Skup metali kolorowych - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Przasnyszu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

W jaki sposób najlepiej zorganizować odbiór odpadu i wywóz do skupu metali kolorowych w Przasnyszu?

Nieważne czy posiadasz przedsiębiorstwo, czy jesteś osobą fizyczną, z pewnością stanąłeś kiedyś twarzą w twarz z problemem utylizacji złomu. Jest to dość problematyczny rodzaj odpadów, ze względu na swoją objętość - nie da się go składować w nieskończoność i najczęściej trudno jest go przetransportować do skupu bez niczyjej pomocy. Warto jednak zaznaczyć, że każdy ma obowiązek wywozu tego rodzaju śmieci do skupu metali kolorowych w Przasnyszu. Jest to związane z względami ekologicznymi i prawnymi. Ponadto, pamiętaj o tym, że złom to bardzo cenny odpad (w zależności od składu), więc po prostu opłaca się oddawać go do skupu metali kolorowych w Przasnyszu. Jak znaleźć najlepszy z nich? Czytaj dalej, a z pewnością uzyskasz najważniejsze informacje!

W jaki sposób zamówić wywóz odpadów do skupu złomu kolorowego w Przasnyszu?

Najszybszym sposobem na zamówienie usługi transportu do skupu złomu metali kolorowych w Przasnyszu jest skorzystanie z aplikacji WasteMaster. Można to zrobić na dwa sposoby: albo samodzielnie dodając ogłoszenie albo korzystając z pomocy konsultanta. Jeśli wolimy rozmówić się z ekspertem, trzeba wejść w interesującą nas usługę i wykonać telefon pod podany numer. Podczas rozmowy należy udzielić najważniejszych informacji na temat swojego złomu i preferencji co do skupu metali kolorowych w Przasnyszu. Następnie konsultant doda w Twoim imieniu ofertę w aplikacji, a w kilka chwil na Twoją skrzynkę mailową przyjdzie lista ofert wraz z wyceną odpadu. Kolejną możliwością jest samodzielne korzystanie z aplikacji, dodanie zlecenia, zdjęcia, danych odpadu etc. W tym wypadku Opiekun Klienta, będzie kierował do Ciebie najkorzystniejsze oferty skupów metali kolorowych w Przasnyszu. W obu przypadkach, nie jesteś związany żadną umową - równie dobrze możesz nie wybrać żadnych z udostępnionych ofert! Czuwają nad Tobą specjaliści z zakresu runku odpadowego, więc z pewnością znajdą dla Ciebie coś odpowiedniego, jednak nie czuj presji, możesz się zrezygnować bez konsekwencji w każdej chwili! Opiekun Klienta służy pomocą oraz doprowadza proces do końca - ustala terminy realizacji usługi etc.

Jak przygotować złom do transportu?

Przede wszystkim musi być on właściwie zabezpieczony. Skupu złomu kolorowego w Przasnyszu czasem odmawiają przewozu stanowiących zagrożenie elementów metalowych. Pamiętaj o bezpieczeństwie swoim, ale i ekipy transportowej. Muszą być także posegregowane - jest to wielkie ułatwienie dla skupu metali kolorowych w Przasnyszu. Jeśli są jakkolwiek zanieczyszczone - należy zanieczyszczenia usunąć, a jeśli się da, to długie elementy pociąć, tak aby ułatwić pracę firmie przewozowej.

Jakie metale kolorowe zostaną odebrane w ramach usług?

Metale kolorowe dzielimy zazwyczaj na złom metali nieżelaznych i stopy metali. Dodatkowo wyróżnia się złom użytkowy. Przykładowymi surowcami, które zostaną przyjęte w skupie złomu metali kolorowych w Przasnyszu są: puszki aluminiowe, aluminium niesortowane, profile, aluminium energetyczne, miedź (typu milbera, pobiał, wiór, kawałkowa etc.), ołów (czysty, brudny, odważniki), mosiądz (żółty, pobiał, wióry, chłodnice), brąz (niemagnetyczny, magnetyczny), cynk czy stal typu kwasowego (kwasówka, wióry, gary). Te wszystkie odpady odbierzemy w ramach naszych usług. Jeżeli posiadasz inny rodzaj złomu, który chcesz przetransportować do skupu złomu metali kolorowych w Przasnyszu – zadzwoń do nas – z pewnością coś wymyślimy!

Ile zapłacisz za usługi WasteMaster?

Usługi WasteMaster są całkowicie darmowe. Naszym celem jest satysfakcja klienta i użytkownika aplikacji. Bezpłatne usługi mają na celu skłonienie do korzystania z WasteMaster i tym samym zoptymalizowania swojej gospodarki odpadowej. Więc Opiekun Klienta, wycena złomu, korzystanie z aplikacji etc. - jest kompletnie za darmo. Znajdź z nami najkorzystniejszy skup złomu metali kolorowych w Przasnyszu i nie martw się odpadami!

Jakie dokumenty musisz wypełnić, aby legalnie zutylizować złom?

Po to, aby zgodnie z prawem zutylizować metale w skupie złomu kolorowego w Przasnyszu należy wypełnić szereg formalności. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem mającym do 75 ha gospodarstwa, musisz prowadzić aktualną ewidencję odpadów w BDO. Także trzeba uzupełnić Kartę Przewozu Odpadów, która zawiera dane przedsiębiorstwa, odpadu i pojazdu, który zabiera złom. Ma to zapewnić bezpieczny transport, a samo BDO legalną produkcję i kontrolowaną utylizację odpadów. Ważnym elementem jest uzupełnienie Karty Ewidencji Odpadowej, która stanowi dowód w razie kontroli konkretnych służb. Przed wywozem do skupu złomu kolorowego w Przasnyszu osoby prywatne muszą pokazać dowód tożsamości, a następnie dostają FPO. Formularz Przekazania Odpadu jest dowodem na przeprowadzoną transakcję. Jak sam łatwo zauważyłeś, jest całkiem sporo formalności wokół przewozu złomu. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasz konsultant służy wsparciem.

Jak wysokie są ceny skupu metali kolorowych w Przasnyszu?

Wysokość cen skupu metali kolorowych w Przasnyszu różni się w zależności od zmieniających się czynników. Na jej wygląd wpływa masa złomu, jego rodzaj, Twoja lokalizacja, ale i wysokość popytu na dany rodzaj metalu. Najlepiej to widać w naszym cenniku, który znajdziesz pod podanym adresem - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-metali-kolorowych. Przykładem, który świetnie obrazuje rozbieżność cen na rynku metalami jest miedź milbera, za którą zapłacić należy ok. 35 zł/kg oraz ołowiane odważniki, które kosztują 70 gr/kg. Kolejnym pożądanym materiałem jest mosiądz, za którego poprodukcyjną wersję w klasie M-63, zapłacimy 26 zł/kg, podobnie jak za samą blachę - 25 zł/kg. A za taki złom stali chromowanej już tylko 1,2 zł/kg. Wszystko zależy od rodzaju złomu, którym dysponujesz. W WasteMaster możemy Ci zagwarantować, że skupy złomu kolorowego w Przasnyszu, z którymi współpracujemy są uczciwe i legalne. Możesz na nas polegać!

Ważne informacje na temat wywozu odpadów do skupu złomu metali kolorowych w Przasnyszu

Jeśli już zdecydujesz się na skorzystanie z usług jakiegoś skupu złomu kolorowego w Przasnyszu, nie zostajesz sam z finalizacją procesu. Twój Opiekun Klienta zajmie się określeniem, w zgodzie z Tobą i skupem, daty realizacji usługi oraz zamknie Twoje ogłoszenie w aplikacji. W zależności od tego, jaki typ odpadu posiadasz, taki transport do skupu złomu kolorowego w Przasnyszu zostanie zorganizowany. Od tego, jaką ilością metalu dysponujesz, zależeć będzie, czy podstawiony zostanie samochód HDS lub też ile kontenerów dostarczy ekipa wywozowa. Zdaj się na pracowników WasteMaster i nie przejmuj się takimi szczegółami!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Wysoka jakość usług - w parę chwil wyszukali dla mnie solidny skup złomu metali kolorowych w Przasnyszu i dokonali akuratnej wyceny stali chromowanej. Jestem bardzo usatysfakcjonowany!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Fajna sprawa - naprawdę są pomocni w wyszukiwaniu najkorzystniejszych skupów złomu metali kolorowych!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie przypuszczałam, że będę tak zadowolona z darmowej usługi. W dodatku cały czas miałam możliwość kontaktu z Opiekunem mojego zlecenia! Bardzo użyteczna rzecz!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie sądziłam, że współpraca z WasteMaster aż tak rozrusza moją firmę. Dzięki nowym klientom, mogę rozwijać swój skup metali kolorowych!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Jak dla mnie 5/5. Darmowa wycena aluminiowych profili + rozmowa z Opiekunem Klienta, a w dodatku znaleźli dla mnie całkiem dużo korzystnych skupów złomu metali kolorowych w Przasnyszu. Same plusy!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Ceny złomu kolorowego
12-11-2021
Ceny złomu kolorowego

Posiadanie wiedzy na temat tego, jakie są aktualne ceny złomu kolorowego, może być przydatne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Popularny złom kolorowy to ogó...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat