Odpady komunalne segregowane i gromadzone selektywnie

Sprawdź oferty na swój odpad!

Odbiór odpadów komunalnych w Żyrardowie

Czym jest utylizacja odpadów komunalnych w Żyrardowie?

Utylizacja odpadów komunalnych w mieście Żyrardów, to proces polegający na odebraniu ich od wybranego klienta, jak również przewiezieniu w miejsce składowania tego rodzaju odpadów. Utylizacja tych odpadów traktowana jest jako ich zniszczenie. Dodatkowo możliwy jest również ich recykling.

Wytwarzanie odpadu.

Za odpady uznaje się każdego typu odpady, które powstają, zarówno w przedsiębiorstwach, jak i w gospodarstwach domowych. To odpady, które koniecznie trzeba segregować, ponieważ zaniechanie tego działania wiąże się z dotkliwymi sankcjami finansowymi.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Żyrardowie
Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne
6500 kg
Dęblin
Oleje i tłuszcze jadalne
5500 kg
Sulechów
Drewno zawierające substancje niebezpieczne
5000 kg
Tomaszów Lubelski
Odpady ze studzienek kanalizacyjnych
6500 kg
Golub-Dobrzyń
Baterie i akumulatory łącznie z bateriami i akumulatorami wymienionymi w 160601, 160602 lub 160603 oraz niesortowane baterie i akumulatory zawierające te baterie
2500 kg
Ustka
Odpady ulegające biodegradacji
3000 kg
Odpady ulegające biodegradacji
Kartuzy
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Odbiór odpadów komunalnych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady komunalne segregowane i gromadzone selektywnie w Żyrardowie
Wólka Kosowska
JARPER Sp. z o.o.
Wyszków
Partner nr 1 sp. z o.o.
Warszawa
EKO-BYŚ Sp. z o.o.
Warszawa
FBSERWIS S.A.
Kamienica Królewska
WasteMaster sp. z o.o.
Police
Wytwarzający nr 3 S.A. (firma pozyskana przez Partnera nr 2)
Żyrardów
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakie podmioty odpowiadają za odbiór odpadów komunalnych w Żyrardowie?

W Polsce działa bardzo dużo firm oferujących skuteczny, bezpieczny i terminowy odbiór odpadów komunalnych w Żyrardowie. Przedsiębiorstwa te posiadają doświadczenie i przeszkolony zespół pracowników. Dysponują one specjalnymi pojazdami mechanicznymi, przeznaczonymi do wywozu odpadów.

Podział odpadu na wiele kategorii.

Odpady dzielą się na wiele kategorii. Należy segregować je z podziałem na: gabaryty, zielone, papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne, bio-targowisko/gastronomia, zmieszane, a także bio.

Jak wygląda odbiór odpadów komunalnych w mieście Żyrardów?

Utylizacja jest poprzedzona ich odbiorem. Do tego celu służą śmieciarki jedno lub wielokomorowe. Odbiór odpadów komunalnych w Żyrardowie posegregowanych wykorzystuje pojazdu wielokomorowe. Tego typu pojazdy mechaniczne są w stanie pomieścić ogromną ilość odpadów.

Korzyści przynoszące segregacja odpadu.

Cykliczna segregacja odpadów wiąże się z licznymi benefitami. Zebrany papier, plastik, metal i szkło można ponownie przetworzyć. Specjalnie przetworzone frakcje mogą być użyte do wyrobu nowych produktów czy zasilania energetycznego.

Transport odpadów.

Utylizacja odpadów komunalnych w Żyrardowie obejmuje ich odbiór, czyszczenie, jak również przygotowanie do recyklingu. Trafiają one do wyznaczonych miejsc. Odpady są kompostowane lub też poddawane przetwarzaniu termicznemu z przeznaczeniem do wykorzystania ich w generowaniu energii i ciepła.

Cennik za oferty w aplikacji WasteMaster.

Poszukując możliwości wystawienia oferty odpadów, warto skorzystać z bardzo wygodnego rozwiązania. Jest nim nasza aplikacja internetowa WasteMaster. W łatwy sposób można umieścić w niej ofertę odpadów.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Kamil
Kupilem dużo nowego sprzętu do domu i dla rodzicow. Monterzy nie zabrali ze sobą nic, a wiec nagromadzilo się smieci. I to nie tylko makulatury. Apka pokazala gdzie mogę się tego pozbyć.
Greta
Wśród recyklerów wyróżniamy się tym, że jesteśmy naprawdę dużą firmą. Myślałem już od dawna o tym, jak zyskać zleceniodawców. Nigdy jednak nie miałem na to dobrego pomysłu. Aż nie pojawiła się ta aplikacja. Teraz oszczędzamy czas na kontakty, a bardziej skupiamy się na pracy.
Gerhard
Nie chciałem pobierać kolejnej apki na telefon firmowy. Jednak teraz jestem gotowy usuwać pozostałe ;) wiem, że inne narzędzia do organizacji pracy nie będą tak efektywne jak to.
Rafaela
Transport odpadów to główna oś naszej działalności. Mamy 10 samochodów ciężarowych z kontenerami. Jako nieliczni w regionie posiadamy też samochody samozaładowcze. W WasteMaster wyszukujemy jeszcze więcej klientów od których odbieramy złom.
Sławomir
Miałem na sprzedaż sporo k [...]