Włocławek - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli we Włocławku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Bieżące ceny skupu kabli we Włocławku

Jeśli jesteś zainteresowany oddaniem okablowania do skupu kabli w izolacji we Włocławku – zapoznaj się z tabelką poniżej. Zawarliśmy w niej aktualne ceny skupu kabli we Włocławku, które wynikają z obecnej sytuacji na rynku odpadowym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej albo w poniższym cenniku skupu kabli we Włocławku nie zawarliśmy interesującego Cię okablowania – zadzwoń do nas, konsultacja jest całkowicie bezpłatna, a z pewnością pomoże Ci w lepszym zorientowaniu na rynku handlu odpadami!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,2 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,8 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,9 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,8 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,4 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,5 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Dokumenty dla osób fizycznych i przedsiębiorców

Prawo dotyczące śmieci w Polsce wymaga, aby wytwórcy śmieci wypełnili parę formalności, które mają na celu monitorowanie i kontrolowanie produkowania i utylizowania pozostałości. Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub należysz do wyżej wymienionej grupy rolników, to musisz prowadzić aktualną ewidencję w BDO. Osoby fizyczne są zwolnione z tego obowiązku, jednak jeśli chcą sprzedać przewody skupowi kabli w izolacji we Włocławku, także muszą uzupełnić KEO - tj. dowód legalności transakcji, który pokazuje się podczas kontroli policyjnej. Osoby nie będące przedsiębiorcami otrzymają także Formularz Przekazania Odpadów - co jest świadectwem przeprowadzenia sprzedaży. Wszystkie powyższe dokumenty, tak istotne w kontekście sprzedaży okablowania skupom np. kabli samochodowych we Włocławku, posługują się kodami. Zostały one wprowadzone mocą Rozporządzenia Ministra Środowiska.

Recykling kabli na złomie we Włocławku

Jest to niezwykle efektowne przedsięwzięcie. Na złom kabli miedzianych we Włocławku trafia Twój odpad, który jest rozcinany i obierany z izolacji. W stosunkowo łatwy sposób otrzymujemy granulat miedzi, który jest niemalże tak samo wydajny, jak pierwotna miedź. W ten sposób materiał wraca do obiegu, a Ty zmniejszasz wydobycie np. miedzi. I w dodatku dostaniesz za to pieniądze! Jeśli chcesz zrealizować sprzedaż lub przewóz przewodów do skupu kabli we Włocławku, nie czekaj! Skorzystaj z naszej pomocy, a wskażemy Ci najkorzystniejsze opcje w Twojej okolicy!

Co weźmie od nad skup kabli we Włocławku?

Oczywiście skup kabli we Włocławku zabierze od Ciebie właśnie przewody. Jednak, jak przedstawia się ich budowa? Co konkretnie zostanie przyjęte? Definicja kabla twierdzi, że jest to jednożyłowy lub wielożyłowy przewód służący do przewodzenia prądu elektrycznego, a każda z żył posiada osobną warstwę izolacyjną. Liczba żył wpływa na cenę - co jest dość wartościową informacją! Zatem, co zabierze od nas złom kabli we Włocławku? Na pewno przewody pochodzące z urządzeń AGD, wiązki samochodowe, druty budowlane, energetyczne czy lampki choinkowe! Są to nieliczne przykłady mające zobrazować, jakie dokładnie elementy przyjmie od nas skup kabli we Włocławku. Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj do dalej!

Ceny kabli w skupie we Włocławku

W skupach kabli w izolacji we Włocławku ceny potrafią być bardzo zróżnicowane. Ostateczna kwota jest uzależniona od tego, jaki surowiec chcemy sprzedać. Najwyższe kwoty (nie tylko na złomie kabli miedzianych we Włocławku) są elementy wykonane z miedzi. Jednak i one różnią się cenowo w zależności od województwa, typu etc. Np. za miedzianą wiązkę samochodową bez skrzynek bezpiecznikowych zapłacimy 11-14 zł/kg netto. Za pojedynczy miedziany kabel 3-7 zł/kg netto. Z kolei aluminium osiąga dużo niższe ceny, rozpiętość kwot to 1-3 zł/kg netto. Jak łatwo zauważyć ostrożnie podajemy przedziały cenowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje Twój kabel - skontaktuj się z nami!

W jaki sposób można zamówić usługi od WasteMaster?

Z naszych usług można korzystać na kilka sposobów, dopasowanych do różnych preferencji klientów. Istnieje możliwość rozmowy telefonicznej, wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz skorzystania z naszej aplikacji na własną rękę. Na naszej stronie znajdziesz numer telefonu do naszego konsultanta oraz plik zgłoszeniowy. Udziel infomacji o swoim odpadzie i pozostaw nam resztę. Nasi konsultanci wycenią Twoje przewody oraz stworzą wykaz najkorzystniejszych złomu kabli we Włocławku. Jeżeli wolisz sam dodać zlecenie w naszej aplikacji, również istnieje taka możliwość. Znajduje się ona na naszej stronie - możesz jej używać bez ściągania! W takim wypadku, Twój Opiekun Klienta będzie kierował do Ciebie najlepsze oferty np. skupów kabli aluminiowych we Włocławku, a Ty możesz swobobnie wybrać tę, która Ci najbardziej odpowiada. Nasze usługi są całkowicie za darmo - liczy się dla nas tylko Twoje zadowolenie!

Przyczyna zmienności cen w skupie kabli we Włocławku

Jak już wcześniej zostało zauważone: ceny na np. złomie kabli miedzianych we Włocławku, są bardzo zmienne i trudno je precyzyjnie określić. Dlaczego tak się dzieje? Cena przewodu w skupie zależy od jego ilości, rodzaju, ale i od obecnej sytuacji na rynku metali. W końcu najistotniejszymi materiałami zawartymi w okablowaniu są właśnie miedź i aluminium. Zatem w związku z gospodarką, inflacją, kryzysem energetycznym - ceny będą się nieustannie zmieniać. Przykładem może być cena za miedzianą wiązkę samochodową w 2021 - 16-16,50 zł/kg netto, podczas gdy w 2022 to już 11-14 zł/kg netto. Sytuacja na rynku jest przyczyną sporych zmian cen w skupach kabli. Jeśli nie chcesz zaprzątać sobie nią głowy - zadzwoń do nas - za darmo pomożemy Ci w oszacowaniu ceny kabli. Więcej o kosztach sprzedaży okablowania w skupie na blogu WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Cenna usługa. Jestem usatysfakcjonowana - skup kabli we Włocławku, który dla mnie wyszukał uprzejmy Pan Rafał, jest strzałem w dziesiątkę!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Dosłownie pojedyncza rozmowa i już mam cały proces realizacji wywozu kabli na złom kabli miedzianych we Włocławku za sobą!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster mogłem poświęcić czas na rozwój przedsiębiorstwa, a nie zajmowanie się śmieciami. Szybko i sprawnie wyszukali dla mnie korzystny skup kabli miedzianych we Włocławku - serio polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Duża oszczędność czasu! Nie sądziłem, że w tak niedługim czasie zorganizuję wywóz samochodowego okablowania do złomu kabli we Włocławku.

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat