Zużyty olej spożywczy - Odbiór zużytego oleju spożywczego | WasteMaster

Odbiór zużytego oleju spożywczego w Turku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Odbiór zużytego oleju spożywczego w Turku - jak się do niego przygotować?

Aby się przygotować do odbioru zużytego oleju spożywczego w Turku należy pamiętać o kilku kwestiach: bieżących danych w Bazie Danych Odpadowych, o wypełnieniu Karty Przekazania Odpadu i odpowiednim zabezpieczeniu odpadu. Aktualne BDO, to jeden z obowiązków każdego przedsiębiorcy. Wypełnienie KPO z kolei, jest po prostu zbiorem informacji na temat Twojego zużytego oleju spożywczego w Turku i formą udowodnienia, że legalnie zutylizowałeś olej. Pamiętaj o tym, aby w tym dokumencie zawrzeć właściwy kod odpadu - dla olejów jadalnych jest to 20 01 25. Także umieszczenie zużytego oleju spożywczego w Turku w odpowiednio szczelnych i zabezpieczonych pojemnikach ma znaczenie - należy zapewnić pracownikom wywożącym odpad bezpieczne warunki pracy.

Ułatw sobie wywóz zużytego oleju!

Wastemaster, dzięki swojej siatce kontaktów w małych miejscowościach w całej Polsce, z pewnością sprosta Twoim preferencjom! Także dokona wyceny Twojego zużytego oleju spożywczego w Turku z uwzględnieniem wszelkim zmian rynkowych. I to zupełnie bezpłatnie! Nie marnuj czasu na szukanie i monitorowanie sytuacji na rynku zużytych olejów spożywczych w Turku i skontaktuj się z nami już dziś!

Zużyty olej spożywczy w Turku - jak się go pozbyć z restauracji?

Twoja restauracja wytwarza duże ilości zużytego oleju spożywczego w Turku i nie wiesz, co z nim począć? Na pewno nie wyrzucaj go do zlewu! Struktura tłuszczu nie rozpuszcza się w wodzie - zatem po czasie twardnieje i osadza się np. po wewnętrznej stronie rur. W ten sposób zatkasz swoją kanalizację i stworzysz sytuację zagrażającą środowisku - ewentualny wyciek ścieków z nieszczelnych rur. Zużyty olej spożywczy w Turku nie ma szans na szybki rozkład w środowisku naturalnym. Prawo zabrania wyrzucania takiej cieczy w losowe miejsca. Musisz zatem zawieźć swój odpad do skupu zużytego oleju spożywczego w Turku .

Cennik odbioru zużytych olejów spożywczych w Turku

Opłaty ponoszone w wyniku utylizacji i odbioru zużytego oleju spożywczego w Turku są bardzo ważne dla wszystkich przedsiębiorców. Jednak w przypadku zużytego oleju spożywczego w Turku sytuacja zostaje trochę utrudniona. Cena jest zmieniana w zależności od ilości odpadu, Twojej lokalizacji oraz procesów na rynku handlu olejami gastronomicznymi. W zależności od zaspokojenia rynku i zmieniania się popytu i podaży, tak zmienia się cena. Według cenników zużytego oleju spożywczego (https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/zuzyty-olej-spozywczy w Turku ) kwota minimalna za 1 kilogram frytury to 1 zł, a cena maksymalna to 3 zł.

Co się dzieje w skupach zużytych olejów spożywczych w Turku ?

W zależności od tego, jaki odpad transportujesz – może to być odbiór zwykłego oleju słonecznikowego albo też wywóz resztek z separatorów tłuszczu – tak będzie przebiegał odbiór zużytego oleju spożywczego w Turku . Pojazdy posiadające specjalne zabezpieczenia, dysponujące dużymi zbiornikami dojadą do Twojej lokalizacji, a następnie przetransportują Twój ładunek do skupu zużytych olejów spożywczych w Turku . Tam na miejscu, odbędzie się właściwa utylizacja oleju gastronomicznego. Całość zostaje ponownie rozpuszczona i wpuszczona do specjalnego filtra, który oczyści ją ze szkodliwych substancji wytwarzanych podczas smażenia, a także resztek białek, węglowodanów, czy innych resztek jedzenia. Jako, że zużyty olej spożywczy w Turku posiada wciąż bardzo dużo cennych właściwości, jest on chętnie używany ponownie. Z olejów gastronomicznych, można wytworzyć komponenty do ekodiesla, ich dodatek do asfaltu sprawia, że jest on bardziej wytrzymały, a sam olej może służyć również jako paliwo do kotłów olejowych.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Zastygła frytura już nie zalega na zapleczu! Udało mi się sprawnie zrealizować wywózkę zużytych olejów spożyczych do skupu w Turku .

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Jestem właścicielką sporej restauracji w małym mieście. Od początku bałam się, że będzie problem z utylizacją zużytego oleju w Turku . Aplikacja Wastemaster znacznie uprościła mi życie. Warto skorzystać!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie chcę poświęcać zbyt wiele czasu na zarządzanie odpadami w mojej restauracji. Zbyt wiele się dzieje! Zwykle co miesiąc szukałem godzinami dobrej firmy utylizującej olej spożywczy w Turku . Z Wastemaster nie marnuję już czasu! Wysyłają listę ofert, a ja mogę spać spokojnie, bo wiem, że wybrałem najlepszą z nich! Teraz organizuję odbiór zużytego oleju gastronomicznego tylko z nimi.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecono mi Wastemaster dawno temu i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Solidna firma, dzięki nim zutylizowałem tony zużytych olejów gastronomicznych.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam pewna, co zrobić ze starym olejem spożywczym, więc zadzwoniłam do konsultanta z Wastemaster. W kilku słowach wyjśniono wszystko, a nawet otrzymałam cenną pomoc w organizacji odbioru oleju. Konsultant na linii w zasadzie załatwił mi wywózkę zużytych olejów. Byłam pozytywnie zaskoczona!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje
17-05-2022
Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje

W wielu lokalach gastronomicznych do przygotowania potraw stosuje się oleje roślinne. Wykorzystany produkt tego rodzaju to odpad, który odbierze od lokalu i zutylizuje skup olej...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat