Odpady budowlane

Gruz? Ziemia? A może odpady zmieszane ? Wystaw Swój odpad i porównaj oferty na jego zagospodarowanie.

Utylizacja odpadów budowlanych w Kostrzynie nad Odrą

Odbiór odpadów.

Odbiór odpadów odbywa się po wcześniejszym podstawieniu kontenerów o wybranej pojemności. Zależy ona od wielkości i ilości nagromadzonych odpadów. W przypadku gruzu i małych elementów dostarczane są worki Big Bag. W WasteMaster sprawdzisz pojemność kontenerów proponowanych przez firmy zajmujące się utylizacją odpadów.

Stawka za utylizację odpadu w aplikacji WasteMaster.

Użytkownicy wystawiający oferty odpadów budowlanych w aplikacji szybko poznają koszty utylizacji. Ogłoszenia są opracowane rzeczowo, a więc zarówno sprzedający, jak i kupujący mogą zorientować się, jaki obowiązuje cennik za odpady. Dzięki temu obie strony są usatysfakcjonowane.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Kostrzynie nad Odrą
Ziemia
6000 kg
Nowy Dwór Gdański
Ziemia
7500 kg
Ziemia
Bełchatów
Wełna / Papa / materiały izolacyjne
8000 kg
Wełna / Papa / materiały izolacyjne
Dąbrowa Górnicza
Odpady budowlane mix
8000 kg
Odpady budowlane mix
Bydgoszcz
Gruz betonowy
8500 kg
Ząbki
Gruz ceglany
7500 kg
Gruz ceglany
Łańcut
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów budowlanych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady budowlane w Kostrzynie nad Odrą
Skwierzyna
ELEKTROSYSTEM Sp. z o.o. Sp.K.
Skwierzyna
Szymon Giejbo-G-EKO Gospodarka Odpadami
Skąpe
TRANS-FORMACJA MARCIN WIJATYK
Choszczno
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
Stargard Szczeciński
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
Szczecin
SECURA MAREK WOROTNICKI
Kostrzyn nad Odrą
Inne, popularne kategorie odpadów

Co jest ważne przy wyborze firmy oferującej recykling odpadów budowlanych w Kostrzynie nad Odrą?

Porównując w aplikacji WasteMaster oferty na utylizację odpadów budowlanych w mieście Kostrzyn nad Odrą należy sugerować się: rodzajem odbieranych materiałów remontowych i budowlanych, cennikiem odpadów, podstawieniem kontenerów oraz odbiorem odpadów.

Przez kogo realizowana jest utylizacja odpadów budowlanych w Kostrzynie nad Odrą?

Utylizacja odpadów budowlanych w Kostrzynie nad Odrą realizowana jest przez firmy, które odbierają odpady od klientów. Wszystko składowane jest w kontenerach o dopasowanej do odpadów remontowych lub budowlanych pojemności. Realizowane są zlecenia jednorazowe oraz stałe. Spis firm świadczących takie usługi zamieszczony jest w aplikacji WasteMaster.

Czy są firmy, które zajmują się utylizacją odpadów budowlanych w mieście Kostrzyn nad Odrą?

Utylizacja odpadów budowlanych w Kostrzynie nad Odrą to domena wielu firm. Podstawiają one na wskazane miejsce kontenery na odpady wielkogabarytowe lub mniejsze worki Big Bag. Firma gwarantuje odbiór odpadów, ich segregację i utylizację.

Podział na grupy odpadów w aplikacji WasteMaster.

Odpady remontowo - budowlane w WasteMaster podzielone są na: gruz ceglany, gruz betonowy, odpady remontowe, wełnę, papę, materiały izolacyjne, odpady budowlane zmieszane, ziemię oraz odpady budowlane zawierające materiały niebezpieczne i azbest. Można dzięki temu sprawdzić, gdzie realizowany jest recykling odpadów budowlanych w mieście Kostrzyn nad Odrą.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Honorata
Sama decyduję o tym, czy chcę ofertę kupna zaakceptować czy odrzucić. Kontaktują się ze mną tylko te osoby, które akceptuję. Wiem, że moje dane są bezpieczne.
Leszek
Zmieszane odpady tworzyw sztucznych. Wystarczyło, że tylko tyle wpisałem w WasteMaster, a bez problemu znalazłem firmę zainteresowaną tym, co mamy do zaoferowania. Eksperci sami przyjechali po nasze odpady. Apka godna polecenia!
Beata
Branża recyklingowa jest w Polsce bogata. Dlatego też nie jest dziwne, że w tej chwili tak duży nacisk kładzie się na to, by promować swój biznes. Jako jeden z recyklerów wiem, że mogę to uzyskać, zapisując się do WasteMaster.
Rafael
Jesteśmy dużą fabryką i na co dzień produkujemy mnóstwo odpadów. Wiedzieliśmy, że prędzej, czy później będziemy musieli coś zrobić z elektrośmieciami. Z pomocą aplikacji wiemy, gdzie się zgłaszać.
Ludwik
Firma, z którą nawiązałem [...]