Odpady budowlane

Gruz? Ziemia? A może odpady zmieszane ? Wystaw Swój odpad i porównaj oferty na jego zagospodarowanie.

Utylizacja odpadów budowlanych w Świebodzicach

Porównywanie cen przy wykorzystaniu aplikacji WasteMaster.

Warto skorzystać z funkcjonalności, jakie ma aplikacja WasteMaster i porównać ceny za recykling odpadów budowlanych w Świebodzicach. To bardzo praktyczne, ponieważ różnią się nawet o 20 do 30%. Dotyczy to gruzu i tworzyw sztucznych nadających się do recyklingu i dalszego wykorzystania w budownictwie.

Które firmy mogą zając się utylizacją odpadów budowlanych w mieście Świebodzice?

Utylizacja odpadów budowlanych w Świebodzicach jest przedmiotem działalności firm, które podstawiają na wskazane miejsce kontenery na odpady wielkogabarytowe albo udostępniają dla klientów worki Big Bag. Firmy te gwarantują odbiór odpadów, ich segregację i utylizację.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Świebodzicach
Gruz ceglany
7000 kg
Gruz ceglany
Nowy Sącz
Odpady budowlane zawierające materiały niebezpieczne i azbest
3000 kg
Sochaczew
Odpady budowlane mix
1500 kg
Odpady budowlane mix
Lidzbark Warmiński
Odpady remontowe
5000 kg
Odpady remontowe
Choszczno
Gruz betonowy
3500 kg
Gruz betonowy
Międzychód
Gruz ceglany
2500 kg
Gruz ceglany
Koronowo
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów budowlanych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady budowlane w Świebodzicach
Żarów
FIRMA EKO-WTÓR Leszek Kuzynowski
Żarów
ECO-SERVICE S.C. Kinga Kisielewska, Michał Kisielewski
Jawor
Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe COM-D Sp. z o.o.
Środa Śląska
FBSERWIS S.A.
Legnica
Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
Jelenia Góra
SIMEKO Sp. z o.o.
Świebodzice
Inne, popularne kategorie odpadów

Grupy odpadów w aplikacji WasteMaster.

Odpady remontowe i budowlane w aplikacji WasteMaster podzielone są na: gruz ceglany, gruz betonowy, odpady remontowe, wełnę, papę, materiały izolacyjne, odpady budowlane zmieszane, ziemię oraz odpady budowlane zawierające materiały niebezpieczne i azbest. Użytkownicy mogą szybciej sprawdzić, gdzie oferowany jest recykling odpadów budowlanych w mieście Świebodzice.

Co jest istotne, wybierając firmę, oferującą recykling odpadów budowlanych w Świebodzicach?

Oferty na utylizację odpadów budowlanych w mieście Świebodzice można porównywać, sprawdzając szczegółowo zakres usług w aplikacji WasteMaster. Znaczenie mają: rodzaj odbieranych materiałów remontowych i budowlanych, cennik odpadów, podstawienie kontenerów oraz odbiór odpadów. Są to czynniki istotne w trakcie podejmowania decyzji.

Jaką usługą jest utylizacja odpadów budowlanych w Świebodzicach?

Utylizacja odpadów budowlanych w Świebodzicach realizowana jest w ramach kompleksowych usług i opiera się na utylizacji oraz na odbiorze z miejsca budowy albo remontu. Odpady remontowe oraz budowlane umieszczone są w kontenerach o pojemności dostosowanej do ilości i rodzaju odpadów. Przedsiębiorstwa realizują zlecenia jednorazowe bądź w ramach umów długoterminowych. WasteMaster wskazuje firmy, do jakich warto się zgłaszać.

Toksyczność odpadu.

Niektóre odpady budowlane zawierają toksyczne substancje i są szkodliwe dla środowiska, wobec czego należy je oddać do utylizacji. Należy wtedy zgłosić się do firmy zajmującej się utylizacją i recyklingiem odpadów budowlanych. Niektóre z materiałów muszą być zutylizowane w specjalnych zakładach. Odpady budowlane składa się w kontenerach, a następnie odbywa się odbiór odpadów.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Matylda
Korzystając z WasteMaster jestem przekonany, że moje dane są bezpieczne. Muszę przyznać, że to dla mnie ważne i przekonuje do korzystania z apki. RODO jest w pełni zachowane.
Honorata
Zależało mi na tym, żeby sprzedawać elektrozłom firmom stosującym ekologiczne metody utylizacji. W apce szybko wyróżniono takich przedsiębiorców. Nie miałem problemów z ich znalezieniem.
Agnieszka
Szukaliśmy kogoś, z kim będziemy mogli współpracować w długoterminowym wymiarze, oddając złom różnego typu: od elektrośmieci po bioodpady. Skorzystaliśmy z aplikacji i już mieliśmy to z głowy.
Julian
Nasza firma budowlana od dawna borykała się z problemem odpadów. Gromadziliśmy ich coraz więcej, nie zawsze też odwoziliśmy w dobre miejsca. Odkąd sprawdzam wszystko w WasteMaster te problemy zniknęły.
Ida
Kupilem dużo nowego sprzęt [...]