Skup metali kolorowych - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Celestynowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Odbiór i wywóz do skupu złomu kolorowego w Celestynowie - jak zamówić taką usługę?

WasteMaster to użyteczne narzędzie do organizacji transportu metali do skupu złomu metali kolorowych w Celestynowie. Z nami możesz zamówić tę usługę na dwa sposoby. Możesz wyszukać na naszej stronie numer telefonu (w interesującej Cię kategorii) i zadzwonić do konsultanta. Udziel mu najważniejszych informacji o swoim odpadzie i wyraź swoje preferencje. Opiekun w Twoim imieniu zamieści ogłoszenie w aplikacji i udostępni Ci wycenę odpadu wraz z listą interesujących ofert. Ty musisz jedynie wybrać odpowiedni skup metali kolorowych w Celestynowie - masz kompletną dowolność! Jeżeli nie potrzebujesz porozmawiać z konsultantem, możesz na własną rękę dodać ogłoszenie. Wykonaj zdjęcie, opisz złom, wybierz województwo - i tyle! Twój Opiekun Klienta będzie przekierowywał na Twoje konto najlepsze oferty od skupów. Pamiętaj, że niezależnie od tego, który wariant wybierzesz - nie jesteś sam, a Twoja ingerencja i zaangażowanie w cały proces mają być jak najmniejsze.

Jakie formalności musisz spełnić, żeby wywieźć legalnie swój złom?

Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem posiadającym do 75 ha ziemi – jestem prawnie zobligowany do prowadzenia ewidencji odpadowej w ramach. W związku z tym musisz na bieżąco zdawać sprawozdanie z tego, ile złomu wytworzyłeś oraz władze muszą uzyskać zapewnienie ze skupów, że Twoje śmieci zostały prawidłowo przetworzone. Dodatkowo każdy musi uzupełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która w razie kontroli będzie stanowiła druk, potwierdzający legalność Twojej działalności odpadowej. Przed samym przekazaniem złomu, przedstawicielowi skupu złomu kolorowego w Celestynowie musisz zwrócić KPO (osoby prywatne muszą okazać jedynie dowód tożsamości). Karta Przekazania Odpadu musi posiadać dane Twoje i na temat Twojego złomu, Twojego przedsiębiorstwa oraz dane pojazdu, który zabiera ładunek. Ten druk z kolei zapewnia legalny przewóz odpadów do skupów. Jako osoba fizyczna otrzymasz od firmy wywożącej pozostałości do skupu złomu kolorowego w Celestynowie FPO. Formularz Przekazania Odpadu zawierający informacje na temat przekazanych metali i dowód całej transakcji.

Jak wysokie są ceny skupu metali kolorowych w Celestynowie?

Wysokość cen skupu metali kolorowych w Celestynowie różni się w zależności od zmieniających się czynników. Na jej wygląd wpływa ilość złomu, jego rodzaj, Twoja lokalizacja, ale i wysokość popytu na dany rodzaj metalu. Najlepiej to widać w naszym cenniku, który znajdziesz pod podanym linkiem - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-metali-kolorowych. Przykładem, który świetnie obrazuje rozbieżność cen na rynku złomu jest miedź milbera, za którą zapłacić trzeba ok. 35 zł/kg oraz ołowiane odważniki, które kosztują 70 gr/kg. Kolejnym cennym materiałem jest mosiądz, za którego poprodukcyjną wersję w klasie M-63, zapłacimy 26 zł/kg, podobnie jak za samą mosiężną blachę - 25 zł/kg. A za taki złom stali chromowanej już jedynie 1,2 zł/kg. Wszystko zależy od rodzaju złomu, którym dysponujesz. W WasteMaster możemy Ci zagwarantować, że skupy złomu kolorowego w Celestynowie, z którymi współpracujemy są solidne i legalne. Możesz na nas polegać!

Jak wyglądają szczegóły wywozu do skupu złomu metali kolorowych w Celestynowie?

Jeśli już zdecydujesz się na konkretny skup złomu kolorowego w Celestynowie, Twój Opiekun Klienta dopełni finalizacji transakcji. Ustali termin realizacji usługi, zgodnie z Twoimi preferencjami i możliwościami skupu. Wówczas ustalony zostanie również sposób transportu złomu do placówki utylizacyjnej. Nie musisz się niczym przejmować – wszystkie informacje na temat Twojego zlecenia otrzymasz na skrzynkę mailową! W zależności od ilości Twojego odpadu, taki pojazd zostanie podstawiony: czy to będzie auto typu HDS lub też kontener. Można go wynająć na jakiś okres czasu, np. tydzień, tak aby spokojnie składować tam swoje odpady. Aby zorientować się, jaki sposób transportu do skupu złomu kolorowego w Celestynowie będzie najkorzystniejszy w Twoim przypadku, zadzwoń do naszych ekspertów.

Jakie metale kolorowe zostaną odebrane w ramach usług?

Metale kolorowe dzielimy zazwyczaj na złom metali nieżelaznych i stopy metali. Dodatkowo wyróżnia się złom użytkowy. Przykładowymi materiałami, które zostaną przyjęte w skupie złomu metali kolorowych w Celestynowie są: puszki aluminiowe, aluminium niesortowane, profile, aluminium energetyczne, miedź (typu milbera, pobiał, wiór, kawałkowa etc.), ołów (czysty, brudny, odważniki), mosiądz (żółty, pobiał, wióry, chłodnice), brąz (niemagnetyczny, magnetyczny), cynk czy stal typu kwasowego (kwasówka, wióry, gary). Te wszystkie odpady odbierzemy w ramach naszych usług. Jeżeli posiadasz inny rodzaj złomu, który chcesz przetransportować do skupu złomu metali kolorowych w Celestynowie – zadzwoń do nas – z pewnością coś wymyślimy!

Organizacja wywozu odpadów do skupu metali kolorowych w Celestynowie

Nieistotne czy jesteś przedsiębiorcą, czy osobą fizyczną – z pewnością spotkałeś się kiedyś z problemem wywozu i utylizacji złomu. Jest to dość kłopotliwy odpad, który zazwyczaj ze względu na swoje gabaryty, musi zostać wywieziony do np. skupu metali kolorowych w Celestynowie. Nie może on zalegać w Twoim zakładzie, ponieważ z czasem zacznie powodować coraz większe zagrożenie dla Ciebie i Twoich pracowników. Wyrzucony również nie może być w dowolne miejsce – to zagraża środowisku i jest zwyczajnie nielegalne. Z tego powodu musimy oddawać metale do skupów metali kolorowych w Celestynowie. Jak znaleźć najlepszą placówkę? Ile kosztuje wywóz do placówki utylizacyjnej? Czytaj dalej, a dowiesz się wszystkiego!

Ile zapłacisz za usługi WasteMaster?

Usługi WasteMaster są całkowicie darmowe. Naszym celem jest satysfakcja klienta i użytkownika aplikacji. Bezpłatne usługi mają na celu skłonienie do korzystania z WasteMaster i tym samym usprawniania swojej gospodarki odpadowej. Więc Opiekun Klienta, wycena złomu, korzystanie z aplikacji etc. - jest kompletnie za darmo. Znajdź z nami najlepszy skup złomu metali kolorowych w Celestynowie i nie przejmuj się odpadami!

Jak przygotować złom do przewozu?

Należy mieć świadomość, że skupy złomu kolorowego w Celestynowie muszą otrzymać posegregowany odpad. Nie może on również stanowić zagrożenia dla ekipy przewożącej metale. Jeśli masz możliwość i widzisz, że posiadasz dużo długich elementów - przytnij je, to z pewnością ułatwi zadanie skupom. Dodatkowo skup metali kolorowych w Celestynowie musi otrzymać oczyszczone metale - chodzi oczywiście o zabrudzenia zewnętrzne, nie o skład. Pamiętajmy o tym, że większość legalnych skupów będzie zadawać pytania na temat źródła wytworzenia danego metalu, tak aby uniknąć sytuacji, gdzie będą przerabiać skradzione surowce.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Jestem zadowolony z powyższej usługi, sam fakt, że jest ona za darmo i to w tak dobrej jakości, jest wyjątkowo pozytywny:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecam bardzo! Użyteczna usługa, przyśpieszająca obrót złomem!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster wywiozłem sporą ilość pobiału miedzi i znalazłem skup złomu kolorowego w Celestynowie, z którym nawiązałem stałą współpracę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Na pewno polecę WasteMaster znajomym! Wartościowa usługa, skierowana nie tylko do przedsiębiorców. Znaleźli dla mnie skup złomu metali kolorowych w Celestynowie, z którego jestem niezwykle zadowolona. Samodzielnie pewnie nigdy bym go nie znalazła!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Warto używać WasteMaster - są naprawdę rzetelni i posiadają aktualne informacje na temat skupów metali kolorowych w Celestynowie. Warto!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje
06-05-2022
Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje

Osoby dysponujące dużą ilością odpadów w postaci metali kolorowych i nieżelaznych powinny zainteresować się tematem skupu złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje. Z pon...

Więcej -->
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat