Zużyty olej spożywczy - Odbiór zużytego oleju spożywczego | WasteMaster

Odbiór zużytego oleju spożywczego w Rudzie Śląskiej

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jak sprawnie przeprowadzić odbiór zużytego oleju spożywczego w Rudzie Śląskiej z Twojej restauracji?

Sprawne zarządzanie gospodarką odpadami to istotny element prowadzenia przedsiębiorstwa. Jeśli posiadasz restaurację, lokal gastronomiczny lub przetwórczy, z pewnością myślałeś nad tym, jak się pozbyć zużytego oleju spożywczego w Rudzie Śląskiej? Nie wolno go wrzucać do toalety czy zlewu, ponieważ tłuszcz nie rozpuszcza się w wodzie. W efecie zużyty olej spożywczy w Rudzie Śląskiej zacznie zalegać w rurach, aż doprowadzi do ich zatkania. Ponadto jest to bardzo toksyczne dla środowiska, oleje po procesie smażenia zawierająniebezpieczne substancje. Dlatego jedynym zgodnym z prawem i ekologicznym rozwiązaniem jest oddanie pozostałości do skupu zużytego oleju spożywczego w Rudzie Śląskiej. Jeśli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj cały artykuł.

Jak utylizują skupy zużytych olejów spożywczych w Rudzie Śląskiej?

Odbiór zużytego oleju spożywczego w Rudzie Śląskiej jest różny w zależności od masy i rodzaju ładunku, który oddajesz. Jednak w każdym przypadku na miejsce Twojej lokalizacji podjedzie pojazd przystosowany do transportu olejów. Nieważne, czy będą to pozostałości po czyszczeniu separatorów tłuszczu, tysiące kilogramów frytury, czy tylko jedna beczka. Skup zużytych olejów spożywczych w Rudzie Śląskiej zajmie się przetworzeniem wszystkiego. Sam proces jest dość interesujący - zaskakujące jest to, że ze zwyczajnej spożywczej frytury, końcowo będzie korzystał przemysł paliwowy i energetyczny. Przywieziony zużyty olej spożywczy w Rudzie Śląskiej zostaje przefiltrowny i oczyszczony z resztek po białkach zwierzęcych, węglowodanach etc. Po usunięciu toksycznych substancji powstających w trakcie smażenia olej nadaje się do ponownego wykorzystania. Można go użyć jako dodatek do ekodiesla, cenny składnik asfaltu lub jako paliwo w piecach olejowych. I to wszystko z oleju, na którym smażyliśmy frytki!

Jak kształtują się ceny zużytego oleju spożywczego w Rudzie Śląskiej? Jak zaoszczędzić czas przy organizacji całego procesu?

Lokalizacja Twojej firmy, ilość zużytego oleju spożywczego w Rudzie Śląskiej oraz zmiany w zapotrzebowaniu na fryturę na rynku odpadowym wpływają najmocniej na kształtowanie się cen. To, skąd firma będzie musiała odebrać zużyty olej spożywczy w Rudzie Śląskiej jest bardzo ważne. Im dalej do skupu, tym wyższe będą koszty. Podobnie w przypadku, kiedy jesteśmy oddaleni od większych ośrodków miejskich.

Jak szybko pozbyć się zużytego oleju?

Z Wastemaster nie musisz się tym martwić! Dzięki naszej siatce kontaktów w całej Polsce, znajdziemy właściwy skup zużytego oleju w Rudzie Śląskiej dla Ciebie! Możemy pomóc również w kwestii rynkowej. Bez opłat wycenimy Twój zużyty olej spożywczy w Rudzie Śląskiej zgodnie z aktualną sytuacją na rynku odpadowym. Nasi specjaliści są na bieżąco, jeśli chodzi o tendencje podaży i popytu na olej posmażalniczy. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o cenniku zużytego oleju spożywczego, odwiedź nas: https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/zuzyty-olej-spozywczy w Rudzie Śląskiej. Najtrafniejsze oferty są na wyciągnięcie ręki, a Ty nie zapłacisz za to ani złotówki! Zapraszamy do kontaktu z pracownikiem Wastemaster lub do wypełnienia formularza na stronie wastemaster.pl - nie czekaj!

Szczegóły odbioru zużytych olejów spożywczych w Rudzie Śląskiej

Jednak przed samą neutralizacją musi nastąpić etap przewozu do skupu zużytego oleju spożywczego w Rudzie Śląskiej. Właściwie zabezpieczony odpad musi być widocznym w BDO. Oprócz tego oddający śmieci, zobowiązuje się do dokładnego wypełnienia Karty Przekazania Odpadu. W KPO musi się znaleźć: rodzaj odpadu, jego ilość, numer (20 01 25 - kod olejów jadalnych), informacje o Twojej firmie oraz o pojeździe, który będzie odbierał zużyty olej spożywczy w Rudzie Śląskiej. Jeżeli nie dopełnisz tych formalności firma może odmówić Ci odbioru zużytych olejów spożywczych w Rudzie Śląskiej.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dobrze jest mieć wybór, ja także niezwykle go sobie cenię. Dlatego skorzystałam z usług Wastemaster - dzięki nim mogę przebierać spośród wielu ogłoszeń dotyczących utylizacji zużytego oleju spożywczego w Rudzie Śląskiej.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Poziom obsługi klienta na najwyższym poziomie. Już nie muszę się martwić zużytym olejem gastronomicznym!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Z przyjemnością polecam usługi wykonywane przez przedsiębiorstwo Wastemaster! Dzięki nim, w sprawny sposób zamówiłem usługę odbioru zużytego oleju spożywczego w Rudzie Śląskiej:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto było dać się namówić! Parę kliknięć i już mam ogarnięty odbiór zużytego oleju spożywczego!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

W tych usługach podoba mi się brak zobowiązań. Czasami nie pasują mi żadne oferty odbioru zużytego oleju gastronomicznego, ale całe szczęście nie jestem zmuszony do zgadzania się na cokolwiek. Wolność wyboru - to wielka zaleta w Wastemaster!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje
17-05-2022
Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje

W wielu lokalach gastronomicznych do przygotowania potraw stosuje się oleje roślinne. Wykorzystany produkt tego rodzaju to odpad, który odbierze od lokalu i zutylizuje skup olej...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat