Skup ołowiu w Katowicach

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny? Zadzwoń
Numer telefonu do kontatku
+48 732 080 220
Abonament BDO Standard - 199 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO i 10 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Abonament BDO - Premium 399 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO i 25 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cena skupu ołowiu w Katowicach – od czego jest uzależniona?

Osoby dysponujące elementami wyjętymi z różnych urządzeń często zastanawiają się, od jakich czynników uzależniony jest cennik złomu ołowiu w Katowicach. Do najważniejszych z nich należy jakość i ilość tego odpadu. Przedsiębiorstwa oferujące skup produktów ołowianych mogą zaoferować różne ceny złomu ołowiu w Katowicach. Żeby ustalić ich wartość, warto wypełnić nasz formularz internetowy. To bezpłatne narzędzie, które służy do wyceny złomu ołowianego.
Ceny
Ołów pokablowy czysty 5,7 zł netto
Ołów czysty 5,6 zł netto
Ołów brudny 5,3 zł netto
Ołów z jutą 5,0 zł netto
Ołów odważniki 0,2 zł netto
Warunki współpracy

Jeśli ciekawi Cię, jakie czynniki oddziałują na ceny złomu ołowiu w Katowicach, odsyłamy Cię do innego akapitu na tej stronie. Teraz skupimy się na uśrednionych kwotach, które możesz spotkać na skupach złomu tego rodzaju odpadu. W ostatnim czasie notowania cen złomu ołowiu w Katowicach są dość stabilne. Utrzymują się one na poziomie 4-6,5 zł za 1 kg. Trudno precyzyjnie powiedzieć, ile kosztuje 1 kg ołowiu w Katowicach, bez podawania widełek, kiedy nie zna się rodzaju odpadu czy jego czystości. Dlatego odsyłamy do naszego cennika u góry strony lub zapraszamy do zamówienia darmowej wyceny.

W życiu każdego właściciela skupu złomu ołowiu w Katowicach przychodzi w końcu taki moment, że pragnie on zyskownie odsprzedać swoje odpady. Może to zrobić za pomocą specjalistycznych firm odpadowych, które świadczą odbiór oraz przewóz odpadów w kodzie 17 04 03. Czym się wyróżniamy? Posiadamy jedne z korzystniejszych cen ołowiu w skupie w Katowicach oraz zapewniamy szybką płatność nawet kolejnego dnia roboczego. Mamy zgodne z polskim prawem decyzje i pozwolenia dot. obrotu złomem ołowianym w Katowicach. Dzięki temu nie musisz się obawiać o kontrole z ochrony środowiska oraz wysokie kary administracyjne. Nasze usługi zamówisz za pomocą wyszukiwarki na stronie, na której obecnie się znajdujesz. Możesz również zdecydować się na tradycyjny kontakt telefoniczny, żeby zrealizować usługę skupu złomu ołowiu w Katowicach.

Złom ołowiany w Katowicach jest bardzo znaczącym czynnikiem, jeżeli chodzi o ekonomię produkcji ołowiu. Wpływa on na cykliczność obiegu tego surowca w gospodarce. Równie istotną rolę odgrywają rudy ołowiu, czyli jego źródła pierwotne (a nie wtórne). Pojawiają się one albo samodzielnie, albo jako takie rudy, w których ołów jest kopaliną towarzyszącą lub współistniejącą. Wymienia się cztery główne rodzaje rud, ze względu na ich skład mineralny. Są to rudy: • monometaliczne • ołowiowo-cynkowe • ołowiowo-srebrowe • polimetaliczne. Jeśli interesuje Cię skup złomu ołowiu w Katowicach to nie trać czasu! Zamów usługę już dzisiaj – telefonicznie lub pośrednio przez formularz zgłoszeniowy.

Niektórzy mają problem z tym, aby szybko wyszukać chętnych na kupienie od nich złom ołowiu. Dlatego z pomocą nadchodzi innowacyjna aplikacja odpadowa WasteMaster. Można ją odnaleźć w sklepie Apple oraz Play, jednak to nie wszystko, gdyż jest ona dostępna także na stronie app.wastemaster.pl. A więc można z niej korzystać zarówno z telefonu, jaki i z komputera stacjonarnego bądź laptopa. Posiada ona w swoim panelu przycisk „wystaw”, dzięki któremu nasz odpad wyląduje na giełdzie odpadowej, gdzie potencjalni kupujący będą mogli go zobaczyć. Od Ciebie zależy, w jaki sposób go scharakteryzujesz oraz jakie fotografie dodasz. Warto podać także lokalizację oraz dane kontaktowe, aby uprościć transakcję.

Rejestr BDO (Baza Danych Odpadowych) to system, w którym rejestrowane są wszystkie odpady – zarówno te wygenerowane, jak i przekazane następnie do utylizacji bądź odzysku. W związku z tym jest wiele formalności, które muszą być na bieżąco uzupełniane, aby wszystko przebiegało zgodnie z prawem. Podmioty takie jak skupy złomu ołowiu w Katowicach oraz inne przedsiębiorstwa, które generują odpady w postaci złomu ołowiu, muszą wpisywać do ewidencji odpady. Każdy z nich ma swój kod. Jaki jest kod na ołów? To pierwiastek włączony do grupy 17, a dokładniej 17 04 03.

Zastanawiałeś się kiedyś, co może wpływać na cenę ołowiu na złomie w Katowicach? Istnieje kilka kryteriów, które na nią oddziałują, ale jednym z bardziej znaczących są fluktuacje na giełdzie metali. To właśnie w sporej mierze od nich uzależniona jest obowiązująca cena ołowiu w skupie w Katowicach. Oczywiście nie jest to jedyny parametr, który kształtuje stawki. Poza notowaniami giełdowymi ważne są również inne aspekty mające wpływ na cenę ołowiu w skupie w Katowicach, np. waga odpadu, jego rodzaj czy zapotrzebowanie rynkowe na tego typu surowiec. Wszelkie wspomniane wyżej czynniki są płynne, dlatego nie ma co się dziwić, że cena ołowiu na złomie w Katowicach również przybiera różne wartości. Osoby, które przymierzają się do sprzedaży tego metalu powinny przeanalizować rynek pod kątem dokładnych kwot. Można to zrobić za pomocą naszego cennika i odpowiedzieć sobie na pytanie „ile kosztuje 1 kg ołowiu w Katowicach”.
Nie znalazłeś oferty jakiej potrzebujesz?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość nie jest Ci obojętna - skontaktuj się z nami. W aplikacji WasteMaster znajdziesz skup złomu w Katowicach, który spełni oba te oczekiwania. Sprawdź i przekonaj się, że warto!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie oddać ołów?
10-11-2022
Gdzie oddać ołów?

Gdzie można oddać złom ołowiu, którego chcemy się pozbyć? Niektórzy nie wiedzą, że można jeszcze na tym zarobić! Wszystko będzie zależało od tego, co posiadamy oraz w jakich ilo...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg ołowiu?
13-10-2022
Ile kosztuje 1 kg ołowiu?

Jeżeli zastanawiasz się, ile kosztuje 1 kg ołowiu, to musisz wiedzieć, że ta stawka kształtuje się nieco inaczej każdego dnia i zależy między innymi od regionu Polski czy rodzaj...

Więcej -->

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Recykling złomu ołowianego. Twój odpad jest potrzebny!
09-11-2022
Recykling złomu ołowianego. Twój odpad jest potrzebny!

Troska o czystą i zadbaną planetę powinna towarzyszyć nam na każdym kroku, również w trakcie gromadzenia złomu ołowianego. Czy wiedziałeś, że tego typu odpady posiadają jeden z ...

Więcej -->
Skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje
04-05-2022
Skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje

Klienci indywidualni i firmowi dysponujący sporą ilością odpadów, często poszukują wiedzy z zakresu skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje, które war...

Więcej -->
Cena złomu ołowiu
14-07-2021
Cena złomu ołowiu

Niska lub wysoka cena złomu ołowiu jest uzależniona od różnych czynników. Należy wziąć pod uwagę nie tylko notowania na giełdzie metali, lecz także zainteresowanie tego typu odp...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master