Skup metali kolorowych - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Halinowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Formalności związane z wywozem złomu

Aby dokonać legalnego przekazania odpadów metalowych do skupu złomu kolorowego w Halinowie, trzeba dopełnić kilku formalności. Przede wszystkim, jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem (z gospodarstwem powyżej 75 ha), musisz być widoczny w BDO. Tam koniecznie dokonuj regularnej ewidencji swoich śmieci. Ponadto wszyscy muszą wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która jest ważna podczas ewentualnej kontroli policyjnej. Osoby prywatne nie są zobligowane do wypełnienia KPO, wystarczy jedynie ich dowód tożsamości przy wywozie złomu. Jednak Karta Przekazania Odpadu jest istotna dla przedsiębiorców, zawiera dane o złomie, o firmie, a także o pojeździe, który zabiera Twoje odpady. Jest to warunek zgodnego z prawem przewozu metali. Ponadto osoby fizyczne muszą dostać Formularz Przekazania Odpadu od przedstawiciela skupu złomu kolorowego w Halinowie. Ma on być dowodem całego procesu . Jak sam widzisz kwestii formalnych jest dość sporo - nie bądź przerażony, w razie wszelkich wątpliwości możesz skontaktować się z WasteMaster!

Ile zapłacisz za usługi WasteMaster?

Usługi WasteMaster są w całości darmowe. Naszym celem jest satysfakcja klienta i użytkownika aplikacji. Bezpłatne usługi mają na celu zachęcenie do korzystania z WasteMaster i tym samym zoptymalizowania swojej gospodarki odpadowej. Więc Opiekun Klienta, wycena złomu, korzystanie z aplikacji etc. - jest kompletnie za darmo. Znajdź z nami najkorzystniejszy skup złomu metali kolorowych w Halinowie i nie martw się odpadami!

Odbiór złomu i wywóz do skupu metali kolorowych w Halinowie - jak to zorganizować?

Transport złomu metalowego do skupu, to niejako obowiązek i właścicieli przedsiębiorstw i osób fizycznych. Nie można wyrzucać odpadów tego rodzaju w losowe miejsca, a punkty typu PSZOK nie są w stanie przyjmować takich ilości śmieci. Jest to zadanie skupów metali kolorowych w Halinowie, aby Twój złom został właściwie zutylizowany i w miarę możliwości poddany recyklingowi. Właśnie ostatni argument stanowi powód, dla którego warto wywozić złom do skupów - można go jeszcze wykorzystać w naprawdę przydatny sposób! Jeśli chcesz zorganizować odbiór złomu i wywóz do skupu metali kolorowych w Halinowie - doczytaj artykuł do końca!

Ważne informacje na temat wywozu odpadów do skupu złomu metali kolorowych w Halinowie

Jeśli już zdecydujesz się na skorzystanie z usług jakiegoś skupu złomu kolorowego w Halinowie, nie zostajesz sam z finalizacją procesu. Twój Opiekun Klienta zajmie się określeniem, w porozumieniu z Tobą i skupem, daty realizacji usługi oraz zamknie Twoje ogłoszenie w aplikacji. W zależności od tego, jaki typ odpadu posiadasz, taki transport do skupu złomu kolorowego w Halinowie zostanie zorganizowany. Od tego, jaką ilością metalu dysponujesz, zależeć będzie, czy podstawiony zostanie pojazd HDS lub też ile kontenerów dostarczy ekipa wywozowa. Zdaj się na pracowników WasteMaster i nie przejmuj się takimi detalami!

Jak zamówić wywózkę do skupu złomu kolorowego w Halinowie?

Najprostszym sposobem na zamówienie usługi transportu do skupu złomu metali kolorowych w Halinowie jest skorzystanie z WasteMaster. Jesteśmy w stanie Ci pomóc w wyszukaniu najkorzystniejszej oferty i to w sposób, jaki jest dla Ciebie najwygodniejszy. Pierwszą opcją zamówienia wywozu kolorowego złomu jest rozmowa telefoniczna. Na naszej witrynie w interesującej Cię usłudze, znajdziesz numer telefonu do naszego pracownika. Posiada on dużą wiedzę z zakresu skupów metali kolorowych w Halinowie, ale i z zakresu całego rynku odpadowego. Przekaż mu dokładne informacje na temat złomu, a także Twoje wymagania i to koniec! Zamieści on w Twoim imieniu ogłoszenie w naszej aplikacji i będzie koordynował całość zamówienia – możesz się do niego zwrócić w każdej chwili. Jeśli wolisz ominąć etap rozmowy telefonicznej – skorzystaj sam z naszej aplikacji. Dodaj swoje ogłoszenie, zamieść zdjęcie, podaj lokalizację oraz parametry odpadu i poczekaj chwilkę! Twój indywidualny Opiekun Klienta będzie przekierowywał najlepsze ogłoszenia przewozu do skupów metali kolorowych w Halinowie do Ciebie. Jeśli już podejmiesz decyzję o tym, że chcesz skorzystać, z którejś z ofert – daj znać Opiekunowi Klienta lub zaznacz to w aplikacji, a resztą zajmą się nasi pracownicy. Ustalą terminy i doprowadzą proces do końca.

Rodzaje złomu, które zabieramy

Ogólnie dzielimy złom na nieżelazny, użytkowy i stopy metali. Mimo to, zorganizujemy odbiór wszystkich rodzajów metali. Skupy złomu metali kolorowych w Halinowie, z którymi współpracujemy wezmą od Ciebie m.in.: puszki aluminiowe, niesortowane aluminium, każdy rodzaj miedzi, mosiądz, brąz magnetyczny, niemagnetyczny, cynk, stal kwasową czy ołów. Nawet jeśli Twój typ nie został wyżej wymieniony, nie przejmuj się - skupy złomu metali kolorowych w Halinowie przyjmą naprawdę najróżniejsze surowce - byle były posegregowane!

Ceny skupu metali kolorowych w Halinowie

Na wysokość ceny skupu metali kolorowych w Halinowie, ma wpływ wiele czynników. Twoja lokalizacja, ilość metali, ich rodzaj, poziom zanieczyszczenia lub popyt na te surowce. Pełny ogląd na kwestie cen z pewnością da Ci cennik od WasteMaster dostępny pod poniższym linkiem - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-metali-kolorowych. Wyraźnie widać rozbieżności między np. miedzią milbera, która kosztuje ok. 35 zł/kg, a złomem stali chromowanej kupowanym za 1,2 zł/kg. Podobnie jest w sytuacji mosiądzu, który również jest cennym materiałem. Mosiądz poprodukcyjny klasy M-63 kosztuje 26 zł/kg, a za mosiężną blachę zapłacimy 25 zł/kg. Kontrą mogą być ołowiane odważniki, które sprzedaje się za 70 gr za kilogram. Zatem rozbieżności są bardzo widoczne. Wszystko jest zależne od rodzaju złomu, którym dysponujesz. Zanim zdecydujesz się na usługę danego skupu złomu kolorowego w Halinowie, upewnij się, że są transparentni i nie naliczają dodatkowych kosztów. WasteMaster współpracuje jedynie z legalnymi i uczciwymi skupami, które sprawdzają miejsce pochodzenia złomu (który może pochodzić z kradzieży). Dlatego warto rozpocząć z nami współpracę!

Jak przygotować złom do transportu?

Przede wszystkim musi być on właściwie zabezpieczony. Skupu złomu kolorowego w Halinowie czasem odmawiają przewozu stanowiących zagrożenie elementów metalowych. Pamiętaj o bezpieczeństwie swoim, ale i ekipy transportowej. Muszą być także posegregowane - jest to duże ułatwienie dla skupu metali kolorowych w Halinowie. Jeśli są jakkolwiek zabrudzone - należy zanieczyszczenia usunąć, a jeśli się da, to dłuższe elementy pociąć, tak aby ułatwić pracę firmie przewozowej.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Wysoka jakość usług - w parę chwil wyszukali dla mnie porządny skup złomu metali kolorowych w Halinowie i dokonali adekwatnej wyceny stali chromowanej. Jestem bardzo usatysfakcjonowany!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wysoka jakość usług - w parę chwil wyszukali dla mnie porządny skup złomu metali kolorowych w Halinowie i dokonali adekwatnej wyceny stali chromowanej. Jestem bardzo zadowolony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Serdecznie polecam - usługi są transparentne i rzetelne, a w razie pytań o ceny skupu metali kolorowych w Halinowie, zawsze można się zwrócić do Opiekuna Klienta:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zaoszczędziłam naprawdę masę czasu, korzystając z ich usług. W kilka minut dodałam ogłoszenie i po krótkim czasie otrzymałam kilka zgłoszeń od skupów złomu kolorowego w Halinowie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki aplikacji WasteMaster, znalazłam skup złomu kolorowego w Halinowie, który został moim stałym partnerem biznesowym. Polecam mocno ich usługi!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Ceny złomu kolorowego
12-11-2021
Ceny złomu kolorowego

Posiadanie wiedzy na temat tego, jakie są aktualne ceny złomu kolorowego, może być przydatne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Popularny złom kolorowy to ogó...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat