Odbiór zużytego oleju spożywczego w Rudzie Śląskiej

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny? Zadzwoń
Numer telefonu do kontatku
+48 732 080 220
Abonament BDO Standard - 199 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO i 10 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Abonament BDO - Premium 399 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO i 25 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Sprawne zarządzanie gospodarką odpadami to istotny element prowadzenia przedsiębiorstwa. Jeśli posiadasz restaurację, lokal gastronomiczny lub przetwórczy, z pewnością myślałeś nad tym, jak się pozbyć zużytego oleju spożywczego w Rudzie Śląskiej? Nie wolno go wrzucać do toalety czy zlewu, ponieważ tłuszcz nie rozpuszcza się w wodzie. W efecie zużyty olej spożywczy w Rudzie Śląskiej zacznie zalegać w rurach, aż doprowadzi do ich zatkania. Ponadto jest to bardzo toksyczne dla środowiska, oleje po procesie smażenia zawierająniebezpieczne substancje. Dlatego jedynym zgodnym z prawem i ekologicznym rozwiązaniem jest oddanie pozostałości do skupu zużytego oleju spożywczego w Rudzie Śląskiej. Jeśli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj cały artykuł.

Odbiór zużytego oleju spożywczego w Rudzie Śląskiej jest różny w zależności od masy i rodzaju ładunku, który oddajesz. Jednak w każdym przypadku na miejsce Twojej lokalizacji podjedzie pojazd przystosowany do transportu olejów. Nieważne, czy będą to pozostałości po czyszczeniu separatorów tłuszczu, tysiące kilogramów frytury, czy tylko jedna beczka. Skup zużytych olejów spożywczych w Rudzie Śląskiej zajmie się przetworzeniem wszystkiego. Sam proces jest dość interesujący - zaskakujące jest to, że ze zwyczajnej spożywczej frytury, końcowo będzie korzystał przemysł paliwowy i energetyczny. Przywieziony zużyty olej spożywczy w Rudzie Śląskiej zostaje przefiltrowny i oczyszczony z resztek po białkach zwierzęcych, węglowodanach etc. Po usunięciu toksycznych substancji powstających w trakcie smażenia olej nadaje się do ponownego wykorzystania. Można go użyć jako dodatek do ekodiesla, cenny składnik asfaltu lub jako paliwo w piecach olejowych. I to wszystko z oleju, na którym smażyliśmy frytki!

Lokalizacja Twojej firmy, ilość zużytego oleju spożywczego w Rudzie Śląskiej oraz zmiany w zapotrzebowaniu na fryturę na rynku odpadowym wpływają najmocniej na kształtowanie się cen. To, skąd firma będzie musiała odebrać zużyty olej spożywczy w Rudzie Śląskiej jest bardzo ważne. Im dalej do skupu, tym wyższe będą koszty. Podobnie w przypadku, kiedy jesteśmy oddaleni od większych ośrodków miejskich.

Z Wastemaster nie musisz się tym martwić! Dzięki naszej siatce kontaktów w całej Polsce, znajdziemy właściwy skup zużytego oleju w Rudzie Śląskiej dla Ciebie! Możemy pomóc również w kwestii rynkowej. Bez opłat wycenimy Twój zużyty olej spożywczy w Rudzie Śląskiej zgodnie z aktualną sytuacją na rynku odpadowym. Nasi specjaliści są na bieżąco, jeśli chodzi o tendencje podaży i popytu na olej posmażalniczy. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o cenniku zużytego oleju spożywczego, odwiedź nas: https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/zuzyty-olej-spozywczy w Rudzie Śląskiej. Najtrafniejsze oferty są na wyciągnięcie ręki, a Ty nie zapłacisz za to ani złotówki! Zapraszamy do kontaktu z pracownikiem Wastemaster lub do wypełnienia formularza na stronie wastemaster.pl - nie czekaj!

Jednak przed samą neutralizacją musi nastąpić etap przewozu do skupu zużytego oleju spożywczego w Rudzie Śląskiej. Właściwie zabezpieczony odpad musi być widocznym w BDO. Oprócz tego oddający śmieci, zobowiązuje się do dokładnego wypełnienia Karty Przekazania Odpadu. W KPO musi się znaleźć: rodzaj odpadu, jego ilość, numer (20 01 25 - kod olejów jadalnych), informacje o Twojej firmie oraz o pojeździe, który będzie odbierał zużyty olej spożywczy w Rudzie Śląskiej. Jeżeli nie dopełnisz tych formalności firma może odmówić Ci odbioru zużytych olejów spożywczych w Rudzie Śląskiej.
Nie znalazłeś oferty jakiej potrzebujesz?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość nie jest Ci obojętna - skontaktuj się z nami. W aplikacji WasteMaster znajdziesz skup złomu w Rudzie Śląskiej, który spełni oba te oczekiwania. Sprawdź i przekonaj się, że warto!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Fotografia przedstawia wok z resztką jedzenia w środku. Jest to zdjęcie, które ma ilustrować tematykę bloga o tytule: "Odpady pokonsumpcyjne - definicja, odbiór".
20-10-2023
Odpady pokonsumpcyjne – definicja, odbiór

Prowadzisz restaurację? Catering? A może po prostu jesteś ciekaw, jak należy postępować z odpadami pokonsumpcyjnymi? Jest to istotna wiedza z punktu widzenia zarówno prawa, jak ...

Więcej -->
Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje
17-05-2022
Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje

W wielu lokalach gastronomicznych do przygotowania potraw stosuje się oleje roślinne. Wykorzystany produkt tego rodzaju to odpad, który odbierze od lokalu i zutylizuje skup olej...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master