Zużyty olej spożywczy - Odbiór zużytego oleju spożywczego | WasteMaster

Odbiór zużytego oleju spożywczego w Piekarach Śląskich

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny wokół wywozu zużytych olejów spożywczych w Piekarach Śląskich

Jesteś ciekawy, ile będzie Cię kosztować usługa odbioru zużytego oleju spożywczego w Piekarach Śląskich z Twojej restauracji? A może chcesz dowiedzieć się więcej o cenach skupu oleju? Czytaj dalej – wszystkiego się dowiesz! Wastemaster wyróżnia trzy zmienne, od których zależy cena utylizacji zużytego oleju gastronomicznego. Jest to jego ilość, Twoja lokalizacja, a także indywidualna sytuacja na rynku handlu odpadami tego typu. Sam więc widzisz, że trudno jest podać konkretną kwotę, ponieważ zależy ona od wielu różnych czynników. Niepewny jest zwłaszcza element popytu i podaży na przetworzoną fryturę.

Podstawowa wiedza z zakresu odbioru zużytych olejów spożywczych w Piekarach Śląskich

Jak przygotować się do wywozu zużytego oleju w Piekarach Śląskich ? Przede wszystkim musisz mieć prowadzoną ewidencję odpadów na platformie Bazy Danych Odpadowych. Każdy przedsiębiorca w Polsce, jest zobowiązany prawnie, do uzupełniania aktualnego rejestru swoich odpadów. Ponadto musisz oddać KPO osobie, która odbierze zużyty olej spożywczy w Piekarach Śląskich z Twojej lokalizacji. Karta Przekazania Odpadu musi zawierać rodzaj odpadu, ilość, numer oleju jadalnego (20 01 25), a także dane Twoje i pojazdu, który wywozi od Ciebie zużyty olej spożywcy w Piekarach Śląskich . Wszystkie te zabiegi służą jak najlepszej kontroli wywozu i utylizacji odpadów - w ten sposób państwo stara się zapobiegać dzikim wysypiskom śmieci etc.

Jak sprawnie przeprowadzić odbiór zużytego oleju spożywczego w Piekarach Śląskich z Twojej restauracji?

Sprawne gospodarowanie odpadami to istotny element prowadzenia przedsiębiorstwa. Jeśli posiadasz restaurację, lokal gastronomiczny lub przetwórczy, z pewnością myślałeś nad tym, jak się pozbyć zużytego oleju spożywczego w Piekarach Śląskich ? Nie wolno go wrzucać do toalety czy zlewu, ponieważ tłuszcz nie rozpuszcza się w wodzie. W efecie zużyty olej spożywczy w Piekarach Śląskich zacznie zalegać w rurach, aż doprowadzi do ich zatkania. Ponadto jest to bardzo toksyczne dla środowiska, oleje po procesie smażenia zawierająniebezpieczne substancje. Dlatego jedynym zgodnym z prawem i ekologicznym rozwiązaniem jest oddanie pozostałości do skupu zużytego oleju spożywczego w Piekarach Śląskich . Jeśli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj cały artykuł.

Oferta od Wastemaster

Dzięki obsłudze Wastemaster, nie musisz się zajmować śledzeniem sytuacji na rynku. Wycenimy Twój odpad za darmo, z uwzględnieniem wszelkich wahań na rynku. Pomożemy również w znalezieniu najtrafniejszej oferty odbioru zużytego oleju spożywczego w Piekarach Śląskich . Dzięki naszej siatce kontaktów w całej Polsce, na pewno znajdziemy coś dla Ciebie - nawet jeśli nie pracujesz w centrum wielkiego miasta. Ceny zużytego oleju spożywczego znajdziesz pod poniższym linkiem - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/zuzyty-olej-spozywczy w Piekarach Śląskich . Najmniejsza kwota za kilogram to 1 zł, a najwyższa to 3 zł. Rozpiętość cen uwzględnia czynnik zmian na rynku. Nie zwlekaj i rozpocznij pracę z Wastemaster już teraz! Nasze usługi są całkowicie bezpłatne.

Jak wygląda utylizacja w skupach zużytego oleju spożywczego w Piekarach Śląskich ? Co dalej z olejem?

Po tym, jak Twój odpad został oddany firmie odbierającej zużyty olej spożywczy w Piekarach Śląskich , frytura trafia do skupu. Tam specjalne urządzenia filtrują roztopioną ponownie substancję oraz oczyszczają ją ze szkodliwych substancji. Także usunięte zostają resztki białek zwierzęcych, węglowodanów etc. Zużyty olej spożywczy w Piekarach Śląskich po takich zabiegach nadaje się do wtórnego wykorzystania. Taki płyn ma zastosowanie chociażby w przemyśle petrochemicznym czy energetycznym. Skup zużytego oleju spożywczego w Piekarach Śląskich przekształca ciecz w biokomponent do paliwa typu ekodiesel, wypełniacz asfaltu lub opał do pieców olejowych. Stara frytura znajduje zatem zaskakujące zastosowania - dlatego warto poddawać zużyty olej spożywczy w Piekarach Śląskich utylizacji.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dzięki Wastemaster, moja firma skupująca zużyty olej spożywczy w Piekarach Śląskich może się rozwijać, zapewili mi naprawdę dużo klientów!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jestem usatysfakcjonowana poziomem obsługi! Polecam realizować wywóz zużytych olejów spożywczych z Wastemaster, bo zwyczajnie się opłaca!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Doceniam pomoc konsultantów z Wastemaster. Gdyby nie oni, w moim lokalu wciąż zalegałaby stara frytura i zużyte oleje spożywcze.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki za profesjonalną obsługę! Nigdy nie znalazłam tak solidnej firmy odbierającej zużyty olej spożywczy w tak krótkim czasie!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Chwila moment i już mam listę ogłoszeń od firm odbierających oleje spożywcze na moim mailu. Super!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje
17-05-2022
Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje

W wielu lokalach gastronomicznych do przygotowania potraw stosuje się oleje roślinne. Wykorzystany produkt tego rodzaju to odpad, który odbierze od lokalu i zutylizuje skup olej...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat