Katowice - Skup aluminium | WasteMaster

Skup aluminium w Katowicach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Złom aluminium – cena skupu w Katowicach

Ceny skupu aluminium w Katowicach mogą ulegać fluktuacjom z tygodnia na tydzień zależnie od tego, jak kształtuje się sytuacja na światowej giełdzie metali. Jeżeli pragniemy być na bieżąco z aktualnie obowiązującymi kwotami, musimy monitorować rynek. Dla wielu może być to uciążliwe i żmudne, dlatego opracowaliśmy cennik, który można zaobserwować poniżej. Odnajdziecie w nim Państwo cenę skupu aluminium za kg w Katowicach.
Ceny
Al. Cu chłodnice 16,8 zł netto
Al. Sektor 10,7 zł netto
Al. Linka bez zakuć Fe 10,1 zł netto
Al. Linka bez zakuć Fe tłusta i zaolejona 7,9 zł netto
Profile białe nielakierowane max do 1 m 9,8 zł netto
Profile lakierowane, anodowane max do 1 m 8,4 zł netto
Al. felgi rozbrojone bez Fe i Pb 9,7 zł netto
Al. offset 9,8 zł netto
Al. Cekiny 5,4 zł netto
Al. odlew poprodukcyjny czysty 6,7 zł netto
Al. gary, blachy spożywcze 7,7 zł netto
Al. Odlew czysty (- 2% zan.) 6,0 zł netto
Al. Plastyka czysta 5,5 zł netto
Al. Puszki 4,5 zł netto
Al. Chłodnice czyste 5,0 zł netto
Al. Żaluzje ( bez Fe i sznurków) 1,7 zł netto
Al.Chłodnice z Fe 2,9 zł netto
Al. Wióry 2,6 zł netto
Al. Rolety 1,9 zł netto
Al. z Fe od 2% do 15% 2,0 zł netto
Izoprofil okienny bez zakuć Fe, czysty 6,9 zł netto
Al. drobny odlew, drobne kawałki 2,0 zł netto
Warunki współpracy

Aplikacja WasteMaster i skup złomu aluminium w Katowicach

Benefity wynikające z dodania oferty złomu aluminium w Katowicach, przy użyciu aplikacji WasteMaster, z pewnością zmobilizują do tego działania niektórych klientów. Dzięki temu zaplanowanie i zrealizowanie skupu aluminium w Katowicach i okolicach nie stanowi żadnego wyzwania. Z pomocą naszej apki zestawisz ze sobą także oferty różnych firm i dowiesz się, która z nich oferuje najlepsze warunki. Co należy zrobić, żeby wystawić złom aluminium w Katowicach na giełdę odpadową? Nie potrzebujesz niczego instalować na smartfona i wystarczy, że skorzystasz z aplikacji z poziomu swojej przeglądarki. Jeśli jednak preferujesz działać na smartfonie, nie ma problemu. Sprawdź sam.

Cena złomu aluminium w Katowicach

Cena złomu aluminium w Katowicach jest w szczególności ważna dla tych z Państwa, którzy przygotowują się do skupu podobnego rodzaju odpadów. Trzeba wiedzieć, że nie jest ona stała i kształtuje się na różnym poziomie w zależności od paru czynników. Co w głównej mierze oddziałuje na cenę skupu aluminium w Katowicach? Przede wszystkim sytuacja na londyńskiej Giełdzie Metali, ale również sytuacja polityczno-ekonomiczna w Polsce i na świecie. Cena skupu aluminium w Katowicach waha się od 4 do nawet 15 zł za 1 kg aluminium i nie jest niezmienna. Dlatego warto monitorować zmiany stawek, jednak nie trzeba tego robić na własną rękę. Można skorzystać z naszego cennika, który widnieje u góry strony, lub zamówić indywidualną wycenę odpadu online. Ta druga tyczy się w szczególności osób, które mają niestandardowe ilości odpadu (kilka, kilkanaście ton). Wtedy można starać się negocjować wyższe kwoty niż te wyświetlane w cenniku. Najlepiej zadzwonić i o wszystko się dopytać.

Jakiego rodzaju korzyści wynikają ze skupu aluminium w Katowicach?

Jakie korzyści płyną ze skupu aluminium w Katowicach? Z pewnością większości osób nasuwają się benefity pieniężne i będą miały one racje, jednak odpowiedzialne gromadzenie złomu aluminium daje nam także satysfakcję z przyczyniania się do ochrony środowiska. Odpowiedzialnie gromadzony złom aluminium trafi do ponownego przetworzenia i będzie mógł zostać wprowadzony do obrotu jeszcze wielokrotnie. Proces odzysku zużywa mniej zasobów niż wydobycie aluminium z jego pierwotnego źródła, co z kolei przekłada się na mniejszą emisję CO2. Zamów usługę już dzisiaj!

Co wyróżnia złom aluminium w Katowicach?

Co takiego wyróżniającego cechuje złom aluminium w Katowicach? Pierwiastek ten należy do grupy tzw. metali nieżelaznych i wykazuje właściwości plastyczne oraz niezwykle małą wagę (jest lekki). W dodatku złom aluminium w Katowicach jest niewrażliwy na uszkodzenia mechaniczne oraz oddziaływanie czynników zewnętrznych. W połączeniu z dobrym przewodzeniem ciepła i elektryczności czyni to z niego bardzo atrakcyjny surowiec do zastosowania w przemyśle, dlatego ten pierwiastek tak chętnie jest odzyskiwany i sprzedawany na skupach złomu aluminium w Katowicach. Poszukujesz podmiotu, który z przyjemnością przyjmie od Ciebie tego typu odpady? W takim razie skorzystaj z aplikacji oraz oferty WasteMaster i zestaw ze sobą różne skupy złomu aluminium w Katowicach i okolicy. Dzięki stworzonemu przez nas narzędziu stało się to dziecinną igraszką, a podjęcie końcowej decyzji dot. wyboru usługi nie będzie generowało już kłopotów. Nie trać czasu na samodzielne wyszukiwanie, skorzystaj z naszych usług!

Skup złomu aluminium felgi w Katowicach

Cena skupu złomu felg aluminiowych w Katowicach jest zależna od notowań aluminium na giełdzie światowej. Średnie ceny wahają się w okolicach 8-9,5 zł za 1 kg felg aluminiowych. Nie bez wpływu pozostaje również nasza lokalizacja, ponieważ skup złomu felg aluminiowych w Katowicach z pewnością dysponuje atrakcyjniejszą stawką niż firmy zlokalizowane w małych miejscowościach. Chcemy podkreślić, że nasza firma interesuje się tylko hurtowym skupem złomu felg aluminiowych w Katowicach, co oznacza, że nie odbieramy od osób prywatnych. Czemu? Dlatego, że dysponujemy własnym transportem, którego koszty znacząco przewyższają wartość kilku czy kilkunastu zużytych felg samochodowych.

Kody odpadu na skupie aluminium w Katowicach

Kiedy pragniemy zaplanować hurtowy skup aluminium w Katowicach, trzeba zapoznać się z możliwymi kodami odpadów, które obowiązują w systemie BDO. Bez nich nie wypełnimy Karty Przekazania Odpadu (KPO), ani nie poinformujemy w raporcie, że wygenerowaliśmy, a później przekazaliśmy podobny odpad. Kod odpadu na aluminium przedstawia się następująco: 12 01 03 lub 12 01 04 – odpady typowo produkcyjne w postaci wiór i ścinek, 17 04 02 – odpady z remontów, 19 12 03 – odpady z mechanicznej obróbki odpadów, 16 02 16 – aluminium wyjęte z elektroniki, 16 01 18 – aluminium wyjęte z pojazdu oraz 15 01 04 – opakowania aluminiowe, czyli najczęściej są to puszki. Jeśli interesuje Cię skup złomu aluminium w Katowicach i to w hurtowych ilościach, warto mieć w pamięci powyższe kody. Pragniesz zamówić podobną usługę? Skorzystaj z oferty naszej firmy. Zajmujemy się gospodarką odpadami na terenie całej Polski. Zaprojektowaliśmy aplikację, dzięki której zbieramy zarówno wytwórców, jak i odbiorców odpadów w tym samym miejscu. Jeśli skup złomu aluminium w Katowicach, to tylko z nami!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Ile może ważyć felga aluminiowa?
27-10-2022
Ile może ważyć felga aluminiowa?

Wpływ na to, ile waży felga aluminiowa, ma jej średnica. Małe felgi w rozmiarach 13- lub 14-calowych mogą ważyć od 5 do 9 kilogramów. Te większe, 17- i 18-celowe, osiągają masę ...

Więcej -->
Czy cena aluminium wzrośnie?
26-10-2022
Czy cena aluminium wzrośnie?

Na pytanie, czy cena aluminium wzrośnie, bardzo trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć. Niełatwo jest przewidzieć, jak będzie kształtował się rynek w przyszłości. Gdyby było to ...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg aluminium na skupie złomu?
25-10-2022
Ile kosztuje 1 kg aluminium na skupie złomu?

Osoby zainteresowane skupem aluminium bardzo często szukają odpowiedzi na pytanie, ile może kosztować 1 kg aluminium na skupie złomu. Trudno jest podać konkretną kwotę, ponieważ...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg felg aluminiowych?
24-10-2022
Ile kosztuje 1 kg felg aluminiowych?

To, ile kosztuje 1 kg felg aluminiowych na złomie w dużej mierze zależy od tego, w której części kraju chcemy je sprzedać. Uśrednione ceny z ostatnich lat wahają się od 8 do 9,5...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nowoczesny świat wymaga nowoczesnych rozwiązań. Polecam apkę

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Porządek w papierach a to dla mnie się liczy bardziej niż atrakcyjna cena złomu aluminium w Katowicach

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Super że są takie inicjatywy. Można być eko

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dobra szybka wycena która mnie zadowoliła polecam skup złomu aluminium w Katowicach

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Recykling aluminium – daj drugie życie odpadom
03-11-2022
Recykling aluminium – daj drugie życie odpadom

W obecnych czasach każdy świadomy obywatel zdaje sobie sprawę, jak ważny dla naszego środowiska naturalnego jest recykling odpadów. Nie inaczej jest w przypadku złomu aluminium,...

Więcej -->
Najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium
21-04-2022
Najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium

Osoby zainteresowane sprzedażą metalu o symbolu Al, powinny poznać najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium. To odpad, który może powstawać, zarówno w zakładach p...

Więcej -->
Cena aluminium za granicą
08-01-2022
Cena aluminium za granicą

Aktualna cena aluminium za zagranicą kształtuje się na różnym poziomie, w zależności od danego państwa. Przedsiębiorstwa działające w Polsce, które posiadają duże ilości wyżej w...

Więcej -->
Wióry aluminiowe – cena
26-11-2021
Wióry aluminiowe – cena

Cena wiórów aluminiowych dobrej jakości na skupie jest bardzo atrakcyjna. Dlatego też coraz więcej osób posiadających tego typu odpady przekazuje je do wyspecjalizowanych firm r...

Więcej -->
Ile kosztuje kilogram puszek?
22-11-2021
Ile kosztuje kilogram puszek?

Sporo osób zastanawia się, ile kosztuje kilogram puszek aluminiowych. Tego typu wiedza jest bardzo przydatna, szczególnie, że w wielu gospodarstwach domowych, codziennie gromadz...

Więcej -->
Cena felgi aluminiowej na złomie
26-10-2021
Cena felgi aluminiowej na złomie

Aktualna cena felgi aluminiowej na złomie jest uzależniona od lokalizacji firmy oferującej skup tego rodzaju odpadów. Warto pamiętać, że posiadając duże ilości felg aluminiowych...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon