Skup ołowiu w Warszawie

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny? Zadzwoń
Numer telefonu do kontatku
+48 22 103 6777
Abonament BDO Standard - 199 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO i 10 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Abonament BDO - Premium 399 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO i 25 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu ołowiu w Warszawie

Cennik złomu ołowiu w Warszawie powinien być znany zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom, w których powstaje złom ołowiu. Osoby, które pragną skutecznie pozbyć się tego typu odpadów, i uzyskać za niego korzystną kwotę pieniędzy, muszą znać ceny złomu ołowiu w Warszawie. Żeby wejść w posiadanie cennika odpadów ołowianych, należy otworzyć stworzony przez nas formularz online. Służy on do oszacowania ceny odpadów ołowiu, bez względu na ich ilość i jakość.
Ceny
Ołów pokablowy czysty 6,6 zł netto
Ołów czysty 6,5 zł netto
Ołów brudny 5,9 zł netto
Ołów z jutą 5,8 zł netto
Ołów odważniki 0,2 zł netto
Warunki współpracy

Który kod odpadu na ołów? Złom ołowiany w Warszawie zaliczany jest do grupy 17, a dokładniej – 17 04 03. Czym są kody odpadów? To unikatowe, sześciocyfrowe kody określone w katalogu w rozporządzeniu Ministra Klimatu z 2014 r. Każdy odpad ma swój indywidualny kod. Są one stosowane, aby móc księgować odpady w Polsce i aby wiedzieć, który podmiot ile czego wyprodukował lub przekazał innym instytucjom (np. hutom, które utylizują oraz recyklingują odpady). Obowiązek ewidencjonowania odpadów ołowianych posiadają także skupy złomu ołowiu w Warszawie.

Złom ołowiu w Warszawie bez wątpienia jest ważnym czynnikiem, jeśli chodzi o cykliczność obiegu tego surowca w gospodarce. Jest to związane bezpośrednio także z ekonomią produkowania ołowiu, gdyż jego recykling jest znacznie tańszy oraz korzystniejszy dla środowiska, niż pierwotne źródło w postaci rud ołowiu. Naturalnie na naszej planecie występują one w postaci samodzielnej lub takiej, w której ołów jest pierwiastkiem tylko współistniejącymi z innymi. Jeśli weźmiemy pod uwagę skład mineralny określonej rudy, będziemy mogli przyporządkować ją do jednego z czterech istniejących typów – rudy monometaliczne, ołowiowo-cynkowe, ołowiowe-srebrowe lub polimetaliczne. W naszej firmie prędko i skutecznie przeprowadzisz skup złomu ołowiu w Warszawie. Zapraszamy!

Nasza cena ołowiu w skupie w Warszawie wydała Ci się zachęcająca? W takim razie nie pozostaje Ci nic innego jak zamówienie naszej usługi skupu złomu ołowiu w Warszawie. Profesjonalnie trudnimy się odbiorem oraz przewozem odpadów w kodzie 17 04 03 i nie tylko. Zapewniamy terminowość, szybką płatność oraz miłą obsługę. Posiadamy wszystkie pozwolenia na obrót złomem ołowianym w Warszawie, tym samym spełniając podstawowe standardy oraz przepisy prawne. Samo zamówienie usługi następuje poprzez kontakt telefoniczny lub wyszukiwarkę na stronie, na której obecnie się Państwo znajdują. Można wypełnić specjalnie przygotowany do tego celu kwestionariusz, w którym podamy dane kontaktowe oraz zwięźle scharakteryzujemy, co posiadamy. Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą w sprawie skupu złomu ołowiu w Warszawie.

Niektórych może dziwić to, że cena ołowiu na złomie w Warszawie tak szybko się zmienia. Sprawa może się nieco rozjaśnić, gdy uświadomimy sobie, co na nią wpływa. Cena ołowiu w skupie w Warszawie nie jest obojętna wobec zmian na giełdzie metali. Jak wiadomo wahania na giełdzie są codziennie, jednym razem niższe, drugim wyższe – niemniej, codziennie coś się zmienia. Bardzo podobnie jest także z cenami ołowiu w skupie w Warszawie, jednak to niejedyne kryterium, które sprawia, że stawki się zmieniają. Innymi ważnymi aspektami są: miejsce skupu, rodzaj oddawanego odpadu, jego ilość czy popyt. Jak widać jest sporo kryteriów, które wpływają na cenę ołowiu na złomie w Warszawie. Żeby sprawdzić najaktualniejsze stawki, zamów bezpłatną wycenę online lub sprawdź cennik powyżej. Wyświetla się on u góry tej strony i pozwoli Ci błyskawicznie ustalić, ile kosztuje 1 kg ołowiu w Warszawie.

Nasza firma stworzyła specjalną aplikację odpadową, dzięki której można w szybki sposób wystawić ofertę sprzedaży złomu ołowiu i nie tylko. Można z niej korzystać na różne sposoby: albo poprzez telefon, albo z pozycji przeglądarki w komputerze stacjonarnym bądź laptopie (app.wastemaster.pl). Kiedy już na nią wejdziemy, łatwo odszukamy przycisk „wystaw”. Po jego kliknięciu przeniesie nas do formularza, który musimy uzupełnić. Warto wpisać w nim co posiadamy, jakie ilości, jaka jest lokalizacja odpadu (jeżeli pragniemy zamówić z przewozem) oraz najlepiej dodać również zdjęcie poglądowe naszego złomu ołowiu. Dzięki temu kupujący będzie posiadał lepszy ogląd na to, co nabywa. Nie zapomnij dodać danych do kontaktu! To znacznie ułatwi całą transakcję.

Jeżeli ciekawi Cię, które zmienne oddziałują na ceny złomu ołowiu w Warszawie, zapraszamy Cię do innego akapitu na tej stronie. Teraz skupimy się na uśrednionych stawkach, które możesz spotkać na skupach złomu tego typu odpadu. W ostatnim czasie notowania cen złomu ołowiu w Warszawie są dość ustabilizowane. Utrzymują się one na poziomie 4-6,5 zł za 1 kg. Trudno precyzyjnie określić, ile kosztuje 1 kg ołowiu w Warszawie, bez podawania widełek, kiedy nie zna się typu odpadu czy jego czystości. Dlatego odsyłamy do naszego cennika u góry strony lub zapraszamy do zamówienia darmowej wyceny.
Nie znalazłeś oferty jakiej potrzebujesz?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość nie jest Ci obojętna - skontaktuj się z nami. W aplikacji WasteMaster znajdziesz skup złomu w Warszawie, który spełni oba te oczekiwania. Sprawdź i przekonaj się, że warto!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie oddać ołów?
10-11-2022
Gdzie oddać ołów?

Gdzie można oddać złom ołowiu, którego chcemy się pozbyć? Niektórzy nie wiedzą, że można jeszcze na tym zarobić! Wszystko będzie zależało od tego, co posiadamy oraz w jakich ilo...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg ołowiu?
13-10-2022
Ile kosztuje 1 kg ołowiu?

Jeżeli zastanawiasz się, ile kosztuje 1 kg ołowiu, to musisz wiedzieć, że ta stawka kształtuje się nieco inaczej każdego dnia i zależy między innymi od regionu Polski czy rodzaj...

Więcej -->

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Recykling złomu ołowianego. Twój odpad jest potrzebny!
09-11-2022
Recykling złomu ołowianego. Twój odpad jest potrzebny!

Troska o czystą i zadbaną planetę powinna towarzyszyć nam na każdym kroku, również w trakcie gromadzenia złomu ołowianego. Czy wiedziałeś, że tego typu odpady posiadają jeden z ...

Więcej -->
Skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje
04-05-2022
Skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje

Klienci indywidualni i firmowi dysponujący sporą ilością odpadów, często poszukują wiedzy z zakresu skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje, które war...

Więcej -->
Cena złomu ołowiu
14-07-2021
Cena złomu ołowiu

Niska lub wysoka cena złomu ołowiu jest uzależniona od różnych czynników. Należy wziąć pod uwagę nie tylko notowania na giełdzie metali, lecz także zainteresowanie tego typu odp...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master