Warszawa - Skup aluminium | WasteMaster

Skup aluminium w Warszawie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Złom aluminium – cena skupu w Warszawie

Ceny skupu aluminium w Warszawie mogą ulegać zmianom z tygodnia na tydzień w zależności od tego, w jaki sposób kształtuje się sytuacja na światowej giełdzie metali. Jeśli chcemy być na bieżąco z aktualnie obowiązującymi stawkami, musimy monitorować rynek. Dla wielu może być to męczące i żmudne, dlatego opracowaliśmy cennik, który można zaobserwować poniżej. Odnajdziecie w nim Państwo cenę skupu aluminium za kg w Warszawie.
Ceny
Al. Cu chłodnice 15,1 zł netto
Al. Sektor 10,2 zł netto
Al. Linka bez zakuć Fe 9,9 zł netto
Al. Linka bez zakuć Fe tłusta i zaolejona 7,9 zł netto
Profile białe nielakierowane max do 1 m 9,1 zł netto
Profile lakierowane, anodowane max do 1 m 7,1 zł netto
Al. felgi rozbrojone bez Fe i Pb 9,4 zł netto
Al. offset 9,4 zł netto
Al. Cekiny 5,4 zł netto
Al. odlew poprodukcyjny czysty 6,1 zł netto
Al. gary, blachy spożywcze 7,4 zł netto
Al. Odlew czysty (- 2% zan.) 5,5 zł netto
Al. Plastyka czysta 5,3 zł netto
Al. Puszki 4,6 zł netto
Al. Chłodnice czyste 4,7 zł netto
Al. Żaluzje ( bez Fe i sznurków) 1,8 zł netto
Al.Chłodnice z Fe 2,6 zł netto
Al. Wióry 2,6 zł netto
Al. Rolety 1,8 zł netto
Al. z Fe od 2% do 15% 1,8 zł netto
Izoprofil okienny bez zakuć Fe, czysty 6,1 zł netto
Al. drobny odlew, drobne kawałki 1,8 zł netto
Warunki współpracy

Kody odpadu przydatne podczas skupu aluminium w Warszawie

Kody odpadu na skupie aluminium w Warszawie, które mogą okazać się praktyczne: 12 01 03 lub 12 01 04 – odpady typowo produkcyjne w postaci wiór i ścinek, 17 04 02 – odpady z remontów, 19 12 03 – odpady z mechanicznej obróbki odpadów, 16 02 16 – aluminium wyjęte z elektroniki, 16 01 18 – aluminium wyjęte z pojazdu oraz 15 01 04 – opakowania aluminiowe. Tego typu wiadomości raczej nie przysłużą się osobom prywatnym, które nie mogą mieć wpisu do BDO. Alefirmy zainteresowane hurtowym skupem złomu aluminium w Warszawie z pewnością z przyjemnością rzucą na ww. kody okiem, aby móc określić, do której grupy zalicza się ich złom aluminium. BDO to system, do którego wpis musi mieć każde przedsiębiorstwo wytwarzające odpady lub wprowadzające do obiegu opakowania lub produkty w opakowaniach. Dzięki temu urzędnicy wiedzą, kto i ile jakiego odpadu wyprodukował danego dnia, tygodnia czy miesiąca. Wszystko po to, żeby usprawnić gospodarkę odpadami oraz nie dopuszczać do takich sytuacji, w których odpady są nielegalnie wywożone lub magazynowane. Jeżeli masz BDO i chciałbyś zrealizować usługę skupu złomu aluminium w Warszawie – zapraszamy do WasteMaster!

Skup aluminium w Warszawie – korzyści

Skup aluminium w Warszawie wiąże się z wieloma korzyściami nie tylko dla sprzedającego, lecz także środowiska przyrodniczego. Sortowanie aluminium oraz przekazywanie go na skupy przyczynia się do odpowiedniego recyklingu oraz ewentualnej utylizacji tego odpadu. Złom aluminium można przetwarzać wielokrotnie, co czyni go bardzo dobrym produktem do odzysku. Z kolei korzyścią dla zbywającego jest możliwość błyskawicznego i pewnego zarobku. Ceny skupu aluminium potrafią być bardzo korzystne, a recyklerzy chętnie płacą za odpady tego typu.

