Poznań - Skup akumulatorów | WasteMaster

Skup zużytych akumulatorów w Poznaniu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Co ma bezpośredni wpływ na cenę złomu akumulatorowego w Poznaniu?

Dynamicznie zmieniające się ceny złomu akumulatorów w Poznaniu mogą pozytywnie i negatywnie oddziaływać na finanse firmowe czy domowe osób, które pragną sprzedać ten odpad do punktu skupu. Aby wybrać najkorzystniejszą ofertę, warto uruchomić stworzony przez nas formularz internetowy. Przedstawia cennik złomu akumulatorów w Poznaniu. Polecany przez nas formularz jest nieodpłatny. Może być otworzony na dowolnie wybranym urządzeniu elektronicznym z dostępem do Internetu.
Ceny
Akumulatory Pb 2,8 zł netto
Akumulatory NiCd 0,4 zł netto
Warunki współpracy

Skup akumulatorów w Poznaniu – jak wybrać najlepszą firmę?

Nie masz pojęcia od czego zacząć swoje poszukiwania najlepszego skupu akumulatorów w Poznaniu? Zależy Ci na długotrwałych i przyjaznych współpracach? A może chodzi tylko o jednorazowy skup i wywóz? Co powinno nam przyświecać, wybierając skup złomu akumulatora w Poznaniu? Odpowiedzią na te wszystkie pytania jest aplikacja WasteMaster! Dzięki niej szybko i skutecznie porównasz dziesiątki ofert hurtowego skupu akumulatorów w Poznaniu, dzięki czemu będziesz mógł wybrać ten, który spełnia Twoje wymagania. Jednak na tym nie koniec innowacji! Możesz również skorzystać z giełdy odpadowej. Co to takiego i jak działa? To specjalna giełda, na którą każdy podmiot z całego kraju może dodać swoją ofertę. Wystarczy uzupełnić, jaki odpad się posiada, a pozostałym kontrahentom wyświetli się on do kupienia. Do tego zalicza się również skup akumulatorów żelowych w Poznaniu. Sam wiesz, co jest najlepsze dla Twojej firmy i które kryterium przy wyborze skupu powinno Tobą kierować – cena, lokalizacja skupu, a może minima logistyczne? Nasze narzędzie jest całkowicie nieodpłatne, więc nie musisz się kłopotać o koszty. Jeśli poszukujesz skupu zużytych akumulatorów w Poznaniu to WasteMaster jest rozwiązaniem dla Ciebie!

Skup złomu. Akumulatory w Poznaniu – w jaki sposób należy obchodzić się ze wyeksploatowanymi akumulatorami?

Poszukujesz pobliskiego skupu złomu? Akumulatory w Poznaniu powoli przestają się mieścić w Twoim magazynie, tym samym przyprawiając Cię o zawroty głowy? Tego typu odpady są klasyfikowane do kategorii odpadów niebezpiecznych, a więc wymagają od nas szczególnej ostrożności nie tylko w obchodzeniu się z nimi, lecz także ich magazynowaniu. Każdy pracownik skupu starych akumulatorów w Poznaniu na pewno zadaje sobie sprawę, że wyeksploatowane akumulatory nie mogą wylądować w tradycyjnym kontenerze na odpady komunalne. Trzeba odpowiednio je zagospodarować oraz składować. Skupując złom akumulatora w Poznaniu w firmowym magazynie czy garażu musimy liczyć się z ryzykiem wycieku substancji niebezpiecznych do środowiska naturalnego. Z tego powodu tak ważne jest stosowne zabezpieczenie zużytych akumulatorów. Jeżeli gromadzimy ich hurtowe ilości to nie warto zwlekać, tylko czym prędzej przekazać odpad specjalistycznym firmom, które parają się skupem starych akumulatorów w Poznaniu, a w następnej kolejności je utylizują. Zamów usługę w WasteMaster!

Od czego są uzależnione ceny skupu akumulatorów w Poznaniu?

Każdy skup zużytych akumulatorów w Poznaniu i okolicach ma własną politykę cenową, która jest zależna od kilku czynników. Osoby, które pragną skorzystać z tego typu usługi z pewnością chętnie poznałyby cenę skupu starych akumulatorów w Poznaniu. Trzeba liczyć się z tym, że jest ona zmienna, i nie w każdym miejscu będzie identyczna. Jest ona zależna między innymi od rodzaju posiadanego akumulatora, typu ogniw, województwa, naszej lokalizacji oraz od ilości posiadanego odpadu – im więcej, tym lepiej. Cena złomu akumulatorowego to wartość płynna, a rozstrzał cenowy może być bardzo duży (dla niektórych wręcz zaskakujący). Jeżeli zależy Ci na tym, aby poznać aktualne ceny skupu złomu akumulatorów w Poznaniu skorzystaj z nieodpłatnej wyceny odpadu online. Jak go zamówić? Wystarczy u góry strony wyszukać nazwę interesującej nas miejscowości oraz wybrać posiadany odpad. Dzięki temu szybko przejdziemy do formularza internetowego, który będziemy musieli wypełnić. Po uzupełnieniu, zapytanie zostanie przesłane do naszego systemu, a my będziemy mogli się z Tobą skontaktować w sprawie skupu zużytych akumulatorów w Poznaniu. Zobacz jakie to proste!

Klasyfikacja odpadu w postaci skupu złomu akumulatora w Poznaniu

Jakie pozostałe, istotne informacje są związane ze skupem akumulatorów w Poznaniu? Na pewno należy do nich klasyfikacja złomu akumulatorowego. Każdy odpad ma swój unikatowy kod. Tego typu rozwiązanie jest podyktowane funkcjonującym w Polsce prawem. Pozwala to na bezpieczną i przezorną gospodarkę odpadami. Planując skup akumulatorów w Poznaniu warto znać unikatowe kody tychże odpadów. Dlaczego? Dlatego, że będzie trzeba je wpisać do karty przekazania odpadu podczas odbioru. A więc – jaki kod na akumulatory? W systemie widnieją one pod ogólną liczbą 16 06, czyli „baterie i akumulatory”. Kolejno 16 06 01* oznacza baterie i akumulatory ołowiowe, 16 06 02* – baterie i akumulatory niklowo-kadmowe; 16 06 05 – inne baterie i akumulatory. Te informacje na pewno będą Ci użyteczne w trakcie skupu zużytych akumulatorów w Poznaniu.

Skup akumulatorów żelowych w Poznaniu – najważniejsze informacje

Jeżeli interesuje Cię skup akumulatorów żelowych w Poznaniu warto nieco więcej o nich wiedzieć. Stają się one coraz popularniejsze w niektórych sektorach gospodarki, szczególnie w branży motoryzacyjnej. Czym różnią się akumulatory żelowe od tych klasycznych? W odróżnieniu od kwasowo-ołowiowych ogniw, akumulatory żelowe zawierają żel krzemionkowy, który odpowiada za przewodzenie prądu. W ten sposób zyskują one większą szczelność oraz odporność na uszkodzenia. Na skupie akumulatorów żelowych w Poznaniu dowiesz się, że taka konstrukcja zmniejsza ryzyko wycieku żelu z wnętrza akumulatora. Pomimo takich zabezpieczeń tego typu odpady dalej są kwalifikowane jako niebezpieczne i potrzebują specjalnego obchodzenia się z nimi. Dlatego skup złomu akumulatora w Poznaniu należy zawierzyć wykwalifikowanym firmom, które trudnią się jego rzetelną i bezpieczną utylizacją.

Hurtowy skup akumulatorów w Poznaniu – minima logistyczne

Jakie ważne informacje dotyczące hurtowego skupu akumulatorów w Poznaniu warto poznać? Są to przede wszystkim minima logistyczne. Trzeba je osiągnąć, aby dana firma chciała od nas odebrać lub dowieźć do nas odpad. Dla złomu akumulatorów wynoszą one zazwyczaj: 0,5 Mg dla dostawy oraz 1 Mg dla odbioru. Jeżeli brakuje nam niedużo do minimum logistycznego i tak warto się skontaktować – czasami udaje się wypracować korzystny kompromis w sprawie skupu zużytych akumulatorów w Poznaniu. Nasze usługi są skierowane do firm, zakładów produkcyjnych oraz innych podmiotów generujących odpady w postaci złomu akumulatorów. Nie przejmuj się formalnościami – te bierzemy na siebie! Musisz posiadać tylko wpis do rejestru BDO, a nawet jeśli go nie posiadasz, możemy go dokonać za Ciebie i ewidencjować odpady w imieniu Twojej działalności. Dzięki temu nie musisz się dłużej kłopotać o skup starych akumulatorów w Poznaniu i w pełni zaangażować się w swoje pozostałe obowiązki.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Czy zużyty akumulator można sprzedać?
04-10-2022
Czy zużyty akumulator można sprzedać?

Tak, zużyty akumulator można sprzedać. Najkorzystniej dokona się tego w skupie akumulatorów, gdzie odpad zostanie zważony oraz wyceniony. Bardzo ważny jest jego rodzaj, ponieważ...

Więcej -->
Ile kg ma akumulator?
03-10-2022
Ile kg ma akumulator?

Przy skupie akumulatorów bardzo ważna jest ich waga, nic więc dziwnego, że ludzie często wyszukują ile waży dany akumulator. No właśnie – ile? Odpowiedź brzmi: to zależy. Od cze...

Więcej -->
Ile waży duży akumulator?
02-10-2022
Ile waży duży akumulator?

Pytanie o wagę akumulatora zazwyczaj odnosi się do akumulatorów samochodowych. Jest ono o tyle istotne, o ile uświadomimy sobie, że na skupie akumulatorów recyklerzy wypłacają o...

Więcej -->
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?
01-10-2022
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?

Skup akumulatorów jest gotowy zapłacić za nasz odpad w postaci zużytych akumulatorów. Dlaczego? Co takiego cennego znajduje się w tego typu starych urządzeniach? Między innymi j...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Aplikacja bardzo intuicyjna, więc nie miałam kłopotu z dodaniem odpadu! :) polecam

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Współpraca korzystna, terminy dotrzymane, obsługa doświadczone

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jak masz BDO to ok. Jak nie masz, to nie licz na skup akumulatorów w Poznaniu bo odbierają tylko od przedsiębiorstw, i tylko hurtowo. Warto to napisać i nie zawracać głowy im i sobie

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Profesjonalna współpraca. Mający doświadczenie i mili oraz posiadający dużą wiedzę pracownicy. Pomagają każdej firmie w zakresie ekologii i recyklingu w szczególności skupie zużytych akumulatorów w Poznaniu

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Firma ok.

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?
07-10-2022
Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?

Akumulatory znajdują zastosowanie w wielu rodzajach nie tylko pojazdów, lecz także elektronarzędzi. W dzisiejszych czasach są nieodzownym elementem współczesnej techniki. Te kla...

Więcej -->
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?
06-10-2022
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?

Chyba już większość z nas nie wyobraża sobie codziennego życia bez korzystania ze zdobyczy techniki. Jedną z nich bez wątpienia są akumulatory, które sprawiają, że wiele urządze...

Więcej -->
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?
05-10-2022
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?

Wybierając się na skup akumulatorów, warto wiedzieć, jakie metale znajdują się w tego typu urządzeniach. Pozwoli nam to lepiej zrozumieć, co wpływa na wartość złomu akumulatorow...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat