Skup zużytych akumulatorów w Gdańsku

Abonament BDO Standard - 199 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO i 10 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Abonament BDO - Premium 399 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO i 25 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cena złomu na skupie akumulatorów w Gdańsku

Osoby, które chcą poznać ceny złomu akumulatorów w Gdańsku, często nie mają pojęcia, w jakim miejscu poszukiwać tych informacji. Rozwiązaniem tego problemu jest nasz formularz internetowy. To narzędzie, które można bezpłatnie uruchomić i obsługiwać na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu. Stworzony przez nas formularz internetowy przyda się klientom indywidualnym i firmowym. Znając obowiązujący cennik złomu akumulatorów w Gdańsku można ustalać warunki współpracy z #*#firmami|przedsiębiorstwami#*#, które oferują skup złomu akumulatorowego z opcją odbioru tego odpadu od klienta.
Ceny
Akumulatory Pb 2,5 zł netto
Akumulatory NiCd 0,4 zł netto
Warunki współpracy

Jesteś zainteresowany skupem zużytych akumulatorów w Gdańsku? Akumulatory w Gdańsku, które od wielu miesięcy skrzętnie zbierasz, powoli przestają mieścić się w magazynie? Nie daje Ci to spokoju i czujesz, że w końcu nadszedł czas, aby się nimi zająć? Idealnie trafiłeś, ponieważ WasteMaster pomoże Ci w skupie starych akumulatorów w Gdańsku. Musisz zdawać sobie sprawę, że tego typu odpady są zaliczane do grupy „niebezpiecznych”, a więc potrzebują stosownego magazynowania przez skupy złomu akumulatorów w Gdańsku. Nie można wyrzucać ich do zwykłych pojemników na odpady zmieszane. Czemu? Dlatego, że skup złomu akumulatora w Gdańsku wiąże się z ryzykiem przedostania się groźnych substancji do środowiska przyrodniczego. Dlatego tak ważne jest odpowiednie składowanie oraz stosowne zabezpieczenie tego typu odpadów. Nie ma sensu odwlekać w czasie skupu starych akumulatorów w Gdańsku i najlepiej powierzyć go profesjonalnym firmom już dzisiaj. Zamów usługę w WasteMaster!

Jakie inne, istotne informacje są związane ze skupem akumulatorów w Gdańsku? Z pewnością należy do nich klasyfikacja złomu akumulatorowego. Każdy odpad ma swój niepowtarzalny kod. Tego typu rozwiązanie jest podyktowane funkcjonującym w Polsce prawem. Pozwala to na bezpieczną i rozsądną gospodarkę odpadami i pośrednio na przejrzysty skup starych akumulatorów w Gdańsku. Zamawiając skup akumulatorów w Gdańsku warto znać specjalne kody tychże odpadów. Czemu? Dlatego, że będzie trzeba je wpisać do karty przekazania odpadu podczas odbioru. A więc – jaki kod na akumulatory? W systemie figurują one pod ogólną liczbą 16 06, czyli „baterie i akumulatory”. Kolejno 16 06 01* oznacza baterie i akumulatory ołowiowe, 16 06 02* – baterie i akumulatory niklowo-kadmowe; 16 06 05 – inne baterie i akumulatory. Te informacje na pewno przydadzą Ci się podczas skupu zużytych akumulatorów w Gdańsku.

Oprócz tradycyjnych skupów akumulatorów istnieją podmioty, które specjalizują się w skupie akumulatorów żelowych w Gdańsku i okolicach. Akumulatory żelowe stają się coraz popularniejsze, w szczególności w branży motoryzacyjnej, dlatego tworzone są specjalne skupy akumulatorów żelowych w Gdańsku, właśnie ze względu na ten typ akumulatora. Czym różnią się od tych klasycznych? Zawierają żel krzemionkowy, który jest odpowiedzialny za przewodzenie prądu. Dzięki temu akumulatory żelowe mają większą szczelność oraz niepodatność na uszkodzenia. Pracownicy w skupie akumulatorów żelowych w Gdańsku są odpowiednio przeszkoleni i wiedzą, że konstrukcja tego typu urządzeń zmniejsza ryzyko wycieku żelu z wnętrza akumulatora. Pomimo tego w dalszym ciągu są one kwalifikowane jako odpad niebezpieczny i wymagają stosownej utylizacji. Z tego też powodu muszą zostać przetransportowane do fachowego skupu złomu akumulatora w Gdańsku. Znajdź najbliższy punkt z WasteMaster!

Twoja firma chce nawiązać współpracę z dobrym skupem akumulatorów w Gdańsku, ale nie masz pojęcia, od czego zacząć poszukiwania? Zależy Ci na przyjaznych relacjach i współpracy długookresowej? Jakimi przesłankami się kierować, wybierając skup złomu akumulatora w Gdańsku? Już nie musisz się nad tym więcej głowić, ponieważ z pomocą przyjdzie Ci WasteMaster. Dzięki stworzonej przez nas aplikacji szybko porównasz wiele ofert hurtowego skupu akumulatorów w Gdańsku i okolicach. Ale na tym nie koniec! Mamy do zaproponowania również giełdę odpadów, na którą w każdej chwili możesz dodać posiadany przez siebie odpad (w tym przypadku stare akumulatory). Dzięki temu kontrahenci go zobaczą i się z Tobą porozumieją. Do tego wszystkiego zalicza się również skup akumulatorów żelowych w Gdańsku. Z pewnością najlepiej sam wiesz, które kryterium jest dla Ciebie najważniejsze. Ty ustalasz, czy będzie to kwota, lokalizacja, a może minimum logistyczne? Zobacz sam, to nic nie kosztuje! Skup zużytych akumulatorów w Gdańsku? Postaw na WasteMaster!

Warto podkreślić, że interesuje nas hurtowy skup akumulatorów w Gdańsku. Minima logistyczne to ok. 0,5 Mg dla dostawy oraz 1 Mg dla odbioru. Oczywiście jeżeli chcemy sprzedać lub zamówić niewiele mniej, warto negocjować warunki z naszym opiekunem klienta. Naszą ofertę skupu zużytych akumulatorów w Gdańsku kierujemy do przedsiębiorstw, zakładów produkcyjnych oraz pozostałych podmiotów wytwarzających odpady w postaci złomu akumulatorów. Chętnie pomożemy przy formalnościach oraz ustaleniu kodu odpadu. Dzięki nam skup starych akumulatorów w Gdańsku nie będzie żadnym wyzwaniem!

Przedsiębiorcy, którzy chcą skorzystać z usługi skupu zużytych akumulatorów w Gdańsku i okolicach na pewno zastanawiają się nad ceną akumulatorów. Od czego jest ona uzależniona? Do najważniejszych zmiennych wpływających na cenę skupu starych akumulatorów w Gdańsku należą między innymi: rodzaj posiadanego akumulatora, typ ogniw, region i nasza lokalizacja oraz oczywiście ilość odpadu. Im więcej go mamy, tym dla nas lepiej. Powinniśmy mieć świadomość, że wartość akumulatorów jest zmienna i może wahać się od kilkudziesięciu groszy do kilku złotych za kilogram odpadu. Chcesz znać aktualną cenę skupu złomu akumulatorów w Gdańsku? Zamów bezpłatną wycenę online. Wypełnij formularz kontaktowy, podaj szczegółowe informacje o posiadamy odpadzie, a niedługo się z Tobą skontaktujemy! Zobacz, ile jesteś w stanie zyskać na skupie zużytych akumulatorów w Gdańsku!

Niezależnie od tego, czy jest to hurtowy skup akumulatorów w Gdańsku, czy detaliczny, odpady wymagają przekazania do firmy posiadającej odpowiednie zezwolenia. Skup starych i zużytych akumulatorów w Gdańsku zaczyna recykling odpadów od zebrania ich, a później poddaje odpowiedniej obróbce. Wiele niezbędnych produktów jest odzyskiwanych i może być odzyskiwanych – poprzez wyeliminowanie akumulatorów tradycyjnych i żelowych. O wyborze metody mechanicznej, hydrometalurgicznej lub termicznej decyduje tworzony w trakcie procesu produkt - konkretna część z akumulatora lub ciekła mieszanina z baterii.

Na rynku dostępne są różne typy akumulatorów, które składają się z różnych metali. Główną różnicą między akumulatorami jest zawarty w nich elektrolit. Skup złomu akumulatorów w Gdańsku oferuje różne ceny za 1 kg w zależności od wagi akumulatora i pojemności ogniw galwanicznych (mierzonej w amperogodzinach). Zanim zabierzesz akumulator na skup złomu akumulatorów w Gdańsku, dowiedz się, ile możesz na tym skorzystać!

Prowadzisz działalność gospodarczą? Chcesz wyrzucić dużą ilość odpadów? WasteMaster umożliwia bezproblemowy skupem złomu akumulatorów w Gdańsku. Wystarczy wypełnić formularz, a nasi konsultanci odpowiedzą na Twoje pytania i znajdą najkorzystniejszy hurtowy skup złomu akumulatorów w Gdańsku. Nie wahaj się i wypełnij formularz lub przejrzyj aplikację. Poprowadzimy Cię przez wszystkie kroki.

Akumulatory głównie różnią się technologią wykonania. Istnieją akumulatory NiMH, ołowiane lub posiadające baterie litowo-polimerowe, jednak coraz bardziej popularne stają akumulatory żelowe. Akumulatory te wyróżniają się budową, która cechuje się na długą, bezawaryjną, a co za tym idzie bezobsługową eksploatację. Jednakże zużyte akumulatory żelowe nie zawsze przyjmowane są przez każdy skup, a konkretny skup akumulatorów żelowych w Gdańsku, który znajdziesz w naszej aplikacji WasteMaster! Nie zwlekaj i pozbądź się problemu.

Nie znalazłeś oferty jakiej potrzebujesz?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość nie jest Ci obojętna - skontaktuj się z nami. W aplikacji WasteMaster znajdziesz skup złomu w Gdańsku, który spełni oba te oczekiwania. Sprawdź i przekonaj się, że warto!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Czy zużyty akumulator można sprzedać?
04-10-2022
Czy zużyty akumulator można sprzedać?

Tak, zużyty akumulator można sprzedać. Najkorzystniej dokona się tego w skupie akumulatorów, gdzie odpad zostanie zważony oraz wyceniony. Bardzo ważny jest jego rodzaj, ponieważ...

Więcej -->
Ile kg ma akumulator?
03-10-2022
Ile kg ma akumulator?

Przy skupie akumulatorów bardzo ważna jest ich waga, nic więc dziwnego, że ludzie często wyszukują ile waży dany akumulator. No właśnie – ile? Odpowiedź brzmi: to zależy. Od cze...

Więcej -->
Ile waży duży akumulator?
02-10-2022
Ile waży duży akumulator?

Pytanie o wagę akumulatora zazwyczaj odnosi się do akumulatorów samochodowych. Jest ono o tyle istotne, o ile uświadomimy sobie, że na skupie akumulatorów recyklerzy wypłacają o...

Więcej -->
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?
01-10-2022
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?

Skup akumulatorów jest gotowy zapłacić za nasz odpad w postaci zużytych akumulatorów. Dlaczego? Co takiego cennego znajduje się w tego typu starych urządzeniach? Między innymi j...

Więcej -->

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?
07-10-2022
Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?

Akumulatory znajdują zastosowanie w wielu rodzajach nie tylko pojazdów, lecz także elektronarzędzi. W dzisiejszych czasach są nieodzownym elementem współczesnej techniki. Te kla...

Więcej -->
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?
06-10-2022
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?

Chyba już większość z nas nie wyobraża sobie codziennego życia bez korzystania ze zdobyczy techniki. Jedną z nich bez wątpienia są akumulatory, które sprawiają, że wiele urządze...

Więcej -->
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?
05-10-2022
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?

Wybierając się na skup akumulatorów, warto wiedzieć, jakie metale znajdują się w tego typu urządzeniach. Pozwoli nam to lepiej zrozumieć, co wpływa na wartość złomu akumulatorow...

Więcej -->
Cena akumulatorów na złomie
23-11-2021
Cena akumulatorów na złomie

Rozładowany akumulator, nie pozwalający odpalić samochodu, to niestety zwiastun zbliżających się wydatków. Oczywiście nikt z nas nie chce ich ponosić. Z jakich powodów może paść...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master