Zużyty olej spożywczy - Odbiór zużytego oleju spożywczego | WasteMaster

Odbiór zużytego oleju spożywczego w Bochni

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny odbiory zużytego oleju spożywczego w Bochni - od czego zależą?

Cena, jaką zapłacimy za odbiór zużytego oleju spożywczego w Bochni będzie zależała od różnych czynników. Są to głównie: - ilość zużytego oleju spożywczego w Bochni, - Twoja lokalizacja, - sytuacja na rynku odpadowym. Zwłaszcza zależności popytu i podaży są istotnymi zmiennymi. Twoja lokalizacja również może powodować dodatkowe opłaty w związku ze skupowaniem zużytego oleju spożywczego w Bochni. To, jak daleko jesteś od najbliższej placówki czy dużego miasta, może spowodować wzrost kosztów.

Odbiór zużytego oleju spożywczego w Bochni - formalności

Dlatego, że każdy przedsiębiorca produkujący jakiekolwiek odpady musi znajdować się w Bazie Danych Odpadowych, jest zobowiązany do aktualizowania danych na ich temat. Zużyty olej spożywczy w Bochni powinien zatem zostać wprowadzony do BDO, a także musi zostać zaprotokołowany w KPO. Po odpowiednim zabezpieczeniu odpadu, trzeba uzupełnić wagę, rodzaj, kod oleju w Karcie przekazania Odpadu i oddać ją firmie odbierającej zużyty olej spożywczy w Bochni. Pamiętaj o tym, że numer na oleje jadalne to 20 01 25.

Wokół utylizacji zużytego oleju spożywczego w Bochni

Jeśli zastanawiasz się, jak pozbyć się zużytego oleju spożywczego w Bochni w sposób ekologiczy i legalny - przeczytaj poniższy wpis. Nie można wylewać takich cieczy do zlewu czy toalety. Ze względu na właściwości fizyczne tłuszczu, który nie rozpuszcza się w wodzie, może to spowodować uszkodzenie systemu rur w Twojej restauracji bądź fabryce. Utylizacja zużytego oleju spożywczego w Bochni to nie tylko pozbycie się kłopotu - to także szansa na ponowne wykorzystanie materiału. Nie wolno wyrzucać olejów na łono natury, gdyż szkodzi to zarówno faunie, jak i florze. Zatem należy oddać odpad do skupu zużytych olejów spożywczych w Bochni.

Co proponuje Wastemaster?

Popyt i podaż widocznie wpływa na cenę, co widać chociażby w cenniku zużytego oleju spożywczego (https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/zuzyty-olej-spozywczy w Bochni) dostępnym na stronie Wastemaster. Zawarliśmy tam cenę maksymalną i minimalną za skup zużytego oleju spożywczego w Bochni, choć oczywiście ceny plasują się również pomiędzy podanymi kwotami. Z Wastemaster bez problemów i szybko pozbędziesz się odpadu. Bez pobierania żadnych opłat wycenimy Twój olej i stworzymy listę potencjalnych ofert, dokładnie według Twoich preferencji! Zgłoś się do nas i zaoszczędź i czas i pieniądze!

Jak utylizują skupy zużytych olejów spożywczych w Bochni?

Odbiór zużytego oleju spożywczego w Bochni jest różny w zależności od masy i rodzaju ładunku, który oddajesz. Jednak w każdym przypadku na miejsce Twojej lokalizacji podjedzie pojazd przystosowany do transportu olejów. Nieważne, czy będą to resztki po czyszczeniu separatorów tłuszczu, setki kilogramów frytury, czy zaledwie jedna beczka. Skup zużytych olejów spożywczych w Bochni zajmie się przetworzeniem wszystkiego. Sam proces jest dość interesujący - zaskakujące jest to, że ze zwykłej spożywczej frytury, finalnie będzie korzystał przemysł petrochemiczny i energetyczny. Przywieziony zużyty olej spożywczy w Bochni zostaje przefiltrowny i oczyszczony z resztek po białkach zwierzęcych, węglowodanach etc. Po usunięciu toksycznych substancji powstających w trakcie smażenia olej nadaje się do ponownego wykorzystania. Można go użyć jako dodatek do ekodiesla, cenny składnik asfaltu lub jako opał w piecach olejowych. I to wszystko z oleju, na którym smażymy frytki!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie mam czasu na zajmowanie się odpadami, choć wiem, że branży gastronomicznej trzeba się ich pozbyć jak najszybciej. W Wastemaster w pare chwil znalazłem odpowiedni skup zużytego oleju spożywczego w Bochni. Jestem pod wrażeniem!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto było spróbować! Parę chwil i już mam ogarnięty odbiór zużytego oleju spożywczego!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Serdecznie polecam! Spora oszczędność czasu i pieniędzy. W pare dni pozbyłem się kilogramów starego oleju spożywczego!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecono mi Wastemaster dawno temu i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Solidna firma, dzięki nim zutylizowałem tony zużytych olejów gastronomicznych.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam pewna, co zrobić ze starym olejem spożywczym, więc zadzwoniłam do konsultanta z Wastemaster. W kilku słowach wyjśniono wszystko, a nawet otrzymałam cenną pomoc w organizacji odbioru oleju. Konsultant na linii w zasadzie załatwił mi przewóz zużytych olejów. Byłam pozytywnie zaskoczona!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje
17-05-2022
Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje

W wielu lokalach gastronomicznych do przygotowania potraw stosuje się oleje roślinne. Wykorzystany produkt tego rodzaju to odpad, który odbierze od lokalu i zutylizuje skup olej...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat