Skup metali kolorowych - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Jabłonnie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Dokumenty potrzebne przy organizacji wywozu złomu

Do sfinalizowania i zalegalizowania wywozu odpadów do skupu złomu kolorowego w Jabłonnie potrzebne są formularze potwierdzające całą transakcję. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem posiadającym gospodarstwo do 75 ha, musisz ewidencjonować odpady w systemie BDO. Służy to kontroli produkcji i utylizacji śmieci. Dodatkowo musisz uzupełnić Kartę Przekazania Odpadu, gdzie zamieścisz swoje dane, informacje o odpadzie i pojeździe, który go zabiera. Jest to podstawa legalnego przewozu. Osoby fizyczne muszą jedynie okazać dowód tożsamości, a przedstawiciel skupu złomu kolorowego w Jabłonnie powinien mu wystawić Formularz Przekazania Odpadu. Dodatkowo trzeba wypełnić KEO. Karta Ewidencji Odpadów stanowi dowód w razie kontroli policyjnej. Formalności jest dość dużo, jednak nie przejmuj się - WasteMaster pomoże Ci ze wszystkim!

Jak przygotować złom do transportu?

Przede wszystkim musi być on właściwie zabezpieczony. Skupu złomu kolorowego w Jabłonnie czasem odmawiają przewozu niebezpiecznych elementów metalowych. Pamiętaj o bezpieczeństwie swoim, ale i ekipy transportowej. Muszą być także posegregowane - jest to wielkie ułatwienie dla skupu metali kolorowych w Jabłonnie. Jeśli są jakkolwiek zanieczyszczone - należy zanieczyszczenia usunąć, a jeśli się da, to dłuższe elementy pociąć, tak aby ułatwić pracę firmie przewozowej.

Jakie metale kolorowe zostaną odebrane w ramach usług?

Metale kolorowe dzielimy zazwyczaj na złom metali nieżelaznych i stopy metali. Dodatkowo wyróżnia się złom użytkowy. Przykładowymi materiałami, które zostaną przyjęte w skupie złomu metali kolorowych w Jabłonnie są: puszki aluminiowe, aluminium niesortowane, profile, aluminium energetyczne, miedź (najróżniejszych rodzajów, np. milbera, pobiał, wiór, kawałkowa etc.), ołów (czysty, brudny, odważniki), mosiądz (żółty, pobiał, wióry, chłodnice), brąz (niemagnetyczny, magnetyczny), cynk czy stal typu kwasowego (kwasówka, wióry, gary). Te wszystkie odpady zabierzemy w ramach naszych usług. Jeżeli posiadasz inny rodzaj złomu, który chcesz przetransportować do skupu złomu metali kolorowych w Jabłonnie – skontaktuj się z nami – z pewnością coś wymyślimy!

Szczegóły transportu do skupu złomu metali kolorowych w Jabłonnie

W momencie, gdy wybierzesz określony skup złomu kolorowego w Jabłonnie, Twój Opiekun Klienta ustali termin realizacji wywozu oraz sfinalizuje proces (zamknie Twoje ogłoszenie w aplikacji). Wszystkie dane na temat Twojego zlecenia otrzymasz na skrzynkę mailową. Zależnie od tego, jaki odpad posiadasz, taki sposób transportu do skupu złomu kolorowego w Jabłonnie zostanie wykorzystany. Jeśli masz spore ilości złomu - potrzebny będzie pojazd HDS, a jeśli potrzebujesz kontener - istnieje możliwość wynajmu. O tym, jaka strategia zostanie wybrana w Twoim przypadku, zadecyduje specjalista z WasteMaster - nie potrzebujesz wiedzieć wszystkiego!

Jak najkorzystniej zorganizować wywóz do skupu metali kolorowych w Jabłonnie?

Jeśli posiadasz spore ilości złomu kolorowego - ten tekst powstał właśnie dla Ciebie! Metalowe odpady są dość problematyczne, zwłaszcza ze względu na swoje gabaryty - nie mogą być gromadzone w nieskończoność, ponieważ w końcu kończy się miejsce! Dlatego przedsiębiorcy i osoby prywatne są zobligowane do wywożenia swoich odpadów do skupów metali kolorowych w Jabłonnie. Nie wolno wyrzucać takich śmieci w losowe miejsca, ponieważ ich rozkład może trwać setki lat. Dodatkowo mogą one stanowić zagrożenie dla innych, a ich skład jest przecież bardzo cenny. Marnotrawstwem byłoby wyrzucanie złomu. Aplikacja WasteMaster jest bardzo efektywna jeśli chodzi o znajdowanie korzystnych skupów metali kolorowych w Jabłonnie - chcesz wiedzieć więcej? Czytaj do końca!

Ile zapłacisz za usługi WasteMaster?

Usługi WasteMaster są całkowicie darmowe. Naszym celem jest zadowolenie klienta i użytkownika aplikacji. Bezpłatne usługi mają na celu skłonienie do korzystania z WasteMaster i tym samym zoptymalizowania swojej gospodarki odpadowej. Więc Opiekun Klienta, wycena złomu, korzystanie z aplikacji etc. - jest kompletnie za darmo. Znajdź z nami najkorzystniejszy skup złomu metali kolorowych w Jabłonnie i nie przejmuj się odpadami!

Jak zamówić wywózkę do skupu złomu kolorowego w Jabłonnie?

Najprostszym sposobem na zamówienie usługi wywozu do skupu złomu metali kolorowych w Jabłonnie jest skorzystanie z WasteMaster. Jesteśmy w stanie Ci pomóc w wyszukaniu najkorzystniejszej oferty i to w sposób, jaki jest dla Ciebie wygodniejszy. Pierwszą opcją zamówienia wywozu kolorowego złomu jest rozmowa telefoniczna. Na naszej witrynie w interesującej Cię usłudze, znajdziesz numer telefonu do naszego pracownika. Posiada on dużą wiedzę z zakresu skupów metali kolorowych w Jabłonnie, ale i z zakresu całego rynku odpadowego. Przekaż mu dokładne informacje na temat złomu, a także Twoje wymagania i to koniec! Zamieści on w Twoim imieniu ogłoszenie w naszej aplikacji i będzie koordynował całość procesu – możesz się do niego zwrócić w każdej chwili. Jeśli wolisz ominąć moment rozmowy telefonicznej – skorzystaj sam z naszej aplikacji. Dodaj swoje ogłoszenie, zamieść zdjęcie, podaj lokalizację oraz parametry odpadu i poczekaj chwilkę! Twój personalny Opiekun Klienta będzie przekierowywał najlepsze ogłoszenia przewozu do skupów metali kolorowych w Jabłonnie do Ciebie. Jeśli już podejmiesz decyzję o tym, że chcesz skorzystać, z którejś z ofert – daj znać Opiekunowi Klienta lub zaznacz to w aplikacji, a resztą zajmą się nasi eksperci. Ustalą terminy i dokonają finalizacji umowy.

Jak wysokie są ceny skupu metali kolorowych w Jabłonnie?

Wysokość cen skupu metali kolorowych w Jabłonnie różni się w zależności od zmieniających się czynników. Na jej wygląd wpływa ilość złomu, jego rodzaj, Twoja lokalizacja, ale i wysokość popytu na dany rodzaj metalu. Najlepiej to widać w naszym cenniku, który znajdziesz pod podanym linkiem - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-metali-kolorowych. Przykładem, który świetnie obrazuje rozbieżność cen na rynku metalami jest miedź milbera, za którą zapłacić należy ok. 35 zł/kg oraz ołowiane odważniki, które kosztują 70 gr/kg. Kolejnym pożądanym materiałem jest mosiądz, za którego poprodukcyjną wersję w typie M-63, zapłacimy 26 zł/kg, podobnie jak za samą mosiężną blachę - 25 zł/kg. A za taki złom stali chromowanej już jedynie 1,2 zł/kg. Wszystko zależy od rodzaju złomu, który posiadasz. W WasteMaster możemy Ci zagwarantować, że skupy złomu kolorowego w Jabłonnie, z którymi współpracujemy są uczciwe i legalne. Możesz na nas polegać!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Warto korzystać! Dzięki aplikacji bez kłopotów znalazłem usługi skupu metali kolorowych w Jabłonnie. I w ten sposób pozbyłem się prawie tony aluminium!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Fajna sprawa - naprawdę są pomocni w znajdywaniu najkorzystniejszych skupów złomu metali kolorowych!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dobra obsługa, uprzejmy konsultant na linii wyszukał dla mnie najbliższy skup złomu kolorowego w Jabłonnie, do którego mogłem oddać aluminiowe puszki. Stąd ocena 5 na 5 gwiazdek!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Lubię mieć wybór, dlatego jeśli mam do zutylizowania aluminiowe puszki, telefonuję do WasteMaster i pytam o skupy złomu kolorowego w Jabłonnie. Otrzymuję listę na maila i mogę losowo wybierać! Polecam ich usługi zwłaszcza zabieganym!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Super usługa, warto korzystać podczas organizacji wywozu kolorowego złomu.

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Ceny złomu kolorowego
12-11-2021
Ceny złomu kolorowego

Posiadanie wiedzy na temat tego, jakie są aktualne ceny złomu kolorowego, może być przydatne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Popularny złom kolorowy to ogó...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon