Odpady budowlane

Gruz? Ziemia? A może odpady zmieszane ? Wystaw Swój odpad i porównaj oferty na jego zagospodarowanie.

Utylizacja odpadów budowlanych w Stargardzie Gdańskim

Cena utylizacji odpadu.

Po wystosowaniu oferty odpadów budowlanych w WasteMaster szybko można poznać koszty utylizacji. Sprzedający oraz kupujący informują o cenach za odpady, doprecyzowując ogłoszenia. Dzięki temu każda współpraca jest owocna.

Czy są firmy, które zajmują się utylizacją odpadów budowlanych w mieście Starogard Gdański?

Utylizacja odpadów budowlanych w Stargardzie Gdańskim to domena wielu firm. Podstawiają one na wskazane miejsce kontenery na odpady wielkogabarytowe lub mniejsze worki Big Bag. Firma gwarantuje odbiór odpadów, ich segregację i utylizację.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Stargardzie Gdańskim
Odpady budowlane zawierające materiały niebezpieczne i azbest
9000 kg
Odpady budowlane zawierające materiały niebezpieczne i azbest
Ostrzeszów
Wełna / Papa / materiały izolacyjne
2000 kg
Grodzisk Mazowiecki
Wełna / Papa / materiały izolacyjne
1000 kg
Wełna / Papa / materiały izolacyjne
Nowy Sącz
Gruz ceglany
8000 kg
Gruz ceglany
Skawina
Gruz betonowy
3500 kg
Gruz betonowy
Bartoszyce
Gruz ceglany
9000 kg
Działdowo
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów budowlanych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady budowlane w Stargardzie Gdańskim
Starogard Gdański
Probe-Bis Sp. z o.o.
Starogard Gdański
Przedsiębiorstwo KOLTEL S.C. Maryla Kolbusz, Tadeusz Kolbusz
Gdańsk
Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o.
Kartuzy
ELWOZ ECO Sp. z o.o.
Grudziądz
T.K.J. Matuszewski sp.j.
Grudziądz
SCHOLZ POLSKA Sp. z o.o.
Starogard Gdański
Inne, popularne kategorie odpadów

Czy baza firm oferujących recykling odpadów budowlanych w Stargardzie Gdańskim jest duża?

W WasteMaster znajduje się spora baza firm oferujących utylizację odpadów budowlanych w mieście Starogard Gdański. Porównując ich oferty, warto zasugerować się: rodzajem odbieranych odpadów, ceną, opcją podstawienia kontenera albo worków, możliwością odbioru z posesji albo z zakładu pracy.

Różnice w cenach.

Aplikacja WasteMaster pozwala użytkownikom porównać ceny za recykling odpadów budowlanych w Stargardzie Gdańskim Jako że ceny na rynku różnią się nawet o 20 do 30%, szczególnie w przypadku gruzu i tworzyw sztucznych nadających się do recyklingu, należy się tym zasugerować.

Realizacja odbioru odpadów.

Odbiór odpadów realizują firmy, które wcześniej podstawiają kontenery o wybranej pojemności. Uzależniona jest ona od wielkości i ilości zgromadzonych odpadów. Gruz i małe elementy zazwyczaj zbierane są w workach Big Bag. W WasteMaster użytkownicy sprawdzą pojemność kontenerów, jakie udostępniają firmy zajmujące się utylizacją odpadów.

Odpady wliczane w kategorie.

Grupa odpadów jest obszerna i obejmuje na przykład: gruz różnego rodzaju, usunięte tynki, gips, cement, płyty kartonowo – gipsowe, tapety, stolarkę okienną i drzwiową, odpady z dowolnych instalacji, resztki pokryć dachowych, elementy ceramiki i dowolnych instalacji, materiały izolacyjne, resztki chemii budowlanej, klejów oraz farb.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Michalina
Klienci indywidualni zazwyczaj mają problemy z tym, by dobrze sklasyfikować surowce wtórne. Dlatego cieszę się, że możemy im w tym pomóc. Oni dodają zdjęcia, a my nazywamy rodzaj złomu. Jeśli to możliwe, od razu dokonujemy transakcji.
Amelia
Sprzedajemy złom stalowy z jakiego można korzystać w wielu przedsiębiorstwach. Klientów pozyskiwaliśmy z najbliższego otoczenia. Natomiast sporo się zmieniło, gdy wpisaliśmy się do aplikacji. Teraz zgłaszają się do nas klienci nawet z całej Polski.
Piotr
Nasz skup rur stalowych jest jednym z większych w regionie, dlatego nie wyobrażałem sobie, że nie znajdziemy się w gronie innych przedsiębiorstw w apce. Teraz jesteśmy ogólnodostępni i bardziej rozpoznawalni.
Erwin
W naszym warsztacie samochodowym często gromadzimy odpady. Są to niewielkie ilości metalu. Jednak przyznam, że do tej pory nie wiedziałem, co z nimi zrobić. Teraz wystarczy, że w aplikacji dodam opis i zdjęcia, a oferty same się pojawiają.
Edwin
Cieszę się, że WasteMaster [...]