Odpady komunalne segregowane i gromadzone selektywnie

Sprawdź oferty na swój odpad!

Odbiór odpadów komunalnych w Bolesławcu

Jak pojmowana jest legalna utylizacja odpadów komunalnych w Bolesławcu?

Zgodna z obowiązującym w Polsce prawem utylizacja odpadów komunalnych w mieście Bolesławiec obejmuje ich recykling bądź też całkowite zniszczenie. Proces ten realizowany jest zgodnie z wytycznymi Ministra Gospodarki. Ma to na celu ograniczenie ilości odpadów zalegających w miejscach ich składowania.

Opis odpadu.

Za odpady z tej kategorii uważane są różne odpady, które wytwarzane są w ramach prowadzonej działalności gospodarczej, jak i funkcjonowania osób w gospodarstwach domowych. Odpady trzeba bezwzględnie segregować, wykorzystując do tego celu wyłącznie specjalne pojemniki. Działanie to dotyczy każdego człowieka.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Bolesławcu
Inne niewymienione frakcje zbierane w sposób selektywny
4000 kg
Sierpc
Lampy fluorescencyjne i inne odpady zawierające rtęć
2000 kg
Nowy Tomyśl
Odczynniki fotograficzne
9000 kg
Pułtusk
Odpady z targowisk
9500 kg
Łowicz
Środki ochrony roślin inne niż wymienione w 200119
8000 kg
Środki ochrony roślin inne niż wymienione w 200119
Złocieniec
Odpady komunalne niewymienione w innych podgrupach
9500 kg
Milanówek
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Odbiór odpadów komunalnych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady komunalne segregowane i gromadzone selektywnie w Bolesławcu
Jelenia Góra
SIMEKO Sp. z o.o.
Polkowice
POLKOWICKA DOLINA RECYKLINGU SP. Z O.O.
Jawor
Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe COM-D Sp. z o.o.
Środa Śląska
FBSERWIS S.A.
Radecz
FBSERWIS S.A.
Wąsosz
CHEMEKO-SYSTEM Sp. z o.o. Zakład Zagospodarowania Odpadów
Bolesławiec
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakie przedsiębiorstwa oferują odbiór odpadów komunalnych w Bolesławcu?

Wiele przedsiębiorstw w prowadzonej przez siebie działalności oferuje odbiór odpadów komunalnych w Bolesławcu. To podmioty, które obsługują klientów indywidualnych oraz firmowych. Uaktywniając naszą aplikację, można łatwo ustalić, jakie przedsiębiorstwo oferuje wywóz odpadów. Dzięki temu można zlecić to zadanie tym firmom.

Właściwa segregacja odpadu.

W Polsce wytwarza się rocznie tony odpadów. Dlatego też kluczowa jest ich codzienna segregacja. Należy dzielić je na: zmieszane, gabaryty, zielone, papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne, bio-targowisko/gastronomia, a także bio.

Jak przebiega odbiór odpadów komunalnych w mieście Bolesławiec przez wyspecjalizowane się w tych usługach firmy?

Terminowy odbiór odpadów komunalnych w Bolesławcu przez podmioty wymaga dojazdu do miejsca ich składowania. Wszystkie pojemniki trafiają do wyspecjalizowanych pojazdów mechanicznych – śmieciarek jedno i wielokomorowych. Te drugie stworzono do wywozu posegregowanych odpadów.

Benefity segregacji odpadu.

Prawidłowa segregacja odpadów wiąże się z licznymi korzyściami. Zebrany papier, plastik, metal i szkło może mieć drugie życie. Odpowiednio przetworzone produkty można wykorzystać do wyrobu nowych.

Miejsca składowania odpadów.

Utylizacja odpadów komunalnych w Bolesławcu, jest realizowana przez podmioty wyspecjalizowane w świadczeniu tego typu usług. Zawożą one odpady do miejsca, gdzie są one czyszczone i poddawane dalszym procesom ich obróbki.

Opłata za dodanie oferty w aplikacji WasteMaster.

W zaprojektowanej przez nas aplikacji WasteMaster, można szybko i łatwo umieścić ofertę odpadów. Działanie to jest bezpłatne, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Dzięki niemu można w kilka minut znaleźć odpowiednią firmę.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Kinga
Zmieszane odpady tworzyw sztucznych. Wystarczyło, że tylko tyle wpisałem w WasteMaster, a bez problemu znalazłem firmę zainteresowaną tym, co mamy do zaoferowania. Eksperci sami przyjechali po nasze odpady. Apka godna polecenia!
Miłosz
Nie tylko mogę sprawdzić, gdzie składować odpady z mojej fabryki, ale mogę porównać ceny z wielu miejsc i dobrać najlepszą ofertę. To bardzo przydatne.
Pola
To wręcz niemożliwe, że w jednym miejscu są zebrane informacje z całego rynku odpadowego w Polsce. Nasza branża wreszcie doczekała się nowoczesnych rozwiązań.
Iga
Moi rodzice remontowali działkę nad jeziorem. Chcieli szybko pozbyć się gruzu i starych rzeczy, żeby nie przeszkadzać sąsiadom. Wtedy opisałam, co mamy w Wastemaster i firma sama się po wszystko zgłosiła. I to już na drugi dzień!
Fryderyk
Mieliśmy dużo drewnianych [...]