Odpady komunalne segregowane i gromadzone selektywnie

Sprawdź oferty na swój odpad!

Odbiór odpadów komunalnych w Wieliczce

Czym jest utylizacja odpadów komunalnych w Wieliczce?

Utylizacja odpadów komunalnych w mieście Wieliczka, to proces polegający na odebraniu ich od wybranego klienta, jak również przewiezieniu w miejsce składowania tego rodzaju odpadów. Utylizacja tych odpadów traktowana jest jako ich zniszczenie. Dodatkowo możliwy jest również ich recykling.

Charakterystyka odpadów.

Do tej kategorii odpadów zaliczają się różnego typu odpady. Są to, zarówno odpady organiczne, jak i nieorganiczne. Powinny one być odpowiednio segregowane, co ułatwi ich późniejsze przetworzenie w celu ponownego wykorzystania.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Wieliczce
Baterie i akumulatory inne niż wymienione w 200133
6500 kg
Baterie i akumulatory inne niż wymienione w 200133
Słubice
Tworzywa sztuczne
1500 kg
Plewiska
Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 200121, 200123 i 200135
4000 kg
Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 200121, 200123 i 200135
Malbork
Odpady z czyszczenia ulic i placów
3500 kg
Odpady z czyszczenia ulic i placów
Szydłowiec
Gleba i ziemia, w tym kamienie
10000 kg
Andrychów
Leki inne niż wymienione w 200131
7500 kg
Leki inne niż wymienione w 200131
Pionki
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Odbiór odpadów komunalnych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady komunalne segregowane i gromadzone selektywnie w Wieliczce
Chocznia
EMPOL Sp. z o.o.
Tarnów
FBSERWIS S.A.
Żywiec
BESKID ŻYWIEC Sp. z o.o.
Cięcina
BESKID-EKOSYSTEM Sp. z o.o.
Chorówka
FBSERWIS S.A.
Fałków
POLSKIE ODPADY KOMUNALNE Sp. z o.o.
Wieliczka
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakie przedsiębiorstwa oferują odbiór odpadów komunalnych w Wieliczce?

Wiele przedsiębiorstw w prowadzonej przez siebie działalności oferuje odbiór odpadów komunalnych w Wieliczce. To podmioty, które obsługują klientów indywidualnych oraz firmowych. Uaktywniając naszą aplikację, można łatwo ustalić, jakie przedsiębiorstwo oferuje wywóz odpadów. Dzięki temu można zlecić to zadanie tym firmom.

Odpowiednia segregacja odpadu.

Wszystkie osoby, które produkują odpady, muszą je odpowiednio segregować. Działanie to powinno odbywać się cyklicznie i z wykorzystaniem pojemników, przeznaczonych do tego celu. Należy dzielić je na: metale i tworzywa sztuczne, bio, zmieszane, gabaryty, zielone, papier, szkło, a także bio-targowisko/gastronomia,

Jak wygląda odbiór odpadów komunalnych w mieście Wieliczka, realizowany przez specjalistyczne przedsiębiorstwa?

Odbiór odpadów komunalnych w Wieliczce przez firmy oferujące tego typu działania, polega na ich wywozie z miejsca ich składowania. Do tego celu używane są pojazdy mechaniczne. Są to śmieciarki jedno i wielokomorowe. Te drugie przeznaczono do wywozu wyłącznie odpadów segregowanych w sposób prawidłowy.

Typ korzyści z segregacji odpadu.

Prawidłowa segregacja odpadów pozwala na odpowiednie gospodarowanie nimi. Dzięki temu mogą one być wykorzystane do dalszej obróbki, czyli procesu ich recyklingu.

Specjalne instalacje.

Utylizacja odpadów komunalnych w Wieliczce powoduje, iż trafiają one do specjalnych instalacji, gdzie są wstępnie czyszczone, jak również podawane dalszym procesom, mającym na celu ich przetwórstwo. Działania te zmierzają do tego, aby jak najwięcej odpadów mogło być ponownie wykorzystanych.

Cena dodawania oferty w aplikacji WasteMaster.

Osoby, które rozważają wystawienie oferty odpadów w aplikacji WasteMaster, mogą zrobić to bez żadnemu problemu. Warto wspomnieć o tym, że jest to aplikacja darmowa, bez względu na częstotliwość jej używania. Narzędzie to jest dedykowane, nie tylko klientom indywidualnym, lecz i firmowym.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Oskar
Chciałem kupić ilości hurtowe dezodorantów i złomu po spaleniu. W aplikacji wpisałem, czego potrzebuję i już po paru dniach miałem takie ilości, jakich potrzebowałem. Nawet nie myślałem, że to pójdzie tak szybko.
Sara
Nie tylko mogę sprawdzić, gdzie składować odpady z mojej fabryki, ale mogę porównać ceny z wielu miejsc i dobrać najlepszą ofertę. To bardzo przydatne.
Daniela
Pamiętam dzień premiery WasteMaster. Śledziłem informacje o aplikacji od początku i rzeczywiście muszę przyznać, że jej twórcy ciągle ją udoskonalają. Widać wyraźnie, że sugerują się wskazówkami udzielanymi przez użytkowników.
Jadwiga
Kontakty do firm wywożących odpady zebrane w jednym miejscu są rozwiązaniem niespotykanym do tej pory. Cieszę się, że powstała tak funkcjonalna aplikacja.
Bogusław
Wystawianie ofert w WasteM [...]