Odpady medyczne

Prowadzisz klinikę i potrzebujesz porównać oferty na odpady medyczne czy weterynaryjne ?

Odbiór odpadów medycznych w Myślenicach

Co to jest utylizacja odpadów medycznych w mieście Myślenice?

Zgodna z prawem utylizacja odpadów medycznych w Myślenicach obejmuje ich skuteczne zniszczenie. Odbywa się to według obowiązujących w Polsce zasad, szczególnie rozporządzenia Ministra Zdrowia z 23 grudnia 2002 roku. Procedura ta wymaga zachowania odpowiednich środków ostrożności, aby nie spowodować zagrożenia epidemiologicznego.

Zdefiniowanie odpadu.

Za odpady z tej kategorii uznaje się to, co jest generowane w ramach prowadzonej działalności ambulatoryjnej, kosmetycznej, medycznej, diagnostycznej, weterynaryjnej, jak również w ramach prowadzonych usług medycznych i paramedycznych. Odpady uznawane są za odpady bardzo niebezpieczne i średnio niebezpieczne.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Myślenicach
Odpady farmaceutyczne
4500 kg
Sosnowiec
Odpady farmaceutyczne
4000 kg
Skierniewice
Odpady weterynaryjne
8000 kg
Odpady weterynaryjne
Inowrocław
Odpady medyczne
3500 kg
Odpady medyczne
Krapkowice
Pozostałe odpady medyczne
1000 kg
Choszczno
Odpady weterynaryjne
1500 kg
Odpady weterynaryjne
Chełmno
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Odbiór odpadów medycznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady medyczne w Myślenicach
Kraków
SUEZ Południe Sp. z o.o.
Kraków
SANUTIL S.C.PIOTR ANTONI JANIK, JERZY GRABKA
Kraków
ECO-ABC Sp. z o.o.
Żywiec
BESKID ŻYWIEC Sp. z o.o.
Nowy Sącz
PUPH EKO SKORPION S.C. MAŁGORZATA WOJCIECHOWSKA, JAN WOJCIECHOWSKI
Nowy Sącz
SUEZ Południe Sp. z o.o.
Myślenice
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakie firmy oferują klientom utylizację odpadów medycznych w Myślenicach?

Firmami, które oferują utylizację odpadów medycznych w Myślenicach są wyspecjalizowane przedsiębiorstwa, posiadające wieloletnie doświadczenie w tej branży.Mają one odpowiedni park maszynowy, jak również dysponują przeszklonym zespołem pracowników.

Typy przedsiębiorstw wytwarzających odpad.

W Polsce istnieją przedsiębiorstwa wytwarzające ogromne ilości odpadów. Do tej kategorii zaliczają się laboratoria, gabinety kosmetyczne, gabinety lekarskie, przychodnie medyczne, szpitale apteki, a także niektóre centra urody, oferujące zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Jak przebiega odbiór odpadów medycznych w mieście Myślenice realizowany przez specjalistyczne firmy?

Odbiór odpadów medycznych w Myślenicach przez przedsiębiorstwa świadczące tego typu usługi, polega na posegregowaniu ich w specjalne worki lub pojemniki w kilku kolorach. W zależności od rodzaju odpadów, pojemniki koloru czerwonego to odpady uznawane za niebezpieczne, w workach koloru żółtego znajdują się chemikalia lub odczynniki chemiczne. Z kolei worki w kolorze czerwonym to narzędzia chirurgiczne, pościel lub pieluchy.

Funkcjonujące w aplikacji WasteMaster kategorie odpadu.

W stworzonej przez nas internetowej aplikacji WasteMaster, która jest przyjazna wielu klientom, znajduje się transparenty podział odpadów. Odpady te zostały zaliczone do kategorii odpady medyczne, farmaceutyczne, weterynaryjne i inne odpady.

Wybór firmy przy pomocy aplikacji.

Decydując się na konkretną ofertę odbioru odpadów medycznych w Myślenicach warto zapoznać się z cennikiem danej firmy. Pod uwagę należy wziąć także doświadczenie i sposób odbioru konkretnych odpadów.

Unieszkodliwienie odpadu.

Przetwarzanie odpadów obejmuje ich całkowite unieszkodliwienie. Odbywa się to w spalarni odpadów. Cały proces przeprowadzany jest zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem. Przetwarzanie odpadów polega na ich termicznym przekształcaniu, przetwarzaniu mikrofalowym, autoklawowaniu bądź dezynfekcji chemicznej.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Paula
Gospodarujemy odpady nie tylko je skupując, ale też często proponując bezpłatną utylizację. WasteMaster to aplikacja jaka w dużym stopniu nam to ułatwiła. Teraz klienci wiedzą, z czym się do nas zgłaszać i czy otrzymają za coś pieniądze czy nie.
Cecylia
Nie miałam pojęcia, jak posegregować śmieci z placu budowy. A robotnicy zostawili ich dużo. Na szczęście, w WasteMaster mogłam wszystko pogrupować.
Zdzisława
Pandemia dosyć mocno uderzyła w naszą branżę, czego wielu z nas się nie spodziewało. WasteMaster pozwala nam się odnaleźć we wszystkich przepisach prawnych oraz w tym, jakie dotyczą nas obostrzenia.
Mieczysława
Potrzebowałem szybko podstawienia kontenera, żeby sąsiedzi nie narzekali na zbyt dużo złomu przed posesją graniczącą z ich terenem. Napisałem, że szukam pilnie. Od razu odezwała się firma. Przyjechali z kontenerem i w tym samym czasie wszystko zabrali.
Erwin
Potrzebowałem skorzystać t [...]