Skup metali kolorowych - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Waliszewie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jak wysokie są ceny skupu metali kolorowych w Waliszewie?

Wysokość cen skupu metali kolorowych w Waliszewie różni się w zależności od zmiennych czynników. Na jej wygląd wpływa masa złomu, jego rodzaj, Twoja lokalizacja, ale i wysokość popytu na dany surowiec. Najlepiej to widać w naszym cenniku, który znajdziesz pod podanym linkiem - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-metali-kolorowych. Przykładem, który doskonale obrazuje rozbieżność cen na rynku złomu jest miedź milbera, za którą zapłacić należy ok. 35 zł/kg oraz ołowiane odważniki, które kosztują 70 gr/kg. Kolejnym cennym materiałem jest mosiądz, za którego poprodukcyjną wersję w klasie M-63, zapłacimy 26 zł/kg, podobnie jak za samą mosiężną blachę - 25 zł/kg. A za taki złom stali chromowanej już jedynie 1,2 zł/kg. Wszystko zależy od rodzaju złomu, którym dysponujesz. W WasteMaster możemy Ci zagwarantować, że skupy złomu kolorowego w Waliszewie, z którymi współpracujemy są uczciwe i legalne. Możesz na nas polegać!

Jak zamówić wywózkę do skupu złomu kolorowego w Waliszewie?

Najprostszym sposobem na zamówienie usługi wywozu do skupu złomu metali kolorowych w Waliszewie jest skorzystanie z WasteMaster. Jesteśmy w stanie Ci pomóc w wyszukaniu najkorzystniejszej oferty i to w sposób, jaki jest dla Ciebie wygodniejszy. Pierwszą opcją zamówienia odbioru kolorowego złomu jest rozmowa telefoniczna. Na naszej witrynie w interesującej Cię usłudze, znajdziesz numer telefonu do naszego konsultanta. Posiada on dużą wiedzę z zakresu skupów metali kolorowych w Waliszewie, ale i z zakresu handlu odpadami. Przekaż mu dokładne informacje na temat swojego odpadu, a także Twoje wymagania i to koniec! Zamieści on w Twoim imieniu ogłoszenie w naszej aplikacji i będzie koordynował całość zamówienia – możesz się do niego zwrócić z każdą wątpliwością. Jeśli wolisz ominąć etap rozmowy telefonicznej – skorzystaj sam z naszej aplikacji. Dodaj swoje ogłoszenie, zamieść zdjęcie, podaj lokalizację oraz dane odpadu i poczekaj chwilkę! Twój indywidualny Opiekun Klienta będzie przekierowywał najlepsze ogłoszenia wywozu do skupów metali kolorowych w Waliszewie do Ciebie. Jeśli już zdecydujesz się na którąś z ofert – daj znać Opiekunowi Klienta lub zaznacz to w aplikacji, a resztą zajmą się nasi eksperci. Ustalą terminy i dokonają finalizacji umowy.

Ważne informacje na temat wywozu odpadów do skupu złomu metali kolorowych w Waliszewie

Jeśli już zdecydujesz się na skorzystanie z oferty jakiegoś skupu złomu kolorowego w Waliszewie, nie zostajesz sam z doprowadzeniem procesu do końca. Twój Opiekun Klienta zajmie się określeniem, w zgodzie z Tobą i skupem, daty realizacji usługi oraz zamknie Twoje ogłoszenie w aplikacji. W zależności od tego, jaki rodzaj odpadu posiadasz, taki transport do skupu złomu kolorowego w Waliszewie zostanie zrealizowany. Od tego, jaką ilością metalu dysponujesz, zależeć będzie, czy podstawiony zostanie samochód HDS lub też ile kontenerów dostarczy ekipa wywozowa. Zdaj się na pracowników WasteMaster i nie przejmuj się takimi detalami!

Dokumenty potrzebne przy organizacji wywozu złomu

Do sfinalizowania i zalegalizowania wywozu odpadów do skupu złomu kolorowego w Waliszewie potrzebne są formularze potwierdzające całą transakcję. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem mającym gospodarstwo do 75 ha, musisz ewidencjonować odpady w systemie BDO. Służy to kontroli produkcji i utylizacji śmieci. Dodatkowo musisz uzupełnić Kartę Przekazania Odpadu, gdzie zamieścisz swoje dane, informacje o odpadzie i pojeździe, który go zabiera. Jest to podstawa legalnego przewozu. Osoby fizyczne muszą jedynie pokazać dowód tożsamości, a przedstawiciel skupu złomu kolorowego w Waliszewie powinien mu wystawić Formularz Przekazania Odpadu. Dodatkowo należy wypełnić KEO. Karta Ewidencji Odpadów stanowi dowód w razie kontroli policyjnej. Formalności jest dość sporo, jednak nie przejmuj się - WasteMaster pomoże Ci ze wszystkim!

Przygotowanie złomu – jak najlepiej to zrobić?

Musisz pamiętać, że jeśli przekazujesz swoje odpady do skupu złomu kolorowego w Waliszewie to muszą być one prawidłowo przygotowane. Jeżeli ładunek będzie stanowił zagrożenie dla ekipy wywożące złom – może on zostać nieodebrany. Bardzo istotne jest zabezpieczenie pozostałości i ewentualne pocięcie go na mniejsze i łatwiejsze w transporcie elementy. Warto również wspomnieć o segregacji różnego rodzaju złomu metali kolorowych. Nie mogą być one za bardzo zabrudzone oraz nie mogą zawierać elementów niemetalowych, których skupy metali kolorowych w Waliszewie nie przerobią.

Które typy złomu od Ciebie odbierzemy?

Nasza firma zajmuje się wyszukiwaniem najlepszych ofert transportu i skupu złomu metali kolorowych w Waliszewie. Więc na podstawie naszych wcześniejszych zleceń możemy wyróżnić odpady, które firmy od Ciebie zabiorą. W przypadku złomu panuje swoista dowolność - odbierzemy wszystko! Nie zapomnij o właściwym określeniu rodzaju pozostałości. Przykładami materiałów, które skup złomu metali kolorowych w Waliszewie od Ciebie przyjmie, są: aluminiowe puszki, niesortowane aluminium, miedź wszystkich typów, pobiał, brąz magnetyczny i niemagnetyczny, cynk lub stal kwasową. Są to jedynie nieliczne przykłady, więc jeśli nie wymieniony został typ Twojego złomu - nie przejmuj się, jego też wywieziemy!

Odbiór złomu i wywóz do skupu metali kolorowych w Waliszewie - jak to zorganizować?

Transport złomu metalowego do skupu, to niejako obowiązek i właścicieli przedsiębiorstw i osób fizycznych. Zakazane jest wyrzucanie odpadów tego rodzaju w losowe miejsca, a punkty typu PSZOK nie są w stanie przyjmować takich ilości śmieci. To zadanie należy do skupów metali kolorowych w Waliszewie, aby Twój złom został właściwie zutylizowany i w miarę możliwości poddany recyklingowi. Właśnie ze względu na ostatni argument warto wywozić złom do skupów - można go jeszcze użyć w naprawdę przydatny sposób! Jeśli chcesz zorganizować odbiór złomu i wywóz do skupu metali kolorowych w Waliszewie - doczytaj tekst do końca!

Ile zapłacisz za usługi WasteMaster?

Usługi WasteMaster są w całości darmowe. Naszym celem jest satysfakcja klienta i użytkownika aplikacji. Bezpłatne usługi mają na celu zachęcenie do korzystania z WasteMaster i tym samym zoptymalizowania swojej gospodarki odpadowej. Więc Opiekun Klienta, oszacowanie ceny złomu, korzystanie z aplikacji etc. - jest kompletnie za darmo. Znajdź z nami najkorzystniejszy skup złomu metali kolorowych w Waliszewie i nie przejmuj się odpadami!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Solidna usługa - wywiązali się ze swoich zobowiązań, włącznie z wyszukaniem dla mnie najtańszego skupu metali kolorowych w Waliszewie.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jestem usatysfakcjonowana usługami świadczonymi przez WasteMaster - zrobili dobrą wycenę mojego pobiału miedzi i wyszukali naprawdę dobry skup metali kolorowych w Waliszewie.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Bardzo wartościowa usługa. Szanuję swój czas, dlatego nie lubię go marnować na bezsensowne wyszukiwanie skupów metali kolorowych w Waliszewie - przecież się na tym nie znam! Dlatego zwróciłam się do WasteMaster - zawsze wyszukają dla mnie coś ciekawego!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Na pewno polecę WasteMaster innym! Wartościowa usługa, skierowana nie tylko do właścicieli firm. Znaleźli dla mnie skup złomu metali kolorowych w Waliszewie, z którego jestem bardzo zadowolona. Samodzielnie pewnie nigdy bym go nie znalazła!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Polecam mocno! Użyteczna usługa, przyśpieszająca obrót złomem!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Ceny złomu kolorowego
12-11-2021
Ceny złomu kolorowego

Posiadanie wiedzy na temat tego, jakie są aktualne ceny złomu kolorowego, może być przydatne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Popularny złom kolorowy to ogó...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon