Zużyty olej spożywczy - Odbiór zużytego oleju spożywczego | WasteMaster

Odbiór zużytego oleju spożywczego w Zabrzu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Co zyskasz z Wastemaster?

Wastemaster wyręczy Cię w kontrolowaniu sytuacji na rynku odpadowym - wycenimy Twój odpad i wyszukamy najkorzystniejsze oferty odbioru zużytych olejów spożwczych w Zabrzu dla Twojej firmy. Nawet jeśli znajdujesz się na obrzeżach kraju - to żaden problem! Nasza siatka partnerska jest na tyle rozbudowana, że to dla nas żadne wyzwanie. Zapraszamy do współpracy!

Odbiór zużytych olejów spożywczych w Zabrzu. Co musisz wiedzieć?

Zanim dokona się utylizacja i recykling odpadu, musisz się prawidłowo przygotować do transportu substancji do skupu zużytego oleju spożywczego w Zabrzu. Każdy odpad musi znaleźć się w rejestrze BDO - do tego, zobowiązuje każdego przedsiębiorcę ustawa. Dodatkowo podczas przekazania ładunku, niezbędne jest, aby dostarczyć KPO firmie odbierającej zużyty olej spożywczy w Zabrzu. W Karcie Przekazania Odpadu musisz podać ilość, rodzaj, kod odpadu ( 20 01 25 dla olejów jadalnych) oraz dane Twojej firmy lub też pojazdu, któremu oddajemy zużyty olej spożywczy w Zabrzu.

Jak zmieniają się ceny zużytego oleju spożywczego w Zabrzu?

Ilość zużytego oleju spożywczego w Zabrzu, Twoja lokalizacja oraz sytuacja na rynku handlu odpadami - to najistotniejsze zmienne wpływające na wysokość ceny. W wyniku tego, że chociażby ten ostatni element jest bardzo niestabilny, trudno określić precyzyjną kwotę za odbiór zużytego oleju spożywczego w Zabrzu. Lokalizacja Twojej firmy jest bardzo ważna. Im dalej od skupu zużytego oleju spożywczego w Zabrzu tym większa cena. Tak samo ma się to w przypadku oddalenia od sporych miast. Kolejnym ważnym elementem jest kwestia rynku gospodarowania odpadami. Im wyższa jest podaż i popyt na przerobionyprzetworzony olej - tym wyższa cena. Przykładowe cenniki zużytego oleju spożywczego znajdziesz tutaj - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/zuzyty-olej-spozywczy w Zabrzu.

Utylizacja zużytego oleju spożywczego w Zabrzu, jak ją przeprowadzić?

Zużyty olej spożywczy w Zabrzu ma bardzo dużo interesujących cech. Jedną z nich jest brak zdolności ulegania rozpuszczeniu w wodzie. W związku z tym, jeśli zamierzałaś lub zamierzałeś wrzucić zużyty olej spożywczy do zlewu – to duży błąd! W ten sposób możesz zniszczyć swój system rur, ponieważ stwardniały tłuszcz utrudni przepływ cieczy, a nawet może spowodować rozsadzenie systemu od środka. Utylizacja to nie jest tylko pozbycie się problemu – musi przebiegać ona w prawidłowych warunkach, tak, aby nie zagrażała ludziom, a przede wszystkim przyrodzie. W związku z tym zużyty olej spożywczy w Zabrzu ciężko zutylizować w ”domowych” warunkach. Niezbędna jest ingerencja profesjonalistów. Zatem musisz oddać swoją fryturę do skupu zużytych olejów spożywczych w Zabrzu.

Jak utylizują skupy zużytych olejów spożywczych w Zabrzu?

Odbiór zużytego oleju spożywczego w Zabrzu jest różny w zależności od ilości i rodzaju ładunku, który pozostawiasz. Jednak w każdym przypadku na miejsce Twojej lokalizacji podjedzie samochód przystosowany do przewozów olejów. Nieważne, czy będą to resztki po czyszczeniu separatorów tłuszczu, setki kilogramów frytury, czy zaledwie jedna beczka. Skup zużytych olejów spożywczych w Zabrzu zajmie się przetworzeniem wszystkiego. Sam proces jest dość ciekawy - zaskakujące jest to, że ze zwykłej spożywczej frytury, finalnie będzie korzystał przemysł petrochemiczny i energetyczny. Przywieziony zużyty olej spożywczy w Zabrzu zostaje przefiltrowny i oczyszczony z resztek po białkach zwierzęcych, węglowodanach etc. Po usunięciu toksycznych substancji powstających podczas smażenia olej nadaje się do kolejnego wykorzystania. Można go użyć jako dodatek do ekodiesla, wartościowy składnik asfaltu lub jako paliwo w piecach olejowych. I to wszystko z oleju, na którym smażymy frytki!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dopiero wchodzę na rynek handlu odpadami, ale już teraz zauważam, że dzięki apce Wastemaster, wzrosła liczba zamówień na odbiór zużytego oleju spożywczego. Warto spróbować!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam pewna, co zrobić ze starym olejem spożywczym, więc zadzwoniłam do konsultanta z Wastemaster. W kilku słowach wyjśniono wszystko, a nawet otrzymałam cenną pomoc w organizacji odbioru oleju. Konsultant na linii w zasadzie załatwił mi wywózkę zużytych olejów. Byłam pozytywnie zaskoczona!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Poziom obsługi klienta na najwyższym poziomie. Już nie muszę się martwić zużytym olejem gastronomicznym!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jak wywóz zużytych olejów gastronomicznych - to tylko z Wastemaster!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie chcę poświęcać zbyt wiele czasu na gospodarowanie odpadami w mojej restauracji. Zbyt wiele się dzieje! Zwykle co miesiąc szukałem godzinami najlepszej firmy utylizującej olej spożywczy w Zabrzu. Dzięki Wastemaster nie marnuję już czasu! Wysyłają listę ofert, a ja mogę spać spokojnie, bo wiem, że wybrałem najlepszą z nich! Teraz organizuję wywóz zużytego oleju gastronomicznego tylko z nimi.

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje
17-05-2022
Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje

W wielu lokalach gastronomicznych do przygotowania potraw stosuje się oleje roślinne. Wykorzystany produkt tego rodzaju to odpad, który odbierze od lokalu i zutylizuje skup olej...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat