Odpady medyczne

Prowadzisz klinikę i potrzebujesz porównać oferty na odpady medyczne czy weterynaryjne ?

Odbiór odpadów medycznych w Płocku

Jak można wyjaśnić termin utylizacja odpadów medycznych w mieście Płock?

Według obowiązujących w Polsce przepisów utylizacja odpadów medycznych w Płocku obejmuje ich całkowite unieszkodliwienie. Odbywa się to na podstawie rozporządzenie Ministra Zdrowia z 2002 roku.

Typy odpadu.

Odpadami z tej kategorii są wszelkiego typu odpady, które powstają w trakcie prowadzenia działalności medycznej, aptecznej, farmaceutycznej, weterynaryjnej, a także badań i doświadczeń naukowych. To odpady uznawane za potencjalnie niebezpieczne.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Płocku
Odpady weterynaryjne
4500 kg
Banino
Odpady weterynaryjne
6500 kg
Odpady weterynaryjne
Środa Wielkopolska
Odpady farmaceutyczne
5500 kg
Odpady farmaceutyczne
Pobiedziska
Odpady weterynaryjne
900 kg
Lubaczów
Odpady farmaceutyczne
8000 kg
Odpady farmaceutyczne
Kobyłka
Odpady medyczne
5500 kg
Odpady medyczne
Rumia
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Odbiór odpadów medycznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady medyczne w Płocku
Pomiechówek
EKO ZYSK 1 Sp. z o.o.
Żyrardów
EMKA S.A.
Kraków
Wytwarzający nr 1 S.A.
Aleksandrów Łódzki
POL-DAN-EKO W. JAŚKIEWICZ, J. KRYSIAK Sp.J.
Rynarzewo
Wytwarzający nr 2 S.A.
Sulejówek
Zbierający nr 4 S.A. (firma niepotwierdzona)
Płock
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakie firmy oferują klientom utylizację odpadów medycznych w Płocku?

Firmami, które oferują utylizację odpadów medycznych w Płocku są wyspecjalizowane przedsiębiorstwa, posiadające wieloletnie doświadczenie w tej branży.Mają one odpowiedni park maszynowy, jak również dysponują przeszklonym zespołem pracowników.

Przedsiębiorstwa generujące dużą liczbę odpadu.

Podmiotami, które wytwarzają najwięcej odpadów, są różnego typu ośrodki badawcze, gabinety SPA, gabinety medycyny estetycznej, szpitale, gabinety lekarskie, laboratoria diagnostyczne, jak również przychodnie weterynaryjne. To placówki prowadzące działalność medyczną bądź paramedyczną i naukową.

Jak realizowany jest obiór odpadów medycznych w mieście Płock przez specjalizujące się w tych usługach podmioty?

Sprawny odbiór odpadów medycznych w Płocku przez firmy, wymaga pierwotnego składowania ich workach lub w pojemnikach w trzech kolorach. W zależności od typu danego odpadu, pojemniki i worki dzielą się na kolory czerwony, zielony, żółty, czarny, niebieski.

Podział odpadu na kategorie w aplikacji WasteMaster.

Internetowa aplikacja WasteMaster zawiera bardzo dokładny podział. Zostały one podzielone na kilka kategorii, do których zaliczają się odpady medyczne, farmaceutyczne, odpady weterynaryjne i inne odpady.

Najlepsze firmy.

Decydując się na wybór oferty odbioru odpadów medycznych w Płocku oraz ich utylizacji należy wziąć pod uwagę renomę przedsiębiorstwa świadczącego tego typu usługi. Warto także zapoznać się z cennikiem zamieszczonym na jego stronie internetowej. Tego typu informacje można sprawdzić przy pomocy naszej aplikacji WasteMaster.

Procedura przetwarzania odpadu.

Procedura postępowania z odpadami polega na ich skutecznym przetwarzaniu przy pomocy wysokiej temperatury. Obejmuje to ich całkowite unieszkodliwienie w spalarni odpadów, zgodnie z obowiązującym prawem.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Daniela
Zajmujemy się rozbiórką starych budynków. Z WasteMaster wreszcie znaleźliśmy kontrahenta, który o czasie i w dobrej cenie odbiera od nas tony gruzu. To doskonałe narzędzie pracy!
Adrian
Wystawianie ofert w WasteMaster jest bardzo proste! Miałam do sprzedaży parę grup odpadów i myślałam, że zajmie mi to sporo czasu. Tymczasem już w parę minut miałam wszystko przygotowane. Chętni na zakup też się szybko znaleźli.
Radomiła
Skupujemy akumulatory z różnych pojazdów i maszyn. Stosujemy elektrorecykling, dlatego nie ma mowy o składowaniu wszystkiego i wyciekaniu szkodliwych substancji. Od kiedy dołączyliśmy do społeczności w wm, to widzimy duże zainteresowanie naszą propozycją.
Beniamin
Wysokość opłaty produktowej za wprowadzane odpady. Ten temat wywoływał u mnie białą gorączkę. Nie raz płaciłem karne odsetki. Teraz to WasteMaster przypomina mi o wszystkich obowiązkach, a ja więcej nie muszę martwić się tym, że czegoś nie dopilnuję.
Kaja
Chciałem kupić ilości hurt [...]