Środa Wielkopolska - Skup akumulatorów | WasteMaster

Skup zużytych akumulatorów w Środzie Wielkopolskiej

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Co ma bezpośredni wpływ na cenę złomu akumulatorowego w Środzie Wielkopolskiej?

Dynamicznie zmieniające się ceny złomu akumulatorów w Środzie Wielkopolskiej mogą pozytywnie i negatywnie wpływać na budżet firmowy czy domowy osób, które pragną sprzedać ten odpad do punktu skupu. Aby wybrać najlepszą ofertę, warto uruchomić stworzony przez nas formularz internetowy. Przedstawia cennik złomu akumulatorów w Środzie Wielkopolskiej. Polecany przez nas formularz jest nieodpłatny. Może być uruchomiony na dowolnie wybranym urządzeniu elektronicznym, który ma dostęp do Wi-Fi.
Ceny
Akumulatory Pb 2,8 zł netto
Akumulatory NiCd 0,4 zł netto
Warunki współpracy

Odbiór i skup złomu akumulatorów w Środzie Wielkopolskiej

Skupy złomu akumulatorów w Środzie Wielkopolskiej trudzą się przewozem, odbiorem, recyklingiem oraz utylizacją przestarzałych i zużytych akumulatorów. Tego typu odpady po wyeksploatowaniu nie nadają się już do kolejnego użycia czy uruchomienia. Dlatego wtedy należy wziąć pod uwagę opcję skupu zużytych akumulatorów w Środzie Wielkopolskiej i trzeba wiedzieć, że można na tym zarobić. Na takiej transakcji najbardziej zyskowni będą przedsiębiorcy, ponieważ często mają oni spore ilości tego typu odpadów (często idące w tony). Nasza firma jest zainteresowana hurtowym skupem akumulatorów w Środzie Wielkopolskiej, ale nie tylko, ponieważ funkcjonujemy na terenie całej Polski. Mamy swoje ustalone minima logistyczne, które klient musi spełnić, aby móc skorzystać z usługi. Dowiedz się więcej – zadzwoń lub skorzystaj z aplikacji WasteMaster!

Skup złomu akumulatora w Środzie Wielkopolskiej a ceny. Co warto wiedzieć?

Co warto wiedzieć na temat cen skupu złomu akumulatora w Środzie Wielkopolskiej? Przede wszystkim to, że nie są one stałe i ulegają ciągłym wahaniom – wzrostom lub spadkom. Od czego to zależy? Ma na to wpływ kilka czynników: rodzaj posiadanych akumulatorów, ilość odpadu, typy ogniw czy region kraju. Dodatkowo skupy złomu akumulatora w Środzie Wielkopolskiej i okolicach biorą pod uwagę to, co można uzyskać z recyklingu naszych starych urządzeń. Będą to np. wyroby wyciskane, walcowane czy polipropylen. Ale to nie wszystko! Skupy akumulatorów w Środzie Wielkopolskiej są w stanie również przetworzyć akumulatory na krystaliczny siarczan sodu, ołów rafinowany czy stopy ołowiu. Jak widać możliwości jest wiele, dlatego nie ma nad czym się zastanawiać! Zamów darmową wycenę skupu złomu akumulatorów w Środzie Wielkopolskiej, a po zaakceptowaniu kwoty, umów odbiór. Zobacz, jakie to proste!

Szukasz hurtowego skupu akumulatorów w Środzie Wielkopolskiej? Zamówisz go z WasteMaster!

Znalezienie idealnego skupu akumulatorów w Środzie Wielkopolskiej, który będzie nas zadowalał, to nie lada wyzwanie. Aplikacja WasteMaster ułatwia wyszukanie odpowiedniej firmy oraz pozwala na porównanie rozmaitych ofert skupów zużytych akumulatorów w Środzie Wielkopolskiej i okolicach. Nie chcesz pobierać następnego oprogramowania na swojego smartfona? Wcale nie musisz, ponieważ oferowane przez nas narzędzie działa w wersji na przeglądarki internetowe. W ten sposób sprawnie uda ci się odnaleźć skupy starych akumulatorów w Środzie Wielkopolskiej oraz regionie. A może jesteś zainteresowany skupem akumulatorów żelowych w Środzie Wielkopolskiej? To nie stanowi dla nas żadnego problemu, ponieważ i te znajdziesz w stworzonej przez nas aplikacji. Jeżeli przerażają cię technologie, możesz po prostu do nas zadzwonić.

Co warto wiedzieć o skupie akumulatorów żelowych w Środzie Wielkopolskiej?

Poszukujesz wiadomości na temat skupu akumulatorów żelowych w Środzie Wielkopolskiej? Co warto wiedzieć na ten temat? Akumulatory żelowe różnią się budową od tych klasycznych, mają także nieco odmienne zastosowania, ale z pewnością łączy je jedna rzecz – zarówno akumulatory żelowe, jak i te tradycyjne posiadają substancje niebezpieczne, w tym np. kwas siarkowy. Jego wyciek może nieść za sobą poważne skutki dla środowiska naturalnego, dlatego tak ważna jest stosowna utylizacja starych urządzeń. Na co dzień parają się nią skupu zużytych akumulatorów w Środzie Wielkopolskiej i tyczy się to również akumulatorów żelowych. Warto wiedzieć, że według przepisów, sprzedawca i producent akumulatorów mają obowiązek przyjąć je od nas za darmo. To rozwiązanie jest dobre dla osób indywidualnych, jednak firmy powinny postawić na skup akumulatorów w Środzie Wielkopolskiej. Po hurtowe ilości, idące w tony, musi przyjechać specjalistyczny transport. Żeby go zamówić, wystarczy skorzystać z naszej strony lub aplikacji internetowej. Jeżeli skup zużytych akumulatorów w Środzie Wielkopolskiej, w tym również tych żelowych, to tylko z WasteMaster!

Rodzaje przyjmowanych akumulatorów na skupie starych akumulatorów w Środzie Wielkopolskiej

Skup starych akumulatorów w Środzie Wielkopolskiej odbiera akumulatory samochodowe, przemysłowe, z wózków widłowych, z maszyn sprzątających, UPS czy serwerowe. Do tego doliczmy również skup akumulatorów żelowych w Środzie Wielkopolskiej. Przed udaniem się w takie miejsce, warto co nieco się rozeznać w temacie oraz samej specyfice rynku odpadowego. A jak poznać, że dany odpady należy do złomu akumulatorowego? Po tym, że na swoim opakowaniu lub pudełku będzie miał narysowany przekreślony znaczek recyklingu z symbole pierwiastka Pb (ołów). Skorzystaj z proponowanej przez nas oferty i zamów skup złomu akumulatora w Środzie Wielkopolskiej.

Skup akumulatorów w Środzie Wielkopolskiej a kody odpadów. Co warto wiedzieć?

Zamawiając hurtowy skup akumulatorów w Środzie Wielkopolskiej, musimy znać poszczególne kody odpadów. W zależności od tego, co będziemy oddawać do transportu, kody będą się różniły. Wynika to z rozporządzenia Ministra Środowiska z 2014 r., w którym zostały one dokładnie określone i skategoryzowane. Jakie kody należy wybrać przy skupie zużytych akumulatorów w Środzie Wielkopolskiej? Kod 16 06 został przypisany do baterii i akumulatorów. Kod 16 06 01* to baterie i akumulatory ołowiowe; 16 06 02* – niklowo-kadmowe, a 16 06 05 – inne baterie i akumulatory. Są one istotne podczas uzupełniania karty przekazania odpadu oraz ewidencji BDO. Tylko legalnie funkcjonujące skupy akumulatorów w Środzie Wielkopolskiej będą w stanie wypisać nam stosowną dokumentację związaną z transportem odpadów. Rzetelne punkty znajdziesz w aplikacji WasteMaster!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Czy zużyty akumulator można sprzedać?
04-10-2022
Czy zużyty akumulator można sprzedać?

Tak, zużyty akumulator można sprzedać. Najkorzystniej dokona się tego w skupie akumulatorów, gdzie odpad zostanie zważony oraz wyceniony. Bardzo ważny jest jego rodzaj, ponieważ...

Więcej -->
Ile kg ma akumulator?
03-10-2022
Ile kg ma akumulator?

Przy skupie akumulatorów bardzo ważna jest ich waga, nic więc dziwnego, że ludzie często wyszukują ile waży dany akumulator. No właśnie – ile? Odpowiedź brzmi: to zależy. Od cze...

Więcej -->
Ile waży duży akumulator?
02-10-2022
Ile waży duży akumulator?

Pytanie o wagę akumulatora zazwyczaj odnosi się do akumulatorów samochodowych. Jest ono o tyle istotne, o ile uświadomimy sobie, że na skupie akumulatorów recyklerzy wypłacają o...

Więcej -->
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?
01-10-2022
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?

Skup akumulatorów jest gotowy zapłacić za nasz odpad w postaci zużytych akumulatorów. Dlaczego? Co takiego cennego znajduje się w tego typu starych urządzeniach? Między innymi j...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

kiedy czytałem u nich na stronie coś o aplikacji to byłem nieprzekonany, ale jak zobaczyłem ją na stronie internetowej (tak na STRONIE nie w smartfonie) to już wszystko poszło gładko, załączyłem co miałem odezwali się, cena spoko to się dogadaliśmy, terminów dotrzymują. Także polecam!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Polecam

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Ceny chyba bezkonkurencyjne, obsługa miła :)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jak masz BDO to ok. Jak nie masz, to nie licz na skup akumulatorów w Środzie Wielkopolskiej bo odbierają tylko od firm, i tylko hurtowo. Warto to napisać i nie zawracać głowy im i sobie

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Profesjonalna i sympatyczna obsługa, jednostkowe podejście do klienta oraz atrakcyjne ceny. Na pewno nie raz będę korzystać z usług. Polecam! :)

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?
07-10-2022
Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?

Akumulatory znajdują zastosowanie w wielu rodzajach nie tylko pojazdów, lecz także elektronarzędzi. W dzisiejszych czasach są nieodzownym elementem współczesnej techniki. Te kla...

Więcej -->
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?
06-10-2022
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?

Chyba już większość z nas nie wyobraża sobie codziennego życia bez korzystania ze zdobyczy techniki. Jedną z nich bez wątpienia są akumulatory, które sprawiają, że wiele urządze...

Więcej -->
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?
05-10-2022
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?

Wybierając się na skup akumulatorów, warto wiedzieć, jakie metale znajdują się w tego typu urządzeniach. Pozwoli nam to lepiej zrozumieć, co wpływa na wartość złomu akumulatorow...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat