Bydgoszcz - Skup akumulatorów | WasteMaster

Skup zużytych akumulatorów w Bydgoszczy

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jak znaleźć prawidłową cenę złomu akumulatorowego w Bydgoszczy?

Właściciele przedsiębiorstw i osoby prywatne, mające dużą ilość zużytych akumulatorów, często zastanawiają się, w jaki sposób można korzystnie pozbyć się tego typu odpadów. Przed nawiązaniem współpracy z punktem skupu akumulatorów, warto zdobyć istotne informacje. Z łatwością można odnaleźć je w takim miejscu jak cennik złomu akumulatorów w Bydgoszczy. Dostępny jest on dzięki opracowanemu przez nas formularzowi internetowemu. Przy pomocy tego narzędzia, można szybko i skutecznie poznać bieżące ceny złomu akumulatorów w Bydgoszczy.
Ceny
Akumulatory Pb 2,4 zł netto
Akumulatory NiCd 0,3 zł netto
Warunki współpracy

Skup akumulatorów w Bydgoszczy – w jaki sposób wybrać najlepszy?

Twoja firma chce zainicjować współpracę z profesjonalnym skupem akumulatorów w Bydgoszczy, ale nie wiesz, od czego zacząć poszukiwania? Zależy Ci na biznesowych relacjach i współpracy długookresowej ze skupem akumulatorów w Bydgoszczy? Jakimi przesłankami się kierować, wybierając skup złomu akumulatora w Bydgoszczy? Już nie musisz się nad tym dłużej zastanawiać, ponieważ z pomocą przyjdzie Ci WasteMaster. Dzięki stworzonej przez nas aplikacji szybko porównasz dziesiątki ofert hurtowego skupu akumulatorów w Bydgoszczy i okolicach. Jednak to nie wszystko! Mamy do zaoferowania również giełdę odpadów, na którą w każdym momencie możesz dodać posiadany przez siebie odpad (w tym przypadku wyeksploatowane akumulatory). Dzięki temu kontrahenci go zobaczą i się z Tobą skontaktują. Do tego wszystkiego zalicza się również skup akumulatorów żelowych w Bydgoszczy. Z pewnością najlepiej sam wiesz, które kryterium jest dla Ciebie najważniejsze. Ty ustalasz, czy będzie to kwota, lokalizacja, a może minimum logistyczne? Zobacz sam, to nic nie kosztuje! Skup zużytych akumulatorów w Bydgoszczy? Postaw na WasteMaster! Skup starych akumulatorów w Bydgoszczy jeszcze nigdy nie był tak prosty!

Co warto wiedzieć o hurtowym skupie akumulatorów w Bydgoszczy?

WasteMaster swoją ofertę dotyczącą hurtowego skupu akumulatorów w Bydgoszczy kieruje do przedsiębiorstw z odpowiednim wpisem do BDO. Dzięki temu skup zużytych akumulatorów w Bydgoszczy może odbywać się legalnie. Nasi kontrahenci mają swoje konkretne minima logistyczne, które trzeba osiągnąć, aby móc zamówić dostawę lub odbiór. Wynoszą one kolejno: 0,5 Mg dla dostawy oraz 1 Mg dla odbioru. Nawet jeżeli mamy nieco mniej odpadu, warto się skontaktować i spróbować wynegocjować inne warunki. Nasza oferta skupu zużytych akumulatorów w Bydgoszczy jest skierowana przede wszystkim do firm, zakładów produkcyjnych oraz pozostałych podmiotów, które wytwarzają odpady w postaci złomu akumulatorów. Chętnie pomożemy również z wszelkimi formalnościami, abyś mógł w pełni skupić się na swojej pracy. Nawiąż z nami współpracę i przekonaj się na własnej skórze, że skup starych akumulatorów w Bydgoszczy nie musi być kłopotliwy!

Skup akumulatorów żelowych w Bydgoszczy – najważniejsze informacje

Jeżeli interesuje Cię skup akumulatorów żelowych w Bydgoszczy warto nieco więcej o nich wiedzieć. Stają się one coraz atrakcyjniejsze w niektórych sektorach gospodarki, szczególnie w branży motoryzacyjnej. Czym różnią się akumulatory żelowe od tych klasycznych? W odróżnieniu od kwasowo-ołowiowych ogniw, akumulatory żelowe zawierają żel krzemionkowy, który jest odpowiedzialny za przewodzenie prądu. Na skutek tego zyskują one większą szczelność oraz niepodatność na uszkodzenia. Na skupie akumulatorów żelowych w Bydgoszczy dowiesz się, że taka konstrukcja zmniejsza ryzyko wycieku żelu z wnętrza akumulatora. Pomimo takich zabezpieczeń tego typu odpady dalej są traktowane jako niebezpieczne i potrzebują specjalnego obchodzenia się z nimi. Dlatego skup złomu akumulatora w Bydgoszczy należy powierzyć fachowym firmom, które trudnią się jego profesjonalną i bezpieczną utylizacją.

Kody odpadów w przypadku skupu złomu akumulatora w Bydgoszczy

Planując usługę skupu akumulatorów w Bydgoszczy, warto wiedzieć o paru przydatnych informacjach. Jedną z nich bez wątpienia jest klasyfikacja oraz kody odpadów, które są odgórnie narzucone na mocy obowiązującego w Polsce prawa. Dzięki takiemu rozwiązaniu gospodarka odpadami w kraju jest bezpieczniejsza i rozsądniejsza. Jakie są kody odpadu w przypadku skupu akumulatorów w Bydgoszczy? W ogólnej klasyfikacji dla akumulatorów i baterii przyjęło się kod 16 06. Kolejno 16 06 01* oznacza baterie i akumulatory ołowiowe, 16 06 02* – baterie i akumulatory niklowo-kadmowe; 16 06 05 – inne baterie i akumulatory. Te dane są szczególnie ważne podczas wypełniania karty przekazania odpadów oraz ewidencji w systemie BDO. Kiedy planujemy skup zużytych akumulatorów w Bydgoszczy, trzeba je znać, aby wszystko mogło odbyć się zgodnie z prawem.

Skup złomu. Akumulatory w Bydgoszczy – jak je przechowywać i magazynować? Potencjalne ryzyko

Czy właśnie wpisałeś hasło „skup złomu akumulatory w Bydgoszczy”? Jeśli tak, to zapewne szukasz tego typu usługi w najbliższej okolicy. Świetnie trafiłeś! Nasza firma chętnie zajmie się skupem starych akumulatorów w Bydgoszczy. Ostrzegamy! Tego typu odpady nie mogą zostać wyrzucone do zwykłego czarnego pojemnika na odpady komunalne, ponieważ są kwalifikowane do opadów niebezpiecznych. Dlaczego? Ponieważ zawierają substancje, które mogą zakazić środowisko przyrodnicze. Ze skupem złomu akumulatora w Bydgoszczy wiąże się ryzyko wycieku tych substancji. Dlatego tak istotne jest odpowiednie składowanie oraz zabezpieczanie odpadów. Jeśli mamy taką możliwość, lepiej wcześniej jest zamówić skup starych akumulatorów w Bydgoszczy i nie martwić się o ewentualne niedogodności. Jeżeli zależy Ci, aby wszystko przebiegło sprawnie, skorzystaj z WasteMaster!

Jak kształtują się ceny skupu akumulatorów w Bydgoszczy?

Nie wiesz, w jaki sposób kształtują się ceny skupu zużytych akumulatorów w Bydgoszczy? Nie są one stałe i zależą od kilku parametrów, takich jak np. rodzaj posiadanego akumulatora, typ ogniw, województwo, lokalizacja punktu skupu czy ilość odpadu. Rozstrzał cenowy skupu starych akumulatorów w Bydgoszczy potrafi być dla niektórych szokujący, dlatego zanim zdecydujemy się na odbiór odpadu, lepiej znać jego cenę. Jak to zrobić? Najlepiej jest skorzystać z naszej darmowej wyceny online. Wystarczy uzupełnić formularz internetowy, a cena skupu złomu akumulatorów w Bydgoszczy nie będzie miała przed nami żadnych tajemnic. Opisz odpad, podaj dane kontaktowe oraz wyślij zdjęcia – nasz konsultant wkrótce się do Ciebie odezwie z propozycją wyceny. Jeżeli kwota będzie Ci odpowiadała, będziesz mógł od razu zaakceptować ofertę kupna-sprzedaży i ustalić wszelkie inne szczegóły. Skup zużytych akumulatorów w Bydgoszczy? Tylko z WasteMaster! Wejdź na stronę i sprawdź sam!

Jak rozróżniać akumulatory? Znajdź z nami skup złomu – akumulatorów w Bydgoszczy

Na rynku istnieją różne rodzaje akumulatorów, które składają się z wielu metali. Główną różnicą między akumulatorami jest elektrolit, który zawierają. Skup złomu akumulatorów w Bydgoszczy oferuje różne stawki za 1 kg w zależności od wagi akumulatora, a pojemności ogniw galwanicznych (mierzone w amperogodzinach). Przed oddaniem akumulatora na skup złomu akumulatorów w Bydgoszczy, pozyskaj informacje, ile możesz na tym zarobić!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Czy zużyty akumulator można sprzedać?
04-10-2022
Czy zużyty akumulator można sprzedać?

Tak, zużyty akumulator można sprzedać. Najkorzystniej dokona się tego w skupie akumulatorów, gdzie odpad zostanie zważony oraz wyceniony. Bardzo ważny jest jego rodzaj, ponieważ...

Więcej -->
Ile kg ma akumulator?
03-10-2022
Ile kg ma akumulator?

Przy skupie akumulatorów bardzo ważna jest ich waga, nic więc dziwnego, że ludzie często wyszukują ile waży dany akumulator. No właśnie – ile? Odpowiedź brzmi: to zależy. Od cze...

Więcej -->
Ile waży duży akumulator?
02-10-2022
Ile waży duży akumulator?

Pytanie o wagę akumulatora zazwyczaj odnosi się do akumulatorów samochodowych. Jest ono o tyle istotne, o ile uświadomimy sobie, że na skupie akumulatorów recyklerzy wypłacają o...

Więcej -->
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?
01-10-2022
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?

Skup akumulatorów jest gotowy zapłacić za nasz odpad w postaci zużytych akumulatorów. Dlaczego? Co takiego cennego znajduje się w tego typu starych urządzeniach? Między innymi j...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Jak masz BDO to ok. Jak nie masz, to nie licz na skup akumulatorów w Bydgoszczy bo odbierają tylko od przedsiębiorstw, i tylko hurtowo. Warto to napisać i nie zawracać głowy im i sobie

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jasno i przejrzyście. Polecam każdej firmie która potrzebuje pozbyć się starych akumulatorów w Bydgoszczy

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Załadunek ok, gdy jest się ugadanym i nie ma problemu z segregacją to szybko leci

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Gorąco polecam, cena aktualna i dobra. Waga nawet lepsza niż w moim domu, dlatego z całego serca polecam hurtowy skup złomu w Bydgoszczy w tej firmie

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Załadunek ok, gdy jest się ugadanym i nie ma problemu z segregacją to szybko leci

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?
07-10-2022
Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?

Akumulatory znajdują zastosowanie w wielu rodzajach nie tylko pojazdów, lecz także elektronarzędzi. W dzisiejszych czasach są nieodzownym elementem współczesnej techniki. Te kla...

Więcej -->
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?
06-10-2022
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?

Chyba już większość z nas nie wyobraża sobie codziennego życia bez korzystania ze zdobyczy techniki. Jedną z nich bez wątpienia są akumulatory, które sprawiają, że wiele urządze...

Więcej -->
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?
05-10-2022
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?

Wybierając się na skup akumulatorów, warto wiedzieć, jakie metale znajdują się w tego typu urządzeniach. Pozwoli nam to lepiej zrozumieć, co wpływa na wartość złomu akumulatorow...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon