Szczecin - Skup aluminium | WasteMaster

Skup aluminium w Szczecinie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Złom aluminium – cena skupu w Szczecinie. Zmiany w stawkach

Dynamicznie kształtujące się ceny skupu aluminium w Szczecinie są zależne od paru czynników. Jednym z nich są fluktuacje na światowej giełdzie metali. Osoby, które chcą jak najszybciej zaznajomić się z cenami skupu aluminium za kg w Szczecinie, mogą skorzystać zaprojektowanego przez nas cennika. Dzięki temu nie będą musiały ciągle wpisywać pytań: „ile kosztuje aluminium w skupie złomu w Szczecinie”.
Ceny
Al. Cu chłodnice 14,3 zł netto
Al. Sektor 9,4 zł netto
Al. Linka bez zakuć Fe 9,2 zł netto
Al. Linka bez zakuć Fe tłusta i zaolejona 6,9 zł netto
Profile białe nielakierowane max do 1 m 8,5 zł netto
Profile lakierowane, anodowane max do 1 m 7,7 zł netto
Al. felgi rozbrojone bez Fe i Pb 8,9 zł netto
Al. offset 8,7 zł netto
Al. Cekiny 5,1 zł netto
Al. odlew poprodukcyjny czysty 5,9 zł netto
Al. gary, blachy spożywcze 6,9 zł netto
Al. Odlew czysty (- 2% zan.) 5,2 zł netto
Al. Plastyka czysta 5,0 zł netto
Al. Puszki 4,2 zł netto
Al. Chłodnice czyste 4,3 zł netto
Al. Żaluzje ( bez Fe i sznurków) 1,5 zł netto
Al.Chłodnice z Fe 2,6 zł netto
Al. Wióry 2,4 zł netto
Al. Rolety 1,6 zł netto
Al. z Fe od 2% do 15% 1,7 zł netto
Izoprofil okienny bez zakuć Fe, czysty 5,9 zł netto
Al. drobny odlew, drobne kawałki 1,7 zł netto
Warunki współpracy

Kody odpadu na skupie aluminium w Szczecinie

Gdy pragniemy zaplanować hurtowy skup aluminium w Szczecinie, warto zapoznać się z możliwymi kodami odpadów, które obowiązują w rejestrze BDO. Bez nich nie wypełnimy Karty Przekazania Odpadu (KPO), ani nie powiadomimy w raporcie, że wytworzyliśmy, a później przekazaliśmy podobny odpad. Kod odpadu na aluminium przedstawia się następująco: 12 01 03 lub 12 01 04 – odpady typowo produkcyjne w postaci wiór i ścinek, 17 04 02 – odpady z remontów, 19 12 03 – odpady z mechanicznej obróbki odpadów, 16 02 16 – aluminium wyjęte z elektroniki, 16 01 18 – aluminium wyjęte z pojazdu oraz 15 01 04 – opakowania aluminiowe, czyli najczęściej są to puszki. Jeżeli interesuje Cię skup złomu aluminium w Szczecinie i to w hurtowych ilościach, warto mieć w pamięci powyższe kody. Pragniesz zamówić podobną usługę? Skorzystaj z oferty naszej firmy. Trudnimy się gospodarką odpadami na terenie całego kraju. Stworzyliśmy aplikację, dzięki której zbieramy zarówno wytwórców, jak i odbiorców odpadów w jednym miejscu. Jeśli skup złomu aluminium w Szczecinie, to tylko z nami!

Skup aluminium w Szczecinie – jakie są korzyści?

Skup aluminium w Szczecinie wiąże się z korzyściami. Oczywiście głównym benefitem będzie możliwość uzyskania trochę gotówki, jednak to nie wszystko. Oddając odpady do punktów ich gromadzenia mamy swój osobisty wkład w ochronę przyrody. Stamtąd trafią one do ponownego przetworzenia. Aluminium jest metalem doskonale nadającym się do odzysku i można go przetwarzać praktycznie wielokrotnie. Recykling nie tylko złomu aluminium, lecz także pozostałych odpadów pozwala na zminimalizowanie szkodliwego dla środowiska CO2, który jest przyczyną ocieplania się klimatu.

Złom aluminium w Szczecinie – jakie cechy można wyróżnić?

Złom aluminium w Szczecinie ma wiele cech, które czynią go niezwykle atrakcyjnym surowcem dla gospodarki. Ten srebrzysty pierwiastek jest bardzo plastyczny i lekki, a jednocześnie jest trwały oraz odporny na uszkodzenia mechaniczne i oddziaływanie czynników zewnętrznych. To wszystko powoduje, że złom aluminium w Szczecinie jest bardzo cennym odpadem na skupach i może osiągać wysokie ceny. Nie powinno więc nas dziwić, że dużo osób interesuje się skupem złomu aluminium w Szczecinie – to szybki i skuteczny sposób na zarobienie gotówki. Skorzystaj z naszych usług lub zaznajom się z funkcjonowaniem aplikacji WasteMaster, za pomocą której możesz wystawić dowolną ilość odpadów do oddania. Pojawią się one na giełdzie, skąd będą mogły zostać zobaczone przez zainteresowanych nimi kontrahentów. To znacznie upraszcza gospodarkę odpadami oraz przyspiesza skup złomu aluminium w Szczecinie. Przetestuj i przekonaj się sam!

Skup złomu aluminium w Szczecinie w aplikacji

Wystawienie oferty złomu aluminium w Szczecinie przy użyciu stworzonej przez nas aplikacji internetowej WasteMaster wiąże się z wieloma korzyściami. Jest to narzędzie proste w obsłudze oraz całkowicie nieodpłatne. Umożliwia nam także błyskawiczne porównanie ofert rozmaitych skupów aluminium w Szczecinie i okolicach. Tym sposobem będziemy mogli dowiedzieć się, który punkt proponuje najlepsze warunki. Aby wystawić posiadany złom aluminium w Szczecinie na naszej giełdzie odpadowej, nie trzeba niczego pobierać na swój telefon (chociaż oczywiście można!), gdyż nasza aplikacja funkcjonuje również na urządzeniach niemobilnych, w przeglądarkach. Przekonaj się sam!

Złom aluminium – cena w Szczecinie

Jeżeli posiadasz złom aluminium, cena w Szczecinie z pewnością jest dla Ciebie znacząca. Musisz zdawać sobie sprawę, że kształtuje się ona różnie i jest uzależniona od wielu kryteriów. Na cenę skupu aluminium w Szczecinie ma wpływ również sytuacja na Giełdzie Metali w Londynie, bieżąca sytuacja ekonomiczna państwa oraz rodzaj i ilość odpadu. Rozpiętość cen skupu aluminium w Szczecinie jest duża – od 4 do 15 zł za 1 kg aluminium. Warto stale monitorować kwoty na skupach, jednak nie musisz robić tego na własną rękę. Możesz skorzystać z naszej bezpłatnej wyceny odpadu przez Internet lub sprawdzić cennik u góry strony. Pierwsza opcja będzie wymagała wypełnienia specjalnie przygotowanego formularza online. Opłaca się z niej skorzystać szczególnie w przypadku, kiedy posiadamy niestandardowe ilości odpadu, np. kilka, kilkanaście ton. Przy takich wagach można próbować negocjować korzystniejsze stawki niż te widoczne w cenniku. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Hurtowy skup złomu felg aluminiowych w Szczecinie

Od czego zależne jest to, ile otrzymamy za skup złomu felg aluminiowych w Szczecinie? Głównie od wahań na londyńskiej Giełdzie Metali. Uśrednione kwoty utrzymują się w granicach 8-9,50 zł za 1 kg felg aluminiowych. Dodatkowym kryterium kształtującym cenę skupu złomu felg aluminiowych w Szczecinie z pewnością jest nasza lokalizacja. W większych miejscowościach recyklerzy są w stanie zaoferować klientom korzystniejsze stawki niż w małych miasteczkach. Nasza firma trudni się tylko hurtowym odbiorem oraz skupem. Nie przyjmujemy odpadów aluminiowych od osób fizycznych, gdyż koszty przewozu zazwyczaj przewyższają wartość odbieranego odpadu. Jeżeli dysponujemy tylko kilkoma egzemplarzami felg aluminiowych, warto samodzielnie zawieźć je bezpośrednio do konkretnego skupu złomu felg aluminiowych w Szczecinie.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Ile może ważyć felga aluminiowa?
27-10-2022
Ile może ważyć felga aluminiowa?

Wpływ na to, ile waży felga aluminiowa, ma jej średnica. Małe felgi w rozmiarach 13- lub 14-calowych mogą ważyć od 5 do 9 kilogramów. Te większe, 17- i 18-celowe, osiągają masę ...

Więcej -->
Czy cena aluminium wzrośnie?
26-10-2022
Czy cena aluminium wzrośnie?

Na pytanie, czy cena aluminium wzrośnie, bardzo trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć. Niełatwo jest przewidzieć, jak będzie kształtował się rynek w przyszłości. Gdyby było to ...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg aluminium na skupie złomu?
25-10-2022
Ile kosztuje 1 kg aluminium na skupie złomu?

Osoby zainteresowane skupem aluminium bardzo często szukają odpowiedzi na pytanie, ile może kosztować 1 kg aluminium na skupie złomu. Trudno jest podać konkretną kwotę, ponieważ...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg felg aluminiowych?
24-10-2022
Ile kosztuje 1 kg felg aluminiowych?

To, ile kosztuje 1 kg felg aluminiowych na złomie w dużej mierze zależy od tego, w której części kraju chcemy je sprzedać. Uśrednione ceny z ostatnich lat wahają się od 8 do 9,5...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Chciałam kupić trochę złomu aluminium w Szczecinie. Znalazłam super zachętę o aplikacji i postanowiłam skorzystać. Świetna opcja szczególnie dla firm i handlowców z branży, na pewno będę korzystać. Super inicjatywa branżowa, chyba jedyna w Polsce? Będę polecać:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie było problemów z dogadaniem się na telefonie, wszystkie potwierdzenia dostałem na maila, także nie ma się do czego przyczepić, a pozbyłem się złomu aluminium w Szczecinie

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

wyszkoleni pracownicy, którzy znają się na robocie. Jednym słowem polecam

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

bez zastrzeżeń, tak jak powinno być

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Recykling aluminium – daj drugie życie odpadom
03-11-2022
Recykling aluminium – daj drugie życie odpadom

W obecnych czasach każdy świadomy obywatel zdaje sobie sprawę, jak ważny dla naszego środowiska naturalnego jest recykling odpadów. Nie inaczej jest w przypadku złomu aluminium,...

Więcej -->
Najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium
21-04-2022
Najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium

Osoby zainteresowane sprzedażą metalu o symbolu Al, powinny poznać najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium. To odpad, który może powstawać, zarówno w zakładach p...

Więcej -->
Cena aluminium za granicą
08-01-2022
Cena aluminium za granicą

Aktualna cena aluminium za zagranicą kształtuje się na różnym poziomie, w zależności od danego państwa. Przedsiębiorstwa działające w Polsce, które posiadają duże ilości wyżej w...

Więcej -->
Wióry aluminiowe – cena
26-11-2021
Wióry aluminiowe – cena

Cena wiórów aluminiowych dobrej jakości na skupie jest bardzo atrakcyjna. Dlatego też coraz więcej osób posiadających tego typu odpady przekazuje je do wyspecjalizowanych firm r...

Więcej -->
Ile kosztuje kilogram puszek?
22-11-2021
Ile kosztuje kilogram puszek?

Sporo osób zastanawia się, ile kosztuje kilogram puszek aluminiowych. Tego typu wiedza jest bardzo przydatna, szczególnie, że w wielu gospodarstwach domowych, codziennie gromadz...

Więcej -->
Cena felgi aluminiowej na złomie
26-10-2021
Cena felgi aluminiowej na złomie

Aktualna cena felgi aluminiowej na złomie jest uzależniona od lokalizacji firmy oferującej skup tego rodzaju odpadów. Warto pamiętać, że posiadając duże ilości felg aluminiowych...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat