Odpady budowlane

Gruz? Ziemia? A może odpady zmieszane ? Wystaw Swój odpad i porównaj oferty na jego zagospodarowanie.

Utylizacja odpadów budowlanych w Jaworze

Na co zwrócić uwagę szukając przedsiębiorstwa prowadzących recykling odpadów budowlanych w Jaworze?

Oferty na utylizację odpadów budowlanych w mieście Jawor można porównywać, sprawdzając dokładny zakres usług: rodzaj odbieranych materiałów remontowych i budowlanych, cenę za odpady, dostarczenie kontenerów oraz odbiór odpadów. Te czynniki są kluczowe podczas podejmowania decyzji.

Podział odpadu.

Odpady z tej kategorii to między innymi: gruz różnego rodzaju, usunięte tynki, gips, cement, płyty kartonowo – gipsowe, tapety, stolarka okienna i drzwiowa, odpady z instalacji, materiały z pokryć dachowych, elementy ceramiki i dowolnych instalacji, materiały izolacyjne, resztki chemii budowlanej, klejów oraz farb.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Jaworze
Odpady budowlane zawierające materiały niebezpieczne i azbest
3000 kg
Odpady budowlane zawierające materiały niebezpieczne i azbest
Ropczyce
Gruz betonowy
9000 kg
Gruz betonowy
Siemiatycze
Ziemia
3000 kg
Ziemia
Nowa Sól
Odpady remontowe
2500 kg
Odpady remontowe
Murowana Goślina
Odpady budowlane zawierające materiały niebezpieczne i azbest
6500 kg
Wołomin
Ziemia
10000 kg
Ziemia
Złotoryja
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów budowlanych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady budowlane w Jaworze
Jawor
Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe COM-D Sp. z o.o.
Legnica
Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
Żarów
FIRMA EKO-WTÓR Leszek Kuzynowski
Żarów
ECO-SERVICE S.C. Kinga Kisielewska, Michał Kisielewski
Środa Śląska
FBSERWIS S.A.
Jelenia Góra
SIMEKO Sp. z o.o.
Jawor
Inne, popularne kategorie odpadów

Klasyfikacja odpadów w aplikacji.

Odpady remontowo - budowlane w aplikacji WasteMaster rozdzieliliśmy na: gruz ceglany, gruz betonowy, odpady remontowe, wełnę, papę, materiały izolacyjne, odpady budowlane zmieszane, ziemię oraz odpady budowlane zawierające materiały niebezpieczne i azbest. To pozwala wytypować odpowiednią firmę oferującą recykling odpadów budowlanych w mieście Jawor.

Gdzie jest przeprowadzana utylizacja odpadów budowlanych w Jaworze?

W WasteMaster dowiesz się, gdzie utylizacja odpadów budowlanych w Jaworze jest kompleksowa, czyli obejmuje utylizację wraz z odbiorem z placu budowy albo miejsca remontu. Odpady remontowe i budowlane umieszczane są w kontenerach o dopasowanej do nich pojemności. Klienci mogą wybrać opcję zlecenia jednorazowego albo decydować się na umowy długoterminowe.

Szkodliwe substancje w odpadzie.

Niektóre odpady budowlane zawierają toksyczne substancje i są szkodliwe dla środowiska, wobec czego należy je oddać do utylizacji. Należy wtedy zgłosić się do firmy zajmującej się recyklingiem odpadów remontowo – budowlanych. Niektóre z materiałów muszą być zutylizowane w specjalnych zakładach. Odpady składa się w kontenerach, a następnie odbywa się odbiór odpadów.

Kto zajmuje się utylizacją odpadów budowlanych w mieście Jawor?

Utylizacją odpadów budowlanych w Jaworze zajmują się firmy ukierunkowane na ten sektor. Klienci mogą liczyć na podstawienie kontenerów na odpady wielkogabarytowe, jak i mogą odbierać worki Big Bag na odpady mniejsze i gruz. Firma wywozi od klienta nagromadzone odpady, a później selekcjonuje je i poddaje recyklingowi.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Feliks
Musiałem mieć sporo kabli miedzianych. Nie wiedziałem, gdzie je znaleźć. Kolega powiedział mi o aplikacji i teraz wiem, jaki złom metali nieżelaznych jest miejscem, gdzie muszę się wybrać i nie zapłacę dużo. Sporo kabli mam też od klientów prywatnych.
Jeremi
Wyposażyliśmy na nowo stację demontażu pojazdów i chcieliśmy się zareklamować nawet w całej Polsce. Umieszczenie oferty w wastemaster to był strzał w dziesiątkę!
Renata
Jako serwis sprzętu AGD mamy sporo odpadów ze sprzętów zamawianych dla klientów. Papier, plastik, elementy metalowe. Jest tego mnóstwo. Szukaliśmy kogoś, kto zajmie się pośrednictwem w obrocie odpadami. WasteMaster szybko wskazał kompetentną osobę w okolicy.
Kamila
Asystent Odpadowy, który pomaga mi zapanować nad transakcjami dokonywanymi poprzez aplikację zachęcił mnie do tego, by z WasteMaster korzystać regularnie. To spore wsparcie w biznesie.
Anna
Jako jeden z większych sku [...]