dochodowe, ponieważ można je przetwarzać pod kątem wielu zastosowań.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Dąbrowie Górniczej
Złom Brązu
8500 kg
Złom Brązu
Koziegłowy
Złom miedzi
2000 kg
Złom miedzi
Grodzisk Mazowiecki
Złom kablowy
6500 kg
Złom kablowy
Lubin
Złom Brązu
7500 kg
Piaseczno
Złom Brązu
4500 kg
Sieradz
Złom stali stopowych
6500 kg
Złom stali stopowych
Słupca
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu metali kolorowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom metali kolorowych w Dąbrowie Górniczej
Dąbrowa Górnicza
Schredder Sp. z o.o.
Dąbrowa Górnicza
ALBA Sp. z o.o.
Dąbrowa Górnicza
MAT-ZŁOM SŁAWOMIR MATYSIK
Dąbrowa Górnicza
POLCOPPER Sp. z o.o.
Dąbrowa Górnicza
SZCZEPEK JUSTYNA JURMET
Dąbrowa Górnicza
TSR Poland Sp. z o.o.
Dąbrowa Górnicza
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakie grupy odpadu możemy spotkać w firmie oferującej skup złomu metali kolorowych w mieście Dąbrowa Górnicza?

Złom metali kolorowych obejmuje sporą grupę wyrobów nieżelaznych. W ramach tej grupy wyróżnia się dwie główne: złom metali nieżelaznych oraz stopy metali. Do metali nieżelaznych zaliczają się: aluminium, cynk, miedź oraz ołów. Stopy metali to: mosiądz, brąz, czy znal. Metale z dwóch grup dzieli się jeszcze na metale lekkie i ciężkie. Za pośrednictwem aplikacji można sprawdzić klasyfikację i zadecydować, który skup złomu metali kolorowych w Dąbrowie Górniczej jest odpowiedni.

Które firmy oferują skup złomu metali kolorowych w Dąbrowie Górniczej?

Skup realizowany jest w firmach skupujących również inne odpady. Oferta wystosowana jest do klientów indywidualnych oraz do przedsiębiorców. Metale kolorowe są klasyfikowane, domontowane oraz odbierane od klienta. Odbiór złomu metali kolorowych w Dąbrowa Górnicza realizuje wiele firm. W WasteMaster wskazujemy na odbiorców, do jakich należy się zgłosić.

Wybór oferty.

Jeśli ktoś posiada cenne odpady z metali kolorowych i chce je sprzedać, powinien sprawdzić aktualny cennik w kilku miejscach i porównać, gdzie będzie to dla niego najbardziej opłacalne. Warto wiedzieć, gdzie w regionie złom można sprzedać po najlepszej stawce. W aplikacji WasteMaster można sprawdzić, gdzie ceny są aktualizowane codziennie.

Wysokośc ceny

Cena wyznaczana jest bardzo często indywidualnie. Przy dużych zamówieniach cena jest wyższa. Dochodowe metale kolorowe to cyna, miedź i mosiądz. W skupach złomu niższe ceny obowiązują za aluminium, brąz, ołów oraz stale stopowe. Zwykle kwota podawana jest za 1 kilogram oddanego złomu.

Grupa metali nieżelaznych.

Odpad tego typu, a więc metali kolorowych to spora grupa wyrobów. Obejmuje ona między innymi: miedź, aluminium, brąz, mosiądz, cynk. Zużyte metale kolorowe przeznacza się na złom, a następnie poddaje recyklingowi. Ich cechą charakterystyczną jest to, że nie mają w składzie żelaza.

Koszty korzystania z aplikacji WasteMaster.

Koszt wystawienia oferty dotyczącej sprzedaży lub skupu złomu metali kolorowych w Dąbrowie Górniczej w aplikacji WasteMaster wynosi 99 złotych dla przedsiębiorców zdecydowanych na skorzystanie z pakietu Premium. Klienci indywidualni oraz mający pozycję Lidera Rynku nie muszą dokonywać żadnych opłat. Wtedy wystawiają swoją ofertę bezpłatnie.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Grażyna
Jeśli wcześniej miałeś w domu remont, to doskonale wiesz, o czym mówię… Tony gruzu, śmieci, rtv i agd na złom. Zarówno ja jak i mój kumpel zdecydowaliśmy, że pozbędziemy się odpadów z WasteMaster. I polecamy tym, którzy chcą szybko mieć porządek.
Katarzyna
Zamykałem biznes w Polsce i miałem do sprzedaży sporo urządzeń: rozdrabniacze czy chwytaki do złomu do koparki. Wpisałem w wastemaster czego chcemy się pozbyć i w jakiej cenie. Od razu odezwali się do mnie zainteresowani ofertą przedsiębiorcy.
Justyn
Prowadzę jednoosobową firmę sprzątającą. Zbieram w trakcie pracy bardzo wiele śmieci od klientów. Po pracy klikam w WasteMaster i wiem, że w parę minut nie będę musiała martwić się o to, kto i kiedy odbierze odpady.
Kaja
Chciałabym polecić aplikację wszystkim przedsiębiorcom, którzy wytwarzają odpady. Nieważne cyz mają ich dużo czy mało. Ja mam kilka firm i zawsze znajduję kontakty dzięki jakim nie gromadzę odpadów i wiem, że są one segregowane.
Bolesław
Przerabiamy różne z miedzi [...]