Aplikacja WasteMaster i skup złomu aluminium w Warszawie

Korzyści wynikające z wystawienia oferty złomu aluminium w Warszawie, przy użyciu aplikacji WasteMaster, z pewnością zmobilizują do tego działania niektórych klientów. Dzięki temu zamówienie i zrealizowanie skupu aluminium w Warszawie i okolicach nie stanowi żadnego wyzwania. Za pomocą naszej apki porównasz także oferty rozmaitych przedsiębiorstw i dowiesz się, która z nich oferuje najkorzystniejsze warunki. Co trzeba zrobić, aby wystawić złom aluminium w Warszawie na giełdę odpadową? Nie musisz niczego pobierać na telefon i wystarczy, że skorzystasz z aplikacji z poziomu swojej przeglądarki. Jeżeli jednak preferujesz funkcjonować na smartfonie, nie ma problemu. Sprawdź sam.

Skup złomu aluminium felgi w Warszawie – hurt

Warto obserwować zmiany notowań na światowej giełdzie metali, jeżeli pragniemy zorganizować skup złomu felg aluminiowych w Warszawie. Dlaczego? To właśnie w dużej mierze od fluktuacji giełdowych jest uzależniona cena aluminium i innych metali na skupach. Oprócz tego na kwoty skupu złomu felg aluminiowych w Warszawie wpływa sytuacja ekonomiczna i polityczna w Polsce i na świecie. Uśrednione kwoty wahają się w okolicach 8-9,50 zł za 1 kg felg aluminiowych. Jednak czasami odczytywanie giełdowych analiz może okazać się trudne lub zbyt żmudne. Dlatego przygotowaliśmy gotowe cenniki, które wyświetlają się u góry strony. W tabeli zostały wyszczególnione odpady aluminiowe z podziałem na ich rodzaj. Każdy rodzaj ma określoną cenę. W przypadku niestandardowych ilości (kilka, kilkanaście ton), zachęcamy do zamówienia nieodpłatnej wyceny odpadu, żebyśmy mogli zaproponować Państwu wyższą cenę.

Złom aluminium – cena w Warszawie

Jeżeli posiadasz złom aluminium, cena w Warszawie z pewnością jest dla Ciebie znacząca. Trzeba zdawać sobie sprawę, że kształtuje się ona różnie i jest zależna od wielu kryteriów. Na cenę skupu aluminium w Warszawie oddziałuje również sytuacja na londyńskiej Giełdzie Metali, obecna sytuacja ekonomiczna kraju oraz rodzaj i ilość odpadu. Rozpiętość cen skupu aluminium w Warszawie jest szeroka – od 4 do 15 zł za 1 kg aluminium. Warto stale obserwować stawki na skupach, jednak nie musisz robić tego na własną rękę. Możesz skorzystać z naszej bezpłatnej wyceny odpadu online lub sprawdzić cennik u góry strony. Pierwsza opcja będzie wymagała uzupełnienia specjalnie przygotowanego kwestionariusza online. Warto z niej skorzystać szczególnie w przypadku, gdy mamy niestandardowe ilości odpadu, np. kilka, kilkanaście ton. Przy takich wagach można starać się negocjować atrakcyjniejsze stawki niż te prezentowane w cenniku. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Cechy złomu aluminium w Warszawie

Złom aluminium w Warszawie uznaje się jako metal nieżelazny, który ma właściwości plastyczne. Jest on niezwykle lekki i niewrażliwy na uszkodzenia mechaniczne czy działanie czynników zewnętrznych. Złom aluminium w Warszawie cechuje się również dobrym przewodnictwem cieplnym i elektrycznym. Różnorodność jego zastosowań sprawia, że jest on odpadem chętnie sprzedawanym na skupie złomu aluminium w Warszawie. Aby odnaleźć właściwy podmiot, który chętnie przyjmie od nas tego typu odpad, skorzystaj z aplikacji WasteMaster zaprojektowanej na komputery i urządzenia mobilne. Dzięki niej porównasz oferty rozmaitych skupów złomu aluminium w Warszawie i okolicach. To z kolei pomoże zdecydować się na jeden konkretny podmiot, który będzie spełniał wszystkie Twoje oczekiwania. Nie trać czasu na samodzielne poszukiwania, lepiej od razu skorzystać z proponowanego przez nas rozwiązania!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Ile może ważyć felga aluminiowa?
27-10-2022
Ile może ważyć felga aluminiowa?

Wpływ na to, ile waży felga aluminiowa, ma jej średnica. Małe felgi w rozmiarach 13- lub 14-calowych mogą ważyć od 5 do 9 kilogramów. Te większe, 17- i 18-celowe, osiągają masę ...

Więcej -->
Czy cena aluminium wzrośnie?
26-10-2022
Czy cena aluminium wzrośnie?

Na pytanie, czy cena aluminium wzrośnie, bardzo trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć. Niełatwo jest przewidzieć, jak będzie kształtował się rynek w przyszłości. Gdyby było to ...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg aluminium na skupie złomu?
25-10-2022
Ile kosztuje 1 kg aluminium na skupie złomu?

Osoby zainteresowane skupem aluminium bardzo często szukają odpowiedzi na pytanie, ile może kosztować 1 kg aluminium na skupie złomu. Trudno jest podać konkretną kwotę, ponieważ...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg felg aluminiowych?
24-10-2022
Ile kosztuje 1 kg felg aluminiowych?

To, ile kosztuje 1 kg felg aluminiowych na złomie w dużej mierze zależy od tego, w której części kraju chcemy je sprzedać. Uśrednione ceny z ostatnich lat wahają się od 8 do 9,5...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie oszukują, waga ok, przy hurtowych skupach polecam jak najbardziej

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Świetne podejście do klienta

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Współpraca z tą firmą to zawsze czysta przyjemność :)))

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Odpady odebrane, dokumentację otrzymałem. Czego chcieć więcej

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Recykling aluminium – daj drugie życie odpadom
03-11-2022
Recykling aluminium – daj drugie życie odpadom

W obecnych czasach każdy świadomy obywatel zdaje sobie sprawę, jak ważny dla naszego środowiska naturalnego jest recykling odpadów. Nie inaczej jest w przypadku złomu aluminium,...

Więcej -->
Najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium
21-04-2022
Najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium

Osoby zainteresowane sprzedażą metalu o symbolu Al, powinny poznać najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium. To odpad, który może powstawać, zarówno w zakładach p...

Więcej -->
Cena aluminium za granicą
08-01-2022
Cena aluminium za granicą

Aktualna cena aluminium za zagranicą kształtuje się na różnym poziomie, w zależności od danego państwa. Przedsiębiorstwa działające w Polsce, które posiadają duże ilości wyżej w...

Więcej -->
Wióry aluminiowe – cena
26-11-2021
Wióry aluminiowe – cena

Cena wiórów aluminiowych dobrej jakości na skupie jest bardzo atrakcyjna. Dlatego też coraz więcej osób posiadających tego typu odpady przekazuje je do wyspecjalizowanych firm r...

Więcej -->
Ile kosztuje kilogram puszek?
22-11-2021
Ile kosztuje kilogram puszek?

Sporo osób zastanawia się, ile kosztuje kilogram puszek aluminiowych. Tego typu wiedza jest bardzo przydatna, szczególnie, że w wielu gospodarstwach domowych, codziennie gromadz...

Więcej -->
Cena felgi aluminiowej na złomie
26-10-2021
Cena felgi aluminiowej na złomie

Aktualna cena felgi aluminiowej na złomie jest uzależniona od lokalizacji firmy oferującej skup tego rodzaju odpadów. Warto pamiętać, że posiadając duże ilości felg aluminiowych...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat