Zużyty olej spożywczy - Odbiór zużytego oleju spożywczego | WasteMaster

Odbiór zużytego oleju spożywczego w Jarocinie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Utylizacja zużytego oleju w skupie w Jarocinie - do czego przyda się frytura?

Po oddaniu frytury instytucji odbierającej zużyte oleje spożywcze w Jarocinie Twój ładunek trafi do odpowiedniego skupu. Tam, na miejscu frytura zostanie roztopiona i wielokrotnie filtrowana. Usunięte zostaną szkodliwe substancje, resztki białek zwierzęcych, węglowodanów i pokarmów. Tak przygotowany zużyty olej spożywczy w Jarocinie może zostać wykorzystany w różnorodnych gałęziach przemysłu - czy to w petrochemii czy energetyce. Z tak przeczyszczonego oleju, po uprzednim specjalistycznym przygotowaniu, mogą powstać komponenty do ekodiesla, opał do pieców olejowych, czy uzupełnienie składu asfaltu, który zyskuje cenne właściwości. Skupy zużytego oleju spożywczego w Jarocinie to miejsca, gdzie zalegająca frytura zyskuje nowe życie. Gdyby olej posmażalniczy został po prostu wyrzucony, te branże musiałyby znaleźć jakieś inne, mniej ekologiczne rozwiązania dla zaspokojenia swoich potrzeb. Dlatego oddawaj zużyty olej spożywczy w Jarocinie do skupu i dbaj o naturę!

Co wpływa na zmiany cen zużytego oleju spożywczego w Jarocinie?

Cena za odbiór zużytego oleju spożywczego w Jarocinie jest zależna od wielu zmiennych czynników. To, gdzie znajduje się Twoja restauracja ma bardzo duże znaczenie. Im dalej się znajdujesz od miejsca skupu zużytego oleju spożywczego w Jarocinie, tym cena będzie wyższa. Także jeśli jesteś daleko od wielkich ośrodków miejskich, koszty będą rosły. Jednak dzięki Wastemaster znajdziesz najkorzystniejszą ofertę w Twojej okolicy, za sprawą naszej dużej siatki kontaktów w małych miejscowościach. Także masa zużytego oleju w Jarocinie, jaką chcesz oddać do skupu, ma znaczenie. Ostatnim, najmniej dającym się przewidzieć elementem kształtującym cenę za skup zużytego oleju spożywczego w Jarocinie są procesy na rynku handlu opadami.

Dokumenty i formalności wokół odbioru zużytego oleju spożywczego w Jarocinie

Zanim dojdzie do odbioru zużytego oleju spożywczego w Jarocinie musisz dopełnić kilku formalności. Przede wszystkim trzeba upewnić się, że w BDO posiadasz aktualne dane i zeznania. Następnie musisz zabezpieczyć swój zużyty olej spożywczy w Jarocinie, tak aby nie zagroził kierowcom firmy wywozowej. Kolejnym etapem jest wypełninie Karty Przekazania Odpadu - w skrócie KPO. Musisz zawrzeć tam wszelkie wymagane informacje na temat swojego odpadu. Ile go przekazujesz, jakiego jest rodzaju, jaki kod odpadu ma zużyty olej spożywczy w Jarocinie (20 01 25) oraz dane Twoje, Twojej firmy i pojazdu, który ma transportować Twoje śmieci.

Odbiór i utylizacja zużytego oleju spożywczego w Jarocinie

Powinno się utylizować zużyty olej spożywczy w Jarocinie. Dlaczego? Chcesz wiedzieć, co można uzyskać z olejów gastronomicznych? Jak przebiega jego odbiór i w ogóle co z nim zrobić? Przeczytaj poniższy wpis i dowiedz się wszystkiego! Nie wolno wylewać zużytych olejów spożywczych w Jarocinie do zlewu czy toalety. Tłuszcz nie rozpływa się w wodzie, w związku z czym, zatyka rury, a nawet rozsadza je od wewnątrz. Poza tym jest to bardzo niekorzystne dla naszego środowiska, które nie poradzi sobie z rozłożeniem tak przetworzonej substancji. Dlatego jedynym właściwym i ekologicznym rozwiązaniem jest przewóz odpadu do skupu zużytego oleju spożywczego w Jarocinie.

Ułatw sobie wywóz zużytego oleju!

Wastemaster, dzięki swojej siatce kontaktów w niewielkich miejscowościach w całej Polsce, z pewnością sprosta Twoim preferencjom! Także dokona wyceny Twojego zużytego oleju spożywczego w Jarocinie z uwzględnieniem wszystkich zmian rynkowych. I to zupełnie za darmo! Nie trać czasu na szukanie i monitorowanie sytuacji na rynku zużytych olejów spożywczych w Jarocinie i skontaktuj się z nami już dziś!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Koordynuje firmę zajmującą się utylizacją olejów spożywczych. Dzięki Wastemaster, dużo łatwiej znaleźć klienta.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Duże ułatwienie w zarządzaniu odpadami! Dzięki tej apce zyskałam stałego partnera biznesowego, który odbiera zużyty olej gastronomiczny co miesiąc z mojego miejsca pracy. Dziękuję!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Posiadałam ponad tonę zalegającej w zakładzie frytury. W pewnym momencie powiedziałąm sobie - dość! Zaczęłam szukać ogłoszeń dotyczących utylizacji zużytego oleju spożywczego w Jarocinie. Ale nie mogłam znaleźć nic interesującego, w dodatku wiele firm ukrywało dodatkowe opłaty. Wtedy znalazłam Wastemaster. Już nie muszę się martwić o wywóz olejów spożywczych - oni zorganizowali go praktycznie za mnie! Wycenili odpad, stworzyli listę ogłoszeń - ja musiałam tylko wybrać jak najkorzystniejszą z nich!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Ważna jest dla mnie precyzja w ustalaniu detali. Dzięki Wastemaster, dowiedziłem się jakie są ceny skupu zużytego oleju spożywczego oraz za co finalnie zapłacę. Godne polecania!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecono mi Wastemaster jakiś czas temu i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Solidna firma, dzięki nim zutylizowałem tony zużytych olejów gastronomicznych.

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje
17-05-2022
Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje

W wielu lokalach gastronomicznych do przygotowania potraw stosuje się oleje roślinne. Wykorzystany produkt tego rodzaju to odpad, który odbierze od lokalu i zutylizuje skup olej...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat