Skup metali kolorowych - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Tucholi

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jak najkorzystniej zorganizować wywóz do skupu metali kolorowych w Tucholi?

Jeśli masz spore ilości złomu kolorowego - ten tekst został stworzony właśnie dla Ciebie! Metalowe odpady są dość kłopotliwe, zwłaszcza ze względu na swoje gabaryty - nie mogą być przechowywane w nieskończoność, ponieważ w końcu kończy się miejsce! Dlatego przedsiębiorcy i osoby fizyczne są zobligowane do wywożenia swoich odpadów do skupów metali kolorowych w Tucholi. Nie wolno wyrzucać takich śmieci w losowe miejsca, ponieważ ich rozkład może trwać setki lat. Dodatkowo mogą one stanowić zagrożenie dla innych, a ich skład jest przecież bardzo porządany. Marnotrawstwem byłoby gromadzenie złomu. Aplikacja WasteMaster jest bardzo efektywna jeśli chodzi o znajdowanie korzystnych skupów metali kolorowych w Tucholi - chcesz wiedzieć więcej? Czytaj do końca!

Ile zapłacisz za usługi WasteMaster?

Usługi WasteMaster są w całości darmowe. Naszym celem jest zadowolenie klienta i użytkownika aplikacji. Bezpłatne usługi mają na celu skłonienie do korzystania z WasteMaster i tym samym zoptymalizowania swojej gospodarki odpadowej. Więc Opiekun Klienta, wycena złomu, korzystanie z aplikacji etc. - jest kompletnie za darmo. Znajdź z nami najkorzystniejszy skup złomu metali kolorowych w Tucholi i nie przejmuj się odpadami!

W jaki sposób zamówić wywóz odpadów do skupu złomu kolorowego w Tucholi?

Najszybszym sposobem na zamówienie usługi transportu do skupu złomu metali kolorowych w Tucholi jest skorzystanie z aplikacji WasteMaster. Można to zrobić na dwa sposoby: albo samodzielnie dodając ogłoszenie albo wykorzystując pomoc konsultanta. Jeśli wolimy porozmawiać z ekspertem, trzeba wejść w interesującą nas kategorię i wykonać telefon pod podany numer. Podczas rozmowy należy udzielić najważniejszych informacji na temat swojego złomu i preferencji co do skupu metali kolorowych w Tucholi. Następnie konsultant doda w Twoim imieniu ofertę w aplikacji, a w kilka chwil na Twojego maila przyjdzie lista ofert wraz z wyceną odpadu. Drugą możliwością jest samodzielne korzystanie z aplikacji, dodanie ogłoszenia, zdjęcia, danych odpadu etc. W tym wypadku Opiekun Klienta, będzie kierował do Ciebie najtrafniejsze oferty skupów metali kolorowych w Tucholi. W obu przypadkach, nie jesteś związany żadną umową - równie dobrze możesz nie wybrać żadnych z zamieszczonych ofert! Czuwają nad Tobą eksperci z zakresu runku odpadowego, więc z pewnością wyszukają dla Ciebie coś odpowiedniego, jednak nie czuj presji, możesz się zrezygnować bez konsekwencji w każdej chwili! Opiekun Klienta służy pomocą oraz doprowadza proces do końca - ustala terminy realizacji usługi etc.

Jakie formalności musisz spełnić, żeby wywieźć legalnie swój złom?

Jeśli jesteś właścicielem firmy lub rolnikiem posiadającym do 75 ha ziemi – jestem prawnie zobowiązany do prowadzenia ewidencji odpadowej w ramach. W związku z tym musisz regularnie zdawać sprawozdanie z tego, ile złomu wytworzyłeś oraz władze muszą uzyskać zapewnienie ze skupów, że Twoje śmieci zostały prawidłowo przetworzone. Dodatkowo każdy musi wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która w razie kontroli będzie stanowiła dokument, potwierdzający legalność Twojej gospodarki odpadowej. Przed samym przekazaniem złomu, pracownikowi skupu złomu kolorowego w Tucholi musisz oddać KPO (osoby prywatne muszą okazać jedynie dowód tożsamości). Karta Przekazania Odpadu musi zawierać dane Twoje i na temat Twojego złomu, Twojego przedsiębiorstwa oraz dane pojazdu, który zabiera ładunek. Ten druk ma z kolei zapewnić legalny przewóz odpadów do skupów. Jako osoba fizyczna otrzymasz od firmy wywożącej pozostałości do skupu złomu kolorowego w Tucholi FPO. Formularz Przekazania Odpadu zawierający dane na temat przekazanych metali i dowód całej transakcji.

Jak przygotować złom do przewozu?

Należy mieć na uwadze, że skupy złomu kolorowego w Tucholi muszą otrzymać niezmieszany odpad. Nie może on również stanowić zagrożenia dla ekipy przewożącej metale. Jeśli masz możliwość i widzisz, że posiadasz dużo długich elementów - przytnij je, to z pewnością ułatwi pracę skupom. Dodatkowo skup metali kolorowych w Tucholi musi otrzymać oczyszczone metale - chodzi oczywiście o zabrudzenia zewnętrzne, nie o skład. Pamiętajmy o tym, że większość uczciwych skupów będzie zadawać pytania na temat źródła wytworzenia danego metalu, tak aby uniknąć sytuacji, gdzie będą przerabiać skradzione surowce.

Wywóz odpadów do skupu złomu metali kolorowych w Tucholi - co jeszcze musisz wiedzieć?

W momencie, kiedy wybierzesz usługę konkretnego skupu złomu kolorowego w Tucholi nie kończy się nasze wsparcie! Opiekun Klienta przydzielony do Twojego zlecenia, ustala termin realizacji usługi oraz zamyka Twoją ofertę w aplikacji. Data jest oczywiście ustalana w zgodzie z dyspozycyjnością skupu i Twoimi preferencjami. To, jaką ilość złomu posiadasz będzie determinowało rodzaj transportu do skupu złomu kolorowego w Tucholi. Czasami przyda się bardziej samochód typu HDS, a czasem parę kontenerów. Jednak to już nie Twoje zmartwienie - eksperci WasteMaster w porozumieniu ze skupem wszystko zorganizują.

Rodzaje złomu, które zabieramy

Ogólnie istnieje podział złomu na nieżelazny, użytkowy i stopy metali. Mimo to, zorganizujemy odbiór wszystkich rodzajów metali. Skupy złomu metali kolorowych w Tucholi, z którymi nawiązujemy współpracę wezmą od Ciebie m.in.: puszki aluminiowe, niesortowane aluminium, wszelką miedź, mosiądz, brąz magnetyczny, niemagnetyczny, cynk, stal kwasową czy ołów. Nawet jeśli Twój typ nie został wyżej wymieniony, nie przejmuj się - skupy złomu metali kolorowych w Tucholi przyjmą naprawdę najróżniejsze materiały - tylko muszą być posegregowane!

Jak wyglądają ceny skupu metali kolorowych w Tucholi?

To, jak będzie wyglądać cena skupu metali kolorowych w Tucholi zależy od wielu czynników. Ilość odpadu, jego rodzaj, Twój adres oraz sytuacja na rynku handlu odpadami, ostatecznie kształtują cenę za usługę wywozu i utylizacji. Warto zajrzeć na naszą stronę, gdzie zamieściliśmy obszerny cennik - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-metali-kolorowych. Wynika z niego, że najwyższe ceny dotyczą miedzi milbera, bo aż 35 zł/kg. Duże ceny są również w przypadku płaskowników czy trakcji miedzianej – 33,8 zł/kg. Złom miedziany jest najdroższy, ale oprócz niego ceny mosiądzu są stosunkowo duże: za mosiądz poprodukcyjny klasy M-63 zapłacimy ponad 26 zł/kg, a za mosiężne blachy – 25 zł/kg. Stosunkowo nisko plasują się np. odważniki ołowiane, które kosztują 70 gr/kg oraz złom stali chromowej: 1,2 zł/kg. Zatem różnice w zależności od typu odpadu, są zauważalne. Zanim wybierzemy konretną usługę skupu złomu kolorowego w Tucholi należy się upewnić, co do rodzaju naszego złomu i zasad panujących w danej placówce. Uczciwy skup nie weźmie odpadu pochodzącego z nieznanego źródła, ponieważ mógł on zostać skradziony – na to również warto zwracać uwagę.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie orientowałam się za bardzo w cenach skupu metali kolorowych w Tucholi, dlatego zdecydowałam się na tę współpracę. Bezpłatnie otrzymałam wycenę miedzianych wiórów oraz na maila wysłano mi wykaz skupów, z których opłaca się skorzystać. Polecam niezmiernie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że miałam szansę skorzystać z tych usług, są naprawdę użyteczne i dzięki nim oszczędziłam mnóstwo czasu, który normalnie zmarnowałabym na szukanie skupu złomu kolorowego w Tucholi.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dobra obsługa, uprzejmy konsultant na linii wyszukał dla mnie najkorzystniejszy skup złomu kolorowego w Tucholi, do którego mogłem oddać aluminiowe puszki. Moim zdaniem 5 na 5 gwiazdek!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że miałam okazję skorzystać z tych usług, są naprawdę pomocne i dzięki nim oszczędziłam dużo czasu, który normalnie zmarnowałabym na poszukiwania skupu złomu kolorowego w Tucholi.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecam skorzystać z ich aplikacji, naprawdę działa! Nawet nie musiałem jej pobierać na telefon - parę kliknięć i już wiem, które skupy złomu metali kolorowych w Tucholi, są warte brania pod uwagę!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Ceny złomu kolorowego
12-11-2021
Ceny złomu kolorowego

Posiadanie wiedzy na temat tego, jakie są aktualne ceny złomu kolorowego, może być przydatne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Popularny złom kolorowy to ogó...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon