Odpady budowlane

Gruz? Ziemia? A może odpady zmieszane ? Wystaw Swój odpad i porównaj oferty na jego zagospodarowanie.

Utylizacja odpadów budowlanych w Świnoujściu

Różnice w cenach.

Aplikacja WasteMaster pozwala użytkownikom porównać ceny za recykling odpadów budowlanych w Świnoujściu Jako że ceny na rynku różnią się nawet o 20 do 30%, szczególnie w przypadku gruzu i tworzyw sztucznych nadających się do recyklingu, należy się tym zasugerować.

Wystawianie oferty w aplikacji.

Wystawiając ofertę odpadów budowlanych w WasteMaster, użytkownicy mogą od razu zorientować się w kosztach utylizacji, ponieważ wszystkie ogłoszenia są precyzyjne. Sprzedający oraz kupujący informują o tym, jakie są ceny za odpady, dlatego wszystkie transakcje są od początku jasne.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Świnoujściu
Odpady budowlane mix
5000 kg
Świecie
Gruz ceglany
9000 kg
Świebodzice
Wełna / Papa / materiały izolacyjne
6000 kg
Wełna / Papa / materiały izolacyjne
Sławno
Odpady budowlane zawierające materiały niebezpieczne i azbest
4000 kg
Odpady budowlane zawierające materiały niebezpieczne i azbest
Kożuchów
Gruz ceglany
600 kg
Gruz ceglany
Nysa
Gruz ceglany
4000 kg
Wronki
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów budowlanych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady budowlane w Świnoujściu
Szczecin
TOMPOL TOMASZ FRANECKI
Szczecin
PHU EKO-MARMAX MARCIN MARKIEWICZ
Szczecin
SUEZ JANTRA Sp. z o.o.
Szczecin
Remondis Szczecin
Szczecin
Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o.
Szczecin
SECURA MAREK WOROTNICKI
Świnoujście
Inne, popularne kategorie odpadów

Co obejmuje utylizacja odpadów budowlanych w Świnoujściu?

Utylizacja odpadów budowlanych w Świnoujściu obejmuje kompleksowe usługi, polegające na utylizacji oraz odbiorze z miejsca budowy lub remontu. Odpady remontowe i budowlane umieszczane są w kontenerach o pojemności dopasowanej do ilości i rodzaju materiału. Realizowane są zlecenia jednorazowe lub w ramach umów długoterminowych. W aplikacji znajdziesz bazę przedsiębiorstw.

Różnorodność odpadów.

Do odpadów tej kategorii zaliczają się na przykład: gruz różnego rodzaju, usunięte tynki, gips, cement, płyty kartonowo – gipsowe, tapety, stolarka okienna i drzwiowa, odpady instalacyjne, materiały z pokryć dachowych, elementy ceramiki i różnych instalacji, materiały izolacyjne oraz resztki chemii budowlanej, klejów i farb.

Big Bag czy kontener.

Odpady odbierane są w workach Big Bag albo w kontenerach, w zależności od wielkości odpadów. Pojemność każdego kontenera udostępnionego w konkretnej firmie podana jest w aplikacji WasteMaster. Do worków zbiera się najczęściej gruz i mniejsze materiały. Do kontenerów gromadzi się natomiast większe elementy.

Czy baza firm oferujących recykling odpadów budowlanych w Świnoujściu jest duża?

W WasteMaster znajduje się spora baza firm oferujących utylizację odpadów budowlanych w mieście Świnoujście. Porównując ich oferty, warto zasugerować się: rodzajem odbieranych odpadów, ceną, opcją podstawienia kontenera albo worków, możliwością odbioru z posesji albo z zakładu pracy.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Kazimierz
Miałem problem z firmami z branży obrotu odpadami. Co do tego gdzie je znaleźć i jak sprzedać. WasteMaster dla mnie, jako pośrednika w obrocie odpadami okazało się to idealne rozwiązanie.
Norbert
Rynek odpadów w kraju jest duży. Od kilku lat widziałem, że wszystko należy w jakiś sposób usystematyzować, pogrupować. Nikt się jednak tego nie podjął. A teraz pojawił się WasteMaster i to co oferuje jest zadowalające. Branża może lepiej prosperować.
Michał
Jako jeden z większych skupów złomu w Wielkopolsce cieszymy się, że wreszcie mamy wgląd do całego rynku. Szybko poznajemy kolejnych kontrahentów i dzięki obecności w prestiżowym gronie wzbudzamy zaufanie.
Wiktoria
Prowadzimy skup samochodów ciężarowych. Ceny wyznaczmy indywidualnie. Chcieliśmy to jakoś dobrze zareklamować i cieszy nas to, że mogliśmy to zrobić w aplikacji gromadzącej zainteresowanych z całego kraju.
Edward
Wyposażyliśmy na nowo stac [...]