Zużyty olej spożywczy - Odbiór zużytego oleju spożywczego | WasteMaster

Odbiór zużytego oleju spożywczego w Chrzanowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Co się dzieje w skupach zużytych olejów spożywczych w Chrzanowie?

W zależności od tego, jaki odpad transportujesz – może to być odbiór zwykłego oleju słonecznikowego albo też wywóz pozostałości z separatorów tłuszczu – tak będzie przebiegał odbiór zużytego oleju spożywczego w Chrzanowie. Pojazdy zaopatrzone w specjalne zabezpieczenia, dysponujące dużymi zbiornikami dojadą do Twojej lokalizacji, a następnie przetransportują Twój ładunek do skupu zużytych olejów spożywczych w Chrzanowie. Tam na miejscu, odbędzie się właściwa utylizacja oleju posmażalniczego. Całość zostaje po raz kolejny rozpuszczona i wtłoczona do specjalnego filtra, który oczyści ją z toksycznych substancji wytwarzanych w momencie smażenia, a także resztek białek, węglowodanów, czy innych resztek jedzenia. Jako, że zużyty olej spożywczy w Chrzanowie posiada wciąż bardzo dużo istatnych właściwości, jest on chętnie używany powtórnie. Z olejów gastronomicznych, można wyprodukować komponenty do ekodiesla, ich dodatek do asfaltu powoduje, że jest on bardziej wytrzymały, a sam olej może służyć również jako paliwo do pieców olejowych.

Zużyty olej spożywczy w Chrzanowie - odbiór, utylizacja, skupowanie

Zarządzanie odpadami w firmie to nie lada sztuka. Trudno wygospodarować czas na jeszcze jedną rzecz do kontrolowania, ale jednocześnie legalne pozbywanie się odpadów jest bardzo ważne w kontekście ekologii i ekonomii Twojego przedsiębiorstwa. Zużyty olej spożywczy w Chrzanowie jest kłopotliwym skutkiem gotowania lub wszelkiego rodzaju przetwórstwa jedzenia. Zazwyczaj restauracje i fabryki produkują bardzo dużo tego rodzaju odpadów. Co zrobić z hurtowymi ilościami zużytego oleju spożywczego w Chrzanowie? Na pewno nie można ich wyrzucać do kanalizacji. Struktura tłuszczu nie ulega destrukcji w wodzie, więc w rurach zaczną zalegać złogi zastygłej fyrytury, która zatyka rurę. Jest to także niezgodne z ekologią i literą prawa. Najlepiej zatem oddać taki odpad do skupu zużytego oleju spożywczego w Chrzanowie.

Co uzyskasz ze współpracy z Wastemaster?

Wastemaster pomoże Ci w znalezieniu ofert najbliżej Ciebie! Nasi wykwalifikowani specjaliści znajdą skupy zużytego oleju spożywczego w Chrzanowie w Twojej okolicy, nawet jeśli nie pracujesz w dużej aglomeracji. Posiadamy siatkę partnerskich firm utylizujących zużyty olej spożywczy w Chrzanowie, więc to dla nas niewielkie wyzwanie, a dla Ciebie czysta korzyść. Wastemaster za darmo wyceni Twój towar, biorąc pod uwagę wszystkie zmienne. Nie zastanawiaj się i rozpocznij z nami współpracę!

Cennik odbioru zużytych olejów spożywczych w Chrzanowie

Opłaty ponoszone w wyniku utylizacji i odbioru zużytego oleju spożywczego w Chrzanowie są bardzo ważne dla wszystkich przedsiębiorców. Jednak w przypadku zużytego oleju spożywczego w Chrzanowie sytuacja zostaje trochę utrudniona. Cena jest zmieniana w zależności od ilości śmieci, Twojej lokalizacji oraz procesów na rynku handlu olejami gastronomicznymi. W zależności od zaspokojenia rynku i zmieniania się popytu i podaży, tak zmienia się cena. Według cenników zużytego oleju spożywczego (https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/zuzyty-olej-spozywczy w Chrzanowie) cena minimalna za 1 kilogram frytury to 1 zł, a cena maksymalna to 3 zł.

Odbiór zużytych olejów spożywczych w Chrzanowie. Co musisz wiedzieć?

Zanim dokona się utylizacja i recykling odpadu, musisz się prawidłowo przygotować do wywozu substancji do skupu zużytego oleju spożywczego w Chrzanowie. Każdy odpad musi znaleźć się w ewidencji BDO - do tego, zobowiązuje każdego przedsiębiorcę prawo. Dodatkowo podczas oddawania ładunku, niezbędne jest, aby przekazać KPO firmie odbierającej zużyty olej spożywczy w Chrzanowie. W Karcie Przekazania Odpadu musisz zawrzeć ilość, rodzaj, kod odpadu ( 20 01 25 dla olejów jadalnych) oraz dane Twojej firmy lub też pojazdu, któremu oddajemy zużyty olej spożywczy w Chrzanowie.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

W tych usługach podoba mi się brak zobowiązań. Czasami nie pasują mi żadne oferty odbioru zużytego oleju gastronomicznego, ale całe szczęście nie muszę się na nic zgadzać. Wolność wyboru - to wielka zaleta w Wastemaster!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki za profesjonalną obsługę! Nigdy nie wyszukałam tak solidnej firmy odbierającej zużyty olej spożywczy w tak krótkim czasie!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie wierzyłem, kiedy znajomy z branży polecał mi bezpłatne usługi tej firmy. Ale myliłem się! Wastemaster naprawdę za darmo wykonuje żmudną robotę - selekcjonuje oferty i wycenia zużyty olej spożywczy. Warto czasem się pomylić!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jestem usatysfakcjonowana poziomem obsługi! Polecam organizować wywóz zużytych olejów spożywczych z Wastemaster, bo zwyczajnie się opłaca!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam przekonana, co zrobić ze starym olejem spożywczym, więc zadzwoniłam do konsultanta z Wastemaster. W kilku słowach wyjśniono wszystko, a nawet otrzymałam cenną pomoc w realizacji odbioru oleju. Konsultant na linii w zasadzie załatwił mi wywózkę zużytych olejów. Wciąż jestem pozytywnie zaskoczona!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje
17-05-2022
Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje

W wielu lokalach gastronomicznych do przygotowania potraw stosuje się oleje roślinne. Wykorzystany produkt tego rodzaju to odpad, który odbierze od lokalu i zutylizuje skup olej...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon