Odpady budowlane

Gruz? Ziemia? A może odpady zmieszane ? Wystaw Swój odpad i porównaj oferty na jego zagospodarowanie.

Utylizacja odpadów budowlanych w Szczytnie

Co jest ważne przy wyborze firmy oferującej recykling odpadów budowlanych w Szczytnie?

Porównując w aplikacji WasteMaster oferty na utylizację odpadów budowlanych w mieście Szczytno należy sugerować się: rodzajem odbieranych materiałów remontowych i budowlanych, cennikiem odpadów, podstawieniem kontenerów oraz odbiorem odpadów.

Big Bag czy kontener.

Odpady odbierane są w workach Big Bag albo w kontenerach, w zależności od wielkości odpadów. Pojemność każdego kontenera udostępnionego w konkretnej firmie podana jest w aplikacji WasteMaster. Do worków zbiera się najczęściej gruz i mniejsze materiały. Do kontenerów gromadzi się natomiast większe elementy.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Szczytnie
Odpady budowlane mix
9500 kg
Reda
Odpady budowlane zawierające materiały niebezpieczne i azbest
5500 kg
Ostrów Mazowiecka
Wełna / Papa / materiały izolacyjne
7000 kg
Wełna / Papa / materiały izolacyjne
Wałbrzych
Ziemia
9500 kg
Krapkowice
Wełna / Papa / materiały izolacyjne
3000 kg
Mrągowo
Odpady budowlane mix
5000 kg
Odpady budowlane mix
Gniezno
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów budowlanych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady budowlane w Szczytnie
Olsztyn
KOMA LUBLIN Sp. z o.o.
Olsztyn
UTYL-SERVICE BIS Joanna Sochaczewska
Działdowo
KOMA LUBLIN Sp. z o.o.
Ostróda
KOMA LUBLIN Sp. z o.o.
Giżycko
KOMA LUBLIN Sp. z o.o.
Ełk
KOMA LUBLIN Sp. z o.o.
Szczytno
Inne, popularne kategorie odpadów

Przy pomocy jakich firm można zająć się utylizacją odpadów budowlanych w mieście Szczytno?

Utylizacja odpadów budowlanych w Szczytnie realizowana jest przez firmy, które podstawiają kontenery na odpady wielkogabarytowe albo udostępniają worki Big Bag na gruz i mniejsze odpady poremontowe. Firmy takie zapewniają odbiór odpadów, wraz z ich segregacją i utylizacją.

Podział na kategorie odpadów w aplikacji.

Aplikacja WasteMaster dzieli odpady budowlane na: gruz ceglany, gruz betonowy, odpady remontowe, wełnę, papę, materiały izolacyjne, odpady budowlane zmieszane, ziemię oraz odpady budowlane zawierające materiały niebezpieczne i azbest. To pozwala wytypować odpowiednią ofertę na recykling odpadów budowlanych w mieście Szczytno.

Gdzie jest przeprowadzana utylizacja odpadów budowlanych w Szczytnie?

W WasteMaster dowiesz się, gdzie utylizacja odpadów budowlanych w Szczytnie jest kompleksowa, czyli obejmuje utylizację wraz z odbiorem z placu budowy albo miejsca remontu. Odpady remontowe i budowlane umieszczane są w kontenerach o dopasowanej do nich pojemności. Klienci mogą wybrać opcję zlecenia jednorazowego albo decydować się na umowy długoterminowe.

Substancje niebezpieczne w odpadzie.

Większość odpadów budowlanych i remontowych ma w składzie substancje niebezpieczne dla środowiska. Dlatego należy je przekazać do utylizacji w przedsiębiorstwie zajmującym się utylizacją i recyklingiem odpadów budowlanych. Niektóre z tych materiałów muszą być zutylizowane w specjalnych firmach. Odpady składa się do kontenerów, a później przekazuje do odpowiednich firm.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Iwona
Jako niezbyt duży skup złomu poszerzamy ofertę i zdajemy sobie sprawę, że na początku trudno jest dotrzeć do klientów. Zgłosiliśmy się do WasteMaster i czujemy się spokojniejsi o kontrahentów. Zgłaszają się też do nas osoby prywatne.
Teresa
Na co dzień powstaje nam wiele odpadów z miedzi. Chciałem znaleźć szybko firmę, która zajęłaby się skupem. W WasteMaster wpisałem, co mamy i ile waży. Po pierwszej udanej transakcji myślę że znalazłem kontrahenta na dłużej.
Jarosława
Gospodarujemy odpady nie tylko je skupując, ale też często proponując bezpłatną utylizację. WasteMaster to aplikacja jaka w dużym stopniu nam to ułatwiła. Teraz klienci wiedzą, z czym się do nas zgłaszać i czy otrzymają za coś pieniądze czy nie.
Ilona
Postanowiliśmy przygotować event, który zgromadziłby wszystkich zainteresowanych rynkiem odpadów w Polsce. To właśnie WasteMaster pozwolił nam wypromować wydarzenie. Już teraz widzimy, że odzew jest duży. Zgłaszają się do nas nie tylko firmy, ale pośrednicy i klienci indywidualni.
Jarosława
Handluję odpadami od dawna [...]