Zużyty olej spożywczy - Odbiór zużytego oleju spożywczego | WasteMaster

Odbiór zużytego oleju spożywczego w Lubinie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ułatw sobie wywóz zużytego oleju!

Wastemaster, dzięki swojej sieci kontaktów w niewielkich miejscowościach w całej Polsce, z pewnością sprosta Twoim wymaganiom! Także dokona wyceny Twojego zużytego oleju spożywczego w Lubinie z uwzględnieniem wszelkim zmian rynkowych. I to zupełnie za darmo! Nie trać czasu na szukanie i monitorowanie sytuacji na rynku zużytych olejów spożywczych w Lubinie i skontaktuj się z nami już dziś!

Utylizacja zużytego oleju w skupie w Lubinie - do czego przyda się frytura?

Po oddaniu frytury firmie odbierającej zużyte oleje spożywcze w Lubinie Twój ładunek trafi do właściwego skupu. Tam, na miejscu frytura zostanie rozpuszczona i wielokrotnie filtrowana. Zniszczone zostaną szkodliwe substancje, resztki białek zwierzęcych, węglowodanów i jedzenia. Tak przygotowany zużyty olej spożywczy w Lubinie może zostać wykorzystany w różnorodnych gałęziach gospodarki - czy to w petrochemii czy energetyce. Z tak przeczyszczonego oleju, po wcześniejszym specjalistycznym przygotowaniu, mogą powstać dodatki do ekodiesla, opał do pieców olejowych, czy uzupełnienie składu asfaltu, który zyskuje ważne właściwości. Skupy zużytego oleju spożywczego w Lubinie to miejsca, gdzie zalegająca frytura zyskuje nowe życie. Gdyby olej posmażalniczy został po prostu wyrzucony, te branże musiałyby znaleźć jakieś inne, mniej ekologiczne rozwiązania dla zaspokojenia swoich potrzeb. Dlatego oddawaj zużyty olej spożywczy w Lubinie do skupu i bądź eko!

Szczegóły odbioru zużytych olejów spożywczych w Lubinie

Jednak przed samą neutralizacją musi nastąpić etap transportu do skupu zużytego oleju spożywczego w Lubinie. Odpowiednio zabezpieczony odpad musi być widocznym w BDO. Oprócz tego oddający śmieci, zobowiązuje się do dokładnego wypełnienia Karty Przekazania Odpadu. W KPO musi się znaleźć: rodzaj odpadu, jego masa, kod (20 01 25 - kod olejów jadalnych), informacje o Twojej firmie oraz o pojeździe, który będzie odbierał zużyty olej spożywczy w Lubinie. Jeżeli nie dopełnisz tych formalności firma może odmówić Ci odbioru zużytych olejów spożywczych w Lubinie.

Jak sprawnie przeprowadzić odbiór zużytego oleju spożywczego w Lubinie z Twojej restauracji?

Sprawne gospodarowanie odpadami to istotny element prowadzenia przedsiębiorstwa. Jeśli posiadasz restaurację, lokal gastronomiczny lub przetwórczy, z pewnością zastanawiałeś się, jak się pozbyć zużytego oleju spożywczego w Lubinie? Nie wolno go wrzucać do toalety czy zlewu, ponieważ tłuszcz nie rozpuszcza się w wodzie. W rezultacie zużyty olej spożywczy w Lubinie zacznie zalegać w rurach, aż doprowadzi do ich rozsadzenia. Ponadto jest to bardzo szkodliwe dla środowiska, oleje po procesie smażenia zawierajątoksyczne substancje. Dlatego jedynym legalnym i ekologicznym rozwiązaniem jest oddanie pozostałości do skupu zużytego oleju spożywczego w Lubinie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj cały artykuł.

Cennik odbioru zużytych olejów spożywczych w Lubinie

Opłaty ponoszone w wyniku utylizacji i odbioru zużytego oleju spożywczego w Lubinie są bardzo ważne dla wszystkich przedsiębiorców. Jednak w przypadku zużytego oleju spożywczego w Lubinie sytuacja zostaje trochę utrudniona. Cena jest zmieniana w zależności od ilości śmieci, Twojej lokalizacji oraz zmian na rynku handlu olejami spożywczymi. W zależności od zaspokojenia rynku i zmieniania się popytu i podaży, tak kształtuje się cena. Według cenników zużytego oleju spożywczego (https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/zuzyty-olej-spozywczy w Lubinie) kwota minimalna za 1 kilogram frytury to 1 zł, a cena maksymalna to 3 zł.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dzięki Wastemaster, moja firma skupująca zużyty olej spożywczy w Lubinie może się rozrastać, zapewili mi naprawdę sporo klientów!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cenię sobie ekologię - wiem, że z Wastemaster zużyty olej spożywczy, zostanie poddany recyklingowi. Bardzo istotna sprawa!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecono mi Wastemaster dawno temu i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Solidna firma, dzięki nim zutylizowałem setki kilogramów zużytych olejów gastronomicznych.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Mam dużo na głowie, całe szczęście konsultanci z Wastemaster pomogli mi w pozbyciu się zużytych olejów i wyjaśnili, jakie dokumenty potrzebuje ogarnąć. To było niezwykle pomocne:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dopiero wchodzę na rynek handlu odpadami, ale już teraz zauważam, że dzięki aplikacji Wastemaster, wzrosła liczba zamówień na odbiór zużytego oleju spożywczego. Warto spróbować!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje
17-05-2022
Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje

W wielu lokalach gastronomicznych do przygotowania potraw stosuje się oleje roślinne. Wykorzystany produkt tego rodzaju to odpad, który odbierze od lokalu i zutylizuje skup olej...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat