Wrocław - Skup akumulatorów | WasteMaster

Skup zużytych akumulatorów we Wrocławiu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Zmiany w cenach złomu akumulatorowego we Wrocławiu

Coraz więcej osób obserwuje istotne zmiany w wartości złomu akumulatorowego, oddawanego do punktów skupu tego typu odpadów. Bardzo szybko zmieniające się ceny złomu akumulatorów we Wrocławiu są uwarunkowane różnymi czynnikami. Aby zobaczyć cennik złomu akumulatorów we Wrocławiu, warto skorzystać z proponowanego przez nas narzędzia. To formularz internetowy w formie nieodpłatnej. Służy on do wyceny każdej ilości złomu akumulatorowego.
Ceny
Akumulatory Pb 2,9 zł netto
Akumulatory NiCd 0,4 zł netto
Warunki współpracy

Najistotniejsze informacje dotyczące skupu akumulatorów żelowych we Wrocławiu

Skup akumulatorów żelowych we Wrocławiu zajmuje się odbieraniem nieco innych typów akumulatorów. Czym one się różnią od tych tradycyjnych? Warto nieco więcej się o nich dowiedzieć, tym bardziej że w ostatnim czasie zyskują na popularności, szczególnie w branży motoryzacyjnej. Akumulatory żelowe posiadają żel krzemionkowy odpowiedzialny za przewodzenie prądu. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, zwiększa się ich szczelność oraz niepodatność na uszkodzenia. Pomimo tego skup akumulatorów żelowych we Wrocławiu dalej wiąże się z ryzykiem wycieku żelu z wnętrza akumulatora, a jest to substancja niebezpieczna i wymaga odpowiedniego obchodzenia się z nim oraz zabezpieczenia. Dlatego skupem złomu akumulatora we Wrocławiu muszą trudnić się wyspecjalizowane firmy, które wiedzą jak bezpiecznie go utylizować.

Skup złomu. Akumulatory we Wrocławiu – jak należy obchodzić się ze wyeksploatowanymi akumulatorami?

Szukasz pobliskiego skupu złomu? Akumulatory we Wrocławiu powoli przestają się mieścić w Twoim magazynie, tym samym spędzając Ci sen z powiek? Tego typu odpady są klasyfikowane do kategorii odpadów niebezpiecznych, a więc wymagają od nas szczególnej ostrożności nie tylko w obchodzeniu się z nimi, lecz także ich składowaniu. Każdy pracownik skupu starych akumulatorów we Wrocławiu na pewno wie o tym, że wyeksploatowane akumulatory nie mogą wylądować w tradycyjnym kontenerze na odpady zmieszane. Trzeba odpowiednio je zagospodarować oraz składować. Skupując złom akumulatora we Wrocławiu w firmowym magazynie czy garażu musimy liczyć się z ryzykiem wycieku substancji niebezpiecznych do środowiska przyrodniczego. Z tego powodu tak istotne jest odpowiednie zabezpieczenie zużytych akumulatorów. Jeżeli składujemy ich hurtowe ilości to nie warto zwlekać, tylko czym prędzej przekazać odpad profesjonalnym firmom, które zajmują się skupem starych akumulatorów we Wrocławiu, a następnie je utylizują. Zamów usługę w WasteMaster!

Skup złomu akumulatora we Wrocławiu – klasyfikacja odpadu

Co trzeba jeszcze wiedzieć o skupie akumulatorów we Wrocławiu? Przedsiębiorcy generujący odpady na pewno świetnie wiedzą o tym, że każdy z nich jest odpowiednio sklasyfikowany oraz opisany. To podstawa prawna, która pozwala na przezorną i bezpieczną gospodarkę odpadami. Jeżeli pragniemy zamówić skup akumulatorów we Wrocławiu to musimy wiedzieć o tym, że tego typu odpady posiadają swój specjalny kod w systemie określony cyframi 16 06 – baterie i akumulatory. Dla akumulatorów przyjęło się kody: 16 06 01* (baterie i akumulatory ołowiowe); 16 06 02* (baterie i akumulatory niklowo-kadmowe); 16 06 05 (inne baterie i akumulatory). Trzeba o tym pamiętać, planując skup zużytych akumulatorów we Wrocławiu.

Ceny skupu akumulatorów we Wrocławiu – jak się kształtują?

Ceny skupu zużytych akumulatorów we Wrocławiu są zmienne i mogą prezentować się różnie w zależności od paru czynników, między innymi: rodzaju posiadanego akumulatora, typu ogniw, regionu, lokalizacji punktu skupu czy ilości odpadu. Zanim zdecydujemy się na usługę skupu starych akumulatorów we Wrocławiu, warto zaznajomić się z bieżącymi kwotami rynkowymi, ponieważ rozstrzał cenowy może być zdumiewający. Wystarczy uzupełnić specjalny formularz online, a zapytanie trafi do systemu, gdzie zostanie dostrzeżone przez jednego z naszych doradców klienta. Dzięki temu poznasz cenę skupu złomu akumulatorów we Wrocławiu. Nie musisz się martwić o dodatkowe koszty, usługa wyceny jest całkowicie bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje. Jeżeli proponowana cena nie będzie Ci odpowiadać, możesz w każdej chwili odstąpić. Zobacz sam, ile jesteś w stanie zarobić na skupie zużytych akumulatorów we Wrocławiu!

Skup akumulatorów we Wrocławiu – jak wybrać najlepszy?

Twoja firma chce rozpocząć współpracę z rzetelnym skupem akumulatorów we Wrocławiu, ale nie wiesz, od czego zacząć poszukiwania? Zależy Ci na biznesowych relacjach i współpracy długookresowej? Jakimi kryteriami się kierować, decydując się na skup złomu akumulatora we Wrocławiu? Już nie musisz się nad tym dłużej głowić, ponieważ z pomocą przyjdzie Ci WasteMaster. Dzięki stworzonej przez nas aplikacji błyskawicznie porównasz wiele ofert hurtowego skupu akumulatorów we Wrocławiu i okolicach. Ale na tym nie koniec! Mamy do zaoferowania również giełdę odpadów, na którą w każdej chwili możesz dodać posiadany przez siebie odpad (w tym przypadku wyeksploatowane akumulatory). Dzięki temu kontrahenci go zauważą i się z Tobą skontaktują. Do tego wszystkiego zalicza się również skup akumulatorów żelowych we Wrocławiu. Z pewnością najlepiej sam wiesz, które kryterium jest dla Ciebie najważniejsze. Ty ustalasz, czy będzie to kwota, lokalizacja, a może minimum logistyczne? Zobacz sam, to nic nie kosztuje! Skup zużytych akumulatorów we Wrocławiu? Postaw na WasteMaster!

Hurtowy skup akumulatorów we Wrocławiu – przydatne informacje

Co trzeba wiedzieć o hurtowym skupie akumulatorów we Wrocławiu? Tego typu podmioty mają swoje odgórnie ustalone minima logistyczne, które trzeba spełnić, aby zamówić odbiór lub dostawę. Wynoszą one zazwyczaj 0,5 Mg dla dostaw oraz 1 Mg dla odbioru. Jeżeli mamy niewiele mniej odpadu, warto się z nami skontaktować, ponieważ niekiedy jesteśmy gotowi iść na kompromis i wszystko logistycznie odpowiednio zaplanować. Usługę skupu zużytych akumulatorów we Wrocławiu kierujemy do firm, zakładów produkcyjnych oraz pozostałych podmiotów wytwarzających odpady w postaci złomu akumulatorów. Martwisz się o formalności i tzw. papierkową robotę? Już nie musisz, ponieważ nasza firma również i w tym Ci pomoże! Dzięki temu w pełni będziesz mógł się skupić na swojej pracy. Skup starych akumulatorów we Wrocławiu wcale nie musi być kłopotliwy!

Jak rozróżniać akumulatory? Znajdź z nami skup złomu akumulatorów we Wrocławiu

Na rynku istnieją różne kategorie akumulatorów, które mają w swoim składzie wiele metali. Główną różnicą między akumulatorami jest elektrolit, który zawierają. Skup złomu akumulatorów we Wrocławiu oferuje różne stawki za 1 kg zależnie od wagi akumulatora i pojemności ogniw galwanicznych (mierzone w amperogodzinach). Przed oddaniem akumulatora na skup złomu akumulatorów we Wrocławiu, sprawdź, ile możesz na tym zarobić!

Hurtowy skup złomu akumulatorów we Wrocławiu? Pozbądź się problemu z WasteMaster!

Prowadzisz firmę i chciałbyś oddawać odpady w ilościach hurtowych? Z WasteMaster możesz zapomnieć o problemach z hurtowym skupem złomu akumulatorów we Wrocławiu. Wypełnij tylko formularz, a nasi konsultanci odpowiedzą na Twoje pytania i znajdą najlepsze przedsiębiorstwo, które zaoferuje Ci hurtowy skup złomu akumulatorów we Wrocławiu. Nie zwlekaj zajrzyj do naszej aplikacji lub skonsultuj się z doradcą po wypełnieniu formularza. Poprowadzimy Cię przez wszystkie kroki.

Gdzie znaleźć skup akumulatorów żelowych we Wrocławiu? Zainstaluj naszą aplikację!

Akumulatory odróżniają się od siebie głównie systemem wykonania. Istnieją akumulatory NiMH, kwasowo-ołowiowe czy litowo-polimerowe, ale coraz bardziej popularne są akumulatory żelowe we Wrocławiu. Akumulatory te mają budowę, która zapewnia długą, bezawaryjną, a co za tym idzie bezobsługową pracę. Jednak zużyte akumulatory żelowe nie zawsze są odbierane w każdym skupie - przyjmie je tylko konkretny skup akumulatorów żelowych we Wrocławiu. Ten z kolei znajdziesz w naszej aplikacji WasteMaster! Nie zastanawiaj się dłużej i rozwiąż swój problem!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Czy zużyty akumulator można sprzedać?
04-10-2022
Czy zużyty akumulator można sprzedać?

Tak, zużyty akumulator można sprzedać. Najkorzystniej dokona się tego w skupie akumulatorów, gdzie odpad zostanie zważony oraz wyceniony. Bardzo ważny jest jego rodzaj, ponieważ...

Więcej -->
Ile kg ma akumulator?
03-10-2022
Ile kg ma akumulator?

Przy skupie akumulatorów bardzo ważna jest ich waga, nic więc dziwnego, że ludzie często wyszukują ile waży dany akumulator. No właśnie – ile? Odpowiedź brzmi: to zależy. Od cze...

Więcej -->
Ile waży duży akumulator?
02-10-2022
Ile waży duży akumulator?

Pytanie o wagę akumulatora zazwyczaj odnosi się do akumulatorów samochodowych. Jest ono o tyle istotne, o ile uświadomimy sobie, że na skupie akumulatorów recyklerzy wypłacają o...

Więcej -->
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?
01-10-2022
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?

Skup akumulatorów jest gotowy zapłacić za nasz odpad w postaci zużytych akumulatorów. Dlaczego? Co takiego cennego znajduje się w tego typu starych urządzeniach? Między innymi j...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Chcieliśmy skupić akumulatory, Pan na infolinii bardzo pomocny, pomogli również przy BDO także pięć gwiazdek

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Przede wszystkim jakość obsługi!!!!! miło sympatycznie polecam

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Ceny chyba bezkonkurencyjne, obsługa sympatyczna :)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecam skup akumulatorów we Wrocławiu. Poza tym dowiedziałem się, że mogę też przekazać inne odpady a wystarczy wejść tylko na stronę. Niedawno założyłem firmę i dowiedziałem się o tym całym BDO i teraz oddaje tylko za pomocą Wastemaster

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

To co właściciel WasteMaster chce zrobić z rynkiem odpadowym ma bardzo duże szanse powodzenia, w końcu ktoś to uporządkuje. Skup akumulatorów we Wrocławiu jak najbardziej w porządku

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?
07-10-2022
Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?

Akumulatory znajdują zastosowanie w wielu rodzajach nie tylko pojazdów, lecz także elektronarzędzi. W dzisiejszych czasach są nieodzownym elementem współczesnej techniki. Te kla...

Więcej -->
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?
06-10-2022
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?

Chyba już większość z nas nie wyobraża sobie codziennego życia bez korzystania ze zdobyczy techniki. Jedną z nich bez wątpienia są akumulatory, które sprawiają, że wiele urządze...

Więcej -->
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?
05-10-2022
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?

Wybierając się na skup akumulatorów, warto wiedzieć, jakie metale znajdują się w tego typu urządzeniach. Pozwoli nam to lepiej zrozumieć, co wpływa na wartość złomu akumulatorow...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat