Zużyty olej spożywczy - Odbiór zużytego oleju spożywczego | WasteMaster

Odbiór zużytego oleju spożywczego w Rzeszowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Współpraca z Wastemaster

Jeśli ciekawi Cię odbiór zużytego oleju spożywczego w Rzeszowie - zgłoś się do nas! Za darmo dokonamy wyceny Twój towar, a także stworzymy listę potencjalnie trafnych ogłoszeń. Sprawdź sam, to nic nie kosztuje! Ale jeżeli jesteś ciekawy cen zużytego oleju spożywczego - sprawdź poniższy link https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/olej-gastronomiczny w Rzeszowie.

Wszystko co musisz wiedzieć o odbiorze zużytego oleju spożywczego w Rzeszowie

Nie wiesz, co począć z zużytym olejem spożywczym w Rzeszowie? Nie wyrzucaj go! Olej posiada właściwości, które są niebezpieczne dla przyrody i dla Twojej sieci hydraulicznej. Tłuszcz nie rozpływa się w wodzie, więc wyrzucanie olejów do zlewu czy toalety, sprawia, że zastyga on w rurach i rozsadza je od środka lub zwyczajnie je zatyka. Zużyty olej spożywczy w Rzeszowie w małych ilościach, takich na prywatny użytek; można zostawić w PSZOK-u lub w koszu na "zmieszane", oczywiście w szczelnych opakowaniach. Jednak jeśli dysponujemy pokaźnymi ilościami olejów gastronomicznych, trzeba inaczej zrealizować utylizację tego odpadu.

Karta Przekazania Odpadu i inne formalności wokół odbioru zużytego oleju spożywczego w Rzeszowie

Zapisy prawne w Polsce obligują do wywozu zużytego oleju spożywczego w Rzeszowie, tak jak zostało wyżej wspomniane, nie można składować frytury w dużych ilościach, gdyż jest to po prostu niebezpieczne, a po pewnym czasie olej nie będzie się nadawał do ponownego przetworzenia. Regularne zamawianie odbioru zużytego oleju spożywczego w Rzeszowie jest bardzo zalecane. Zanim oddasz ładunek, musisz pamiętać o tym, że koniecznym jest abyś był zarejestrowany w BDO. Brak ewidencjonowania śmieci wiąże się z dużymi karami finansowymi. Dokończeniem formalności jest Karta Przekazania Odpadu. Jest to druk, który opisuje Twoje oleje, zawiera ich numer (20 01 25), a także inne najważniejsze informacje. Na podstawie KPO, skup potwierdza, że Twój odpad został legalnie zutylizowany.

Co w przypadku dużych ilości zużytej frytury?

Jeśli wytwarzamy ilości, których nie da się oddać do PSZOK-u, należy zorganizować wywózkę odpadu do skupów zużytego oleju spożywczego w Rzeszowie. W tym miejscu ciecz zostanie przefiltrowana i przygotowana do ponownego wykorzystania. Fryturę ponownie się rozpuszcza, a następnie poddaje przefiltrowaniu. Oczyszczona zostaje z wszystkich tkanek zwierzęcych, czy innych odpadków jedzenia i w ten sposób produkuje się "nowy" olej". Jest on wykorzystywany przy produkcji ekodiesla i asfaltu, ale i jako paliwo do spalania w piecach olejnych. Sam widzisz, jakie korzyści dla przyrody płyną z tego, że zawieziesz odpad do skupu zużytego oleju spożywczego w Rzeszowie.

Skup olejów spożywczych w Rzeszowie - jak się do niego dostać?

Przed wywozem do skupu zużytych olejów spożywczych w Rzeszowie, wytwórca odpadu zobligowany jest do właściwego przechowywania zastygłej frytury. Nie może ona zagrażać zdrowiu i życiu wspołpracowników oraz musi być prawidłowo zabezpieczona. W wyznaczonym miejscu, w porządnie zamkniętych pojemnikach tak, aby nikt wokół się nie poślizgnął etc. Kiedy już masa Twojej frytury będzie nadawała się do wywozu weź pod uwagę kilka kwestii. Na cenę odbioru zużytego oleju spożywczego w Rzeszowie wpływa Twoja odległość od skupu lub oddalenie od wielkich aglomeracji. Ponadto skup zużytego oleju spożywczego w Rzeszowie ma swoje specyficzne kryteria, którymi manipuluje przy podwyższaniu kosztów. Współpracuj z Wastemaster i zyskaj dostawcę usług w Twojej okolicy. Znajdziemy dla Ciebie ofertę pozbawioną ukrytych kosztów!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dopiero wchodzę na rynek handlu odpadami, ale już teraz zauważam, że dzięki apce Wastemaster, wzrosła liczba zamówień na odbiór zużytego oleju spożywczego. Warto korzystać!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zużyty olej gastronomiczny był moją zmorą - nigdy nie wiedziałam jak się z nim obchodzić. Pare telefonów i już wiem wszystko! Bardzo uprzejma obsługa!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto próbować nowych rzeczy, zwłaszcza jeśli upraszczają Ci życie. Usługi Wastemaster zdecydowanie mi je ułatwiły. Jeden wypełniony formularz i już mam załatwioną utylizację zużytych olejów gastronomicznych!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Super sprawa! Bez żadnych opłat dostałem listę ofert odbioru zużytego oleju gastronomicznego w Rzeszowie.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Mam lokal w małej wiosce, dzięki Wastemaster znalazłam całkiem niedaleko skup zużytego oleju spożywczego, w którym wcale nie przepłacam!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje
17-05-2022
Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje

W wielu lokalach gastronomicznych do przygotowania potraw stosuje się oleje roślinne. Wykorzystany produkt tego rodzaju to odpad, który odbierze od lokalu i zutylizuje skup olej...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